יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

עונת המשחקים הבאה תוארך לשבעה חודשים מלאים

עוד נקבע אמש בישיבת דירקטוריון המנהלת כי טורניר ההכנה לעונה ישוחק במהלך חודש ספטמבר # מתווה הזרות יעמוד על שתי אמריקאיות ובוסמנית אחת # הילה בר דוד: "החלטנו להמשיך לחזק את השחקנית הישראלית"
01/05/2024
עונת המשחקים הבאה תוארך לשבעה חודשים מלאים
דירקטוריון מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל החליט אמש (שלישי, 30.4.2024) על מספר שינויים במבנה הליגה החל מהעונה הקרובה, עונת 24/25.
בין ההחלטות שהתקבלו, נקבע כי העונה תוארך בחודש נוסף ותשוחק שבעה חודשים מלאים. העונה תיפתח ב-28.10.2024 ותסתיים ב-28.5.2025, וזאת בהתאם למתווה שסוכם בין יו"ר מנהלת ליגת העל, הילה בר דוד, לשר התרבות והספורט מיקי זוהר. משחקי טורניר פתיחת העונה יתקיימו במהלך חודש ספטמבר.עוד נקבע כי הליגה תשוחק בשיטה של שלושה סיבובים, וכי סדרות הפליאוף ישוחקו במתכונת של הטוב מחמישה משחקים.
החלטה נוספת שהתקבלה ברוב קולות היא להשאיר את מתווה הזרות עליו הוחלט בפתיחת העונה שזה עתה הסתיימה, במסגרתו תורשה כל קבוצה לשתף שלוש שחקניות זרות, מתוכן שתי אמריקאיות ואחת אירופאית ("בוסמנית").
"קיבלנו היום מספר החלטות חשובות שימשיכו את התנופה של כדורסל הנשים בשנים האחרונות", סיכמה יו"ר המנהלת, הילה בר דוד. "הארכנו את משך הליגה והחלטנו להמשיך ולחזק את השחקניות הישראליות, שהוכיחו השנה שאין להן תחליף. המתווה ייתן מענה לקבוצות שייצגו אותנו במסגרות האירופיות ויכלול תמריצים כלכליים לפי מיקום, בהתאם למפתח שייקבע בהמשך".