יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

בלבן של העיניים

המחזור ה-13 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יזמן מחר משחקים, שלפחות על הנייר צפויים להיות צמודים למדי # ראשל"צ ורמלה, רמה"ש ורמת גן יתמודדו זו מול זו בצמרת # אס"א ירושלים וחולון יתעמתו בתחתית
18/02/2024
בלבן של העיניים
ארבעה ימים אחרי שסיימו את המחזור ה-12 בטעם הפוך לחלוטין, תפגוש מחר (שני) אליצור לנדקו רמלה את אחת הקבוצות שבאופן די עקבי עושה לה חיים קשים – הפועל ראשל"צ (19:00, שידור ישיר בערוץ הספורט). השחקניות של זיו ארז הפסידו בבית באופן מפתיע למדי למכבי הפניקס חיפה ויצטרכו לשים את המשחק ההוא מאחור ולייחל להופעה ביתית טובה יותר, בעיקר של הישראליות, כדי לנסות ולהפוך לקבוצה הראשונה העונה שמנצחת את אליצור לנדקו רמלה.
באותה שעה בדיוק ייפתחו גם ארבעת המשחקים האחרים של המחזור ה-13 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, ולפחות על הנייר הם אמורים להיות צמודים למדי. עם הרוח הגבית מהניצחון בראשון לציון, תארח חיפה את מכבי בנות אשדוד, שמגיעה גם היא אחרי משחק הפכפך מול א.ס רמה"ש, בסיומו ניצחה בנקודה ועלתה למקום הרביעי.מי שעלתה למקום השני בעקבות הופעה מדהימה היא הפועל לב ירושלים, שתנסה להמשיך את רצף הניצחונות המרשים שלה כשתארח את בנות "בני" פתח תקווה, אחרי שזו גברה על אס"א בנק יהב ירושלים בתום משחק שהיה צמוד במשך שלושה רבעים. אותה אס"א תנסה לרשום ניצחון ראשון העונה, כשתפגוש יריבה ישירה לתחתית – אליצור חולון, שניצחונה היחיד העונה היה על ירושלים בסיבוב הראשון.
קרב דומה צפוי להיערך גם ברמת השרון, שם הקבוצה המקומית תארח את מקבילתה הלוחמנית מרמת גן. שתי הקבוצות ינסו לשכוח מההפסד בשבוע שעבר, בידיעה שהפסד נוסף עלול לגרום לקבוצות הצמרת לברוח להן.