יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

הוועדה קבעה: אס"א ירושלים תרד לליגה הלאומית

ועדה מיוחדת של מנהלת הליגה ואיגוד הכדורסל החליטה לדחות היום את בקשתה של אס"א בנק יהב ירושלים להקפיא את ירידתה לליגה הלאומית # יו"ר המנהלת, הילה קניסטר בר דוד: "עלינו לנהוג על פי ערכי הספורטיביות והמקצוענות"
04/04/2024
הוועדה קבעה: אס"א ירושלים תרד לליגה הלאומית
ועדה משותפת מיוחדת של נציגי מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל ואיגוד הכדורסל בראשותה של יו"ר המנהלת, הילה קניסטר בר דוד, החליטה היום שלא להקפיא את הירידות מהליגה בעונת המשחקים הנוכחית.
בדיון שהתקיים נדונה בקשתה של אס”א בנק יהב ירושלים שסיימה את העונה במקום האחרון בליגה וטענה כי נפגעה מקצועית בשל נזקים שנגרמו לה עקב מלחמת חרבות ברזל. חברי הוועדה סבורים כי אין מקום להקפיא את הירידות מהליגה בעונה זו, שכן התנאים הבסיסיים של שיתוף מספר הזרות בקבוצות היו שווים לכל הקבוצות, וההחלטות התקבלו בהסכמת דירקטוריון המנהלת תוך כדי התקדמות העונה.
במידה והעולה המיועדת מהליגה השנייה תוותר על הזכות לעלות לליגת העל, ייבחן הנושא בהתאם לתקנונים ולכל דין.
לאחר קבלת ההחלטה אמרה יו"ר המנהלת הילה קניסטר בר דוד: "אנחנו ליגה מקצוענית ועלינו לנהוג על פי ערכי הספורטיביות והמצוינות, ואכן, על פיהם התקבלה היום ההחלטה פה אחד".