יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

ראשי המנהלת ושחקניות הליגה ביקרו היום בעוטף עזה

המשלחת המשותפת של ליגות הגברים והנשים שמעה הרצאה מפי ניצב פיקוד הדרום במשטרה וביקרו באתר הנצחה לנרצחי מסיבת הנובה # יו״ר מנהלת ליגת אתנה ווינר, הילה קניסטר בר דוד: ״אחד מהרעיונות של היום הזה הוא הסברה בינלאומית"
22/02/2024
ראשי המנהלת ושחקניות הליגה ביקרו היום בעוטף עזה
מנהלות ליגת העל לגברים ולנשים בכדורסל ערכו היום סיור הסברה משותף לשחקנים ולשחקניות ביישובי עוטף עזה.
הסיור החל בהרצאה מרתקת של מפקד מחוז הדרום במשטרת ישראל, ניצב אמיר כהן, בה השתתפו יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל הילה קניסטר בר דוד, ויו"ר מנהלת ליגת העל לגברים, ארי שטינברג.״אחד מהרעיונות של היום הזה הוא הסברה בינלאומית", ציינה קניסטר בר דוד. "לצד החששות של השחקניות להגיע לפה ולצד זה שהיו לבטים אם להגיע לשחק בארץ, חשוב שיראו בעיניים מה נשים ואנשים עברו וחוו פה. הספורט הישראלי זאת פלטפורמה להסברה בינלאומית. צריך לתת לספורטאים הזרים להיות חלק מאיתנו ולראות בעיניים, לצד הישראלים והישראליות. המטרה היא להעביר את הכל הלאה״.בהמשך הגיעו השחקנים והשחקניות  לקיבוץ בארי, ומשם לאתר ההנצחה של מסיבת הנובה שליד קיבוץ רעים, בה קיפחו את חייהם כ-400 בני אדם. את הסיפור של בארי סיפר חן קראוניק, כדורסלן בעברו, שאביו אריק היה הרבש"צ של בארי, והפך להרוג הראשון במלחמת חרבות ברזל. אין טוב ממראה עיניים להבין מה קרה למדינת ישראל ב-7 באוקטובר.


 
צילומים: איציק בלניצקי