יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

דור סער חתמה באשדוד

הגארדית של א.ס רמה"ש, שהייתה הקלעית הישראלית המצטיינת בעונה החולפת, חתמה במועדון הצהוב # "יש שחקניות שלא צריך להרבות במילים עליהן", מסרו באשדוד, "דור היא שחקנית עם יכולות שאי אפשר ללמד"
14/05/2024
דור סער חתמה באשדוד
אחת השחקניות הבולטות בעונה שהסתיימה לא מכבר, הרכזת דור סער, שהצטיינה בא.ס רמת השרון, חתמה במכבי בנות אשדוד.
סער הייתה הקלעית המובילה מבין הישראליות בעונת 2023/24, והיא ידועה בשליטתה בכדור, ביכולת הקליעה מכל טווח וביכולת מסירה שמפצחת הגנות. ההתחמה הזו של אשדוד מצטרפת להודעה מתחילת החודש על הארכת החוזה של מאי רווח במועדון."אני שמחה מאוד להצטרף לשורות מכבי בנות אשדוד - מועדון מפואר שמתחרה על כל התארים לאורך כל השנים", אמרה סער מיד אחרי החתימה, "אני מעריכה ומודה על ההזדמנות והאמון שהמועדון והצוות המקצועי נותנים בי ומאמינה שנוכל לעשות דברים גדולים יחד. מחכה להכיר לעומק את האוהדים, ולשתף פעולה עם הצוות, המאמנת והשחקניות".
מהנהלת המועדון נמסר כי "יש שחקניות שלא צריך להרבות במילים לגביהן. דור היא אחת מהן. מדובר בשחקנית עם כישרון ענק ויכולות שאי אפשר ללמד. אנחנו שמחים על  ההחלטה לצעוד בדרך משותפת. אין לנו ספק שדור בחרה בבית הנכון".