יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

לימור פלג ממשיכה בהפועל לב ירושלים

סגנית האלופה הודיעה על הארכת החוזה של המאמנת, שהצעידה בעונה החולפת את העולה החדשה לזכייה בגביע המדינה # מאוחר יותר הודיעה גם על הישארותה של הרכזת שיר תירוש
29/05/2024
לימור פלג ממשיכה בהפועל לב ירושלים
הפועל לב ירושלים האריכה את החוזה של המאמנת לימור פלג בעונה נוספת. מחזיקת גביע המדינה וסגנית האלופה ממשיכה את ההתקשרות עם המאמנת בת ה-39, שהפכה בעונה החולפת את ירושלים מעולה לליגת העל לזוכת בתואר ולמועמדת לאליפות. פלג עצמה זכתה בתום סדרת גמר הפלייאוף בתואר מאמנת העונה.
"אני שמחה להמשיך גם בעונה הבאה בהופעל לב ירושלים, שהפכה לבית השני שלי ומודה לנטע אבוגוב ולרבקה רוס על האמון שהן נותנות בי. אני בטוחה שגם בעונה הבאה נצליח ביחד להגיע להישגים".
יו"ר קבוצת הפועל לב ירושלים, נטע אבוגוב, הוסיפה: "הפועל לב ירושלים מאמינה בהמשכיות. אין מתאימה וראויה יותר מלימור להמשיך ולהוביל את הקבוצה להישגים ולהצלחות גם בעונה הבאה. לימור היא לא רק אישה חזקה וערכית, אלא גם מאמנת מקצועית וצנועה, שמאמינה בכדורסל הנשים וביכולת שלו להצליח".לאחר מכן הודיע המועדון על ההחתמה הראשונה לקראת העונה הקרובה, כשהאריכה את החוזה של שיר תירוש, השחקנית המצטיינת בגמר גביע המדינה ואחת השחקניות הבולטות בליגת העל. תירוש בת ה-25 הייתה שותפה בכירה להישגים של ירושלים בעונה החולפת וכעת החליטה להישאר במועדון זו השנה השלישית.  "שיר היא שחקנית נשמה מוכשרת ואני שמחה וגאה שהיא ממשיכה איתנו. היא נותנת את הלב על המגרש ומחוצה לו והיא מודל לחיקוי לשחקניות המחלקה הצעירה שלנו", אמרה היו"ר אבוגוב אחרי ההחתמה.
"מדובר בשחקנית מוכשרת שהוכיחה עצמה בעונה האחרונה, ששיחקה והצטיינה בליגה הלאומית בעמדת הגארדית, והראתה בליגת העל שהיא יכולה לשחק כרכזת נהדרת", הוסיפה פלג, "ההישגים הנפלאים של הקבוצה השנה היו רבות גם בזכותה".
"אני מרגישה שירושלים היא כבר בית בשבילי", מסרה תירוש, "אני מחוברת מאוד לערכים של המועדון, לשחקניות, לסגל ולכל המעטפת שמעניק המועדון. הייתה לנו שנה מצוינת, אבל יש עוד לאן לשאוף ואני מחכה לפתוח את העונה הבאה. יאללה הפועל".