יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

הודיה קבדה נשארת בלב ירושלים

סגנית האלופה, שהאריכה בימים האחרונים את החוזים של המאמנת לימור פלג והרכזת שיר תירוש, הודיעה שגם קבדה תישאר לעונה נוספת: "הודיה שחקנית מוכשרת שעשתה קפיצה משמעותית השנה"
01/06/2024
הודיה קבדה נשארת בלב ירושלים
הפועל לב ירושלים הודיעה היום על החתמה נוספת לקראת עונת 2024/25, כשהאריכה את החוזה של הודיה קבדה בעונה נוספת.
קבדה (18, 1.75) היא חיילת בסדיר, המשחקת בעמדת הגארדית. היא שחקנית נבחרת הקאדטיות של ישראל, ולא מכבר סיימה עונה מצוינת בירושלים בה הייתה שותפה לזכיית הקבוצה בגביע המדינה. זו ההחתמה השנייה של הפועל לב ירושלים לקראת העונה הבאה, לאחר שלפני כמה ימים האריכו את חוזיהן גם שיר תירוש, ה–MVP של גמר גביע המדינה, והמאמנת לימור פלג."אני שמחה ונרגשת על החתמתה של הודיה לשנה נוספת", אמרה יו"ר הקבוצה נטע אבוגוב, "נמשיך לעשות הכל כדי להוות בית מקצועי וראוי לשחקניות ישראליות צעירות מוכשרות". לדבריה הוסיפה גם המאמנת לימור פלג, כי "הודיה שחקנית צעירה ומוכשרת שעשתה קפיצה משמעותית השנה, ואין ספק שהיה לה חלק גדול מההישגים שלנו בשנה שעברה. אני מחכה לעבוד איתה שוב גם בעונה הבאה".
"היה לי ברור שאני ממשיכה בהפועל לב ירושלים", אמרה קבדה עצמה לאחר החתימה, "הקבוצה הפכה לי לבית, זה מועדון עם לב שאין לאף קבוצה אחרת ואני מקווה שיישארו כמה שיותר שחקניות, כי הכימיה שיש בקבוצה הזאת לא קיימת בשום מקום אחר. אני יודעת שאני בידיים טובות של לימור, נטע, רבקה וכל הצוות המדהים".