יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

דניאל קארש חתמה בחולון

אליצור חולון החלה להתחזק לקראת עונת המשחקים הבאה, ובמקביל להחתמה של השחקנית מאשדוד הודיעה גם שתעבור לשחק בהיכל טוטו בעיר, שבו משחקת גם קבוצת הגברים של הפועל חולון
30/05/2024
דניאל קארש חתמה בחולון
אליצור חולון החלה את הכנותיה לעונת המשחקים הקרובה וצירפה אמש לשורותיה את שחקנית נבחרת ישראל דניאל קארש (23, 1.76 מטר). חולון מכוונת גבוה בעונה הקרובה ובנוסף להתחמה המרשימה של קארש, היא תעבור להתאמן ולשחק בהיכל טוטו בעיר, בו משחקת קבוצת הגברים של הפועל חולון. המעבר להיכל טוטו עשוי להביא שיתופי פעולה נוספים בין הקבוצות.
קארש, שגדלה בהפועל ראשון לציון ועברה לא.ס. רמת השרון, מגיעה לחולון אחרי שבעונה שעברה שיחקה במכבי בנות אשדוד, בשורותיה השיגה 9.7 נקודות בממוצע למשחק ו-5.7 אסיסטים. "אני נרגשת להצטרף למועדון בעל היסטוריה מפוארת ומסורת רבת שנים של זכייה ב-20 אליפויות", אמרה קארש לאחר החתימה, "עוד בהיותי ילדה עקבתי אחרי הקבוצה בזכות השחקניות הישראליות הגדולות ששיחקו כאן - ענת דרייגור, אורלי גרוסמן ולימור מזרחי, שאותן הערצתי. אני רואה לנגד עיני מטרה מקצועית ברורה – להחזיר את אליצור חולון לימיה הגדולים ולזכייה בתארים. אני בטוחה שסגל הקבוצה שייבנה על בסיס שחקניות ישראליות צעירות מוכשרות, המוטיבציה הגבוהה של המאמן אוהד גולדברג והמעבר להיכל טוטו יעשו את שלהם. אני מחכה כבר להתחיל את הפעילות בקבוצתי החדשה".
יו"ר אליצור חולון, מנחם וידהורן, הוסיף: "ההחתמה של דניאל קארש מעידה על הכוונות הגבוהות שלנו בעונה הקרובה. השאיפה האמיתית שלנו היא להעמיד קבוצה חזקה ולהתברג בצמרת הגבוהה של הליגה. המעבר שלנו להיכל מבטיח חווית כדורסל איכותית לאוהדי כדורסל הנשים ולאוהדי הכדורסל בכלל".