יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

הכל או כלום

מכבי רמת גן תלויה רק בעצמה, רמה"ש רודפת אחריה אבל תצטרך לגבור על רמלה בחוץ, וראשון לציון מחכה למעידה של שתי היריבות שלה ולניצחון בירושלים על אס"א כדי להעפיל לפלייאוף ברגע האחרון # העונה הסדירה תינעל מחר עם דרמה אדירה
20/03/2024
הכל או כלום
מחזור הנעילה של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל (18) יתקיים מחר, חמישי, במלואו, כשכל חמשת המשחקים ייערכו במקביל בשעה 20:00, והמאבק על המקום האחרון בטופ 4 שמוביל לחצי גמר הפלייאוף נותר פתוח.
אחרי שאליצור לנדקו רמלה, הפועל לב ירושלים ומכבי בנות אשדוד הבטיחו את המקומות הראשון, השני והשלישי (בהתאמה), תוכל מכבי רמת גן להצטרף אליהן רק אם תנצח בפתח תקווה את הקבוצה המקומית (שידור ישיר בספורט 5 פלוס). ניצחון שכזה יבטיח לה מאזן 7:11 שיהיה בכל מקרה טוב מזה של הפועל ראשל"צ ויקבל עדיפות גם על א.ס רמה"ש, שיכולה גם היא לסיים במאזן דומה אבל הפסידה ברמת גן ב-9 נקודות וגברה עליה רק ב-4 במשחק השני ביניהן העונה.
רמת גן, אם כן, תלויה רק בעצמה. אלא שהיא כאמור תפגוש יריבה עיקשת. כזו שאומנם סיימה את העונה, אבל רק ביום שני האחרון מתחה את אשדוד עד לרבע האחרון ותנסה לעשות אותו דבר גם מחר. אם תפתיע ותנצח את רמת גן, ייכנסו גם א.ס רמה"ש והפועל ראשל"צ לתמונת העלייה לפלייאוף. אז רמה"ש תייחל לתוצאה טובה מפתח תקווה, אבל תצטרך במקביל להתעלות בעצמה ולנצח בחוץ את המוליכה מרמלה, שרק שבה למסלול הניצחונות ביום שני האחרון ולא תרצה להפסיד שוב רגע לפני הפלייאוף.אם רמת השרון תפסיד לרמלה (וכאמור גם רמת גן בפתח תקווה), ייפתח צוהר עבור הפועל ראשון לציון. הקבוצה של זיו ארז תהיה פייבוריטית ברורה כשתשחק בבירה מול אס"א בנק יהב ירושלים, שתיפרד בתום המשחק מליגת העל. ניצחון של ראשל"צ, במקביל להפסד של שתי יריבותיה על המקום הרביעי, יקבע ששלוש הקבוצות מסיימות את העונה עם מאזן זהה של 8:10 ותיפתח ביניהן ליגה פנימית, שבה לקבוצה מעיר היין יש עדיפות. ראשון לציון ניצחה שלושה מארבעת המשחקים שלה מול שתי היריבות, בזמן שהמאזן של רמת גן בליגה הפנימית הוא 2:2 ושל רמה"ש הוא ניצחון בודד מול שלושה הפסדים. בקיצור, ניצחון של ראשון לציון, והפסדים של רמת גן ורמה"ש, ישבץ אותה במקום הרביעי לסדרה מול האלופה מרמלה.במקביל לדרמה של שלושת המשחקים תנעל הפועל לב ירושלים את העונה הסדירה עם משחק ביתי מול מכבי הפניקס חיפה. מכבי בנות אשדוד, שתפגוש את ירושלים בחצי גמר הפלייאוף, תסיים את העונה במשחק חוץ מול אליצור חולון.