יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

ארבע מי יודע

ארבעה מחזורים לסיום העונה הסדירה, וצמרת ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל נכנסת לדריכות, כשרק ארבע הראשונות ימשיכו את העונה בסדרות הפיינל פור # בעוד לרמלה וללב ירושלים צפויים מחר משחקים קלים על הנייר, אשדוד וראשון לציון יפתחו כבר הערב את המחזור בקרב ישיר על המקום בצמרת
25/02/2024
ארבע מי יודע
ארבעה משחקים נותרו עד סיום העונה הסדירה ובצמרת ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל מבינות כל הקבוצות שכל משחק עשוי להכריע את עתידן ואת השאלה אם יסיימו בין ארבע הראשונות וישחקו בפיינל פור.
המחזור ה-14 ייצא הערב לדרך תחת הלחץ הזה (20:00, שידור ישיר בספורט 5 פלוס), כשמכבי אשדוד תארח את הפועל ראשל״צ. אשדוד, שהשלימה בשבועות האחרונים מספר ניצחונות ונחלצה ממשבר אמצע העונה שלה, ניצבת ערב המחזור במקום הרביעי עם שני ניצחונות יותר מראשון לציון השישית, שפשוט חייבת לחזור לעיר היין עם ניצחון כדי להישאר בעניינים.מחר ישוחקו ארבעת משחקי המחזור הנותרים (בשעה 19:00): א.ס רמה״ש, שתופסת ערב המחזור את המקום החמישי, וחייבת גם היא לנצח כדי להיצמד לטופ 4, תפגוש את בנות ״בני״ פתח תקווה, שהבטיחה כבר את הישארותה בליגה ותהיה משוחררת מלחץ.שתי קבוצות נוספות שיהיו משוחררות מלחץ הן אליצור לנדקו רמלה, שטרם הפסידה העונה, ותפגוש את אס״א בנק יהב ירושלים, שטרם טעמה ניצחון. זה יהיה מפגש הקצוות האולטימטיבי, וסביר להניח שלמרות התקווה של הירושלמיות לנצח ולשרוד בליגה ברגע האחרון, הן מגיעות כאנדרדוגיות מוחלטות למגרש ברמלה.
מפגש קצוות קצת פחות מובהק ייערך בחולון, שם אליצור המקומית, שנמצאת במקום הלפני-אחרון, תארח את הפועל לב ירושלים מהמקום השני, שסופרת כבר שבעה ניצחונות רצופים ותוכל להתקרב להשלים סיבוב מושלם בליגה ולהבטיח מקום בפיינל פור.
מכבי רמת גן, שממוקמת שלישית ערב המחזור, ומתקשה לאחרונה יותר מאשר בפתיחת העונה, תשחק מול מכבי הפניקס חיפה. הירוקות נמצאות בחלק התחתון של הטבלה, אך הבטיחו את הישארותן בליגה וינסו לסבך את הרמת-גניות במלחמה על הטופ 4.