יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

שלוש החתמות להפועל ראשל"צ

טייאנה ג'קסון הצטרפה לקבוצה של זיו ארז כסנטרית # יתמכו בה פיי אולאולה שעוברת לראשל"צ מחולון וקייט ווצ'קוביץ' שממשיכה בעיר היין לעונה נוספת # המשכיות גם במכבי רמת גן עם החתמתן של שני ברמן ולורן קסנטיני
15/06/2024
שלוש החתמות להפועל ראשל"צ
הפועל ראשון לציון ממשיכה לבנות את הסגל לקראת העונה הבאה. השבוע הודיעו במועדון על שלוש החתמות נוספות לקאדר המתגבש של זיו ארז, כאשר בראשן נמצאת קייט ווצ'קוביץ'. הסרבית (30, 1.91) הגיעה לראשון לציון בסיבוב השני של העונה הקודמת, שיחקה בעמדת הפורוורדית והעמידה ממוצעים נאים של 16 נקודות ו-9 כדורים חוזרים למשחק.
בראשון לציון החליטו כאמור להמשיך עמה את הקשר לעונה נוספת ולצרף אליה את טייאנה ג'קסון כסנטרית. האמריקאית הגבוהה (23, 1.98) תיתן הרבה נפח לראשל"ציות בתוך הצבע. ג'קסון היא בוגרת מכללת קנזס, שם קלעה 13 נקודות למשחק וחסמה 3.5 פעמים בממוצע.
לכולן תצטרף שחקנית נוספת, מוכרת יותר לאוהדי כדורסל הנשים בישראל – פיי אולאולה (20, 1.78), ששיחקה בשנה שעברה באליצור חולון. גם היא תתופקד כפורוורדית, ובראשון לציון מקווים שתעמיד ממוצעים לכל הפחות זהים לאלה של העונה שעברה, אז קלעה יותר מ-7 נקודות למשחק.עוד השבוע הודיעה גם מכבי רמת גן הודיעה על החתמתן של שני ברמן ולורן קסנטיני לעונה נוספת. עבור ברמן (22, 1.67) מדובר בעונה רביעית ברציפות בשורות הקבוצה. קסנטיני (17, 1.74) גדלה במחלקת הנערות של המועדון ולאחר עונה מוצלחת במדי הקבוצה בעונה שעברה תמשיך לעונה נוספת.