יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

טוב יותר לחזור

פגרת הנבחרות הסתיימה לה וברמת גן כבר מתכוננים למשחק בין הקבוצה המקומית להפועל לב ירושלים, שתנסה להדיח אותה מהמקום השני # עוד במסגרת המחזור ה-12 מחר (חמישי): אשדוד – רמה"ש, ראשל"צ - חיפה
14/02/2024
טוב יותר לחזור
אחד המשחקים המסקרנים של העונה הסדירה ייערכו מחר (חמישי, 18:30, שידור ישיר בספורט 5 פלוס), עם חזרתה של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל מפגרת הנבחרות. מכבי רמת גן, שתופסת את המקום השני, תארח את הפועל לב ירושלים מהמקום השלישי. משחק בודד מפריד בין השתיים ובמקרה שירושלים תחזור לבירה עם ניצחון חוץ בהפרש של יותר מתשע נקודות (ההפרש שבו הפסידה במשחק המקביל בסיבוב הראשון) – היא תעלה למקום השני בטבלה.חצי שעה לאחר מכן ייפתחו ארבעת המשחקים הנוספים של המחזור ה-12. משחק צמרת נוסף יפגיש את מכבי בנות אשדוד עם א.ס רמה״ש. השחקניות של שירה העליון חזרו לפני הפגרה למסלול הניצחונות אחרי תקופה לא פשוטה והן מקוות להמשיך את המומנטום מול היריבה שניצחה אותן בסיבוב הראשון בשרון ועומדת כיום עם אותו מאזן בדיוק כמו שלהן.
קבוצה נוספת שניצחה שבע פעמים לעומת חמישה הפסדים היא הפועל ראשל״צ, שתארח את מכבי הפניקס חיפה. הירוקות התאוששו מעט בחודש האחרון וגם פגעו טוב בזרות שהביאו לקראת תחילת הסיבוב השני, אבל הן עדיין נמצאות בסכנה, אחרי שניצחו העונה רק שלוש פעמים.
מי שתנסה להתקרב אליהן היא אליצור חולון, אלא שלה צפויה המשוכה הגבוהה ביותר האפשרית - משחק חוץ אצל האלופה ומוליכת הטבלה, אליצור לנדקו רמלה. לעומת חולון, באס״א בנק יהב ירושלים יקוו לרשום סוף סוף את הניצחון הראשון העונה - במשחק התחתית הקריטי מול בנות ״בני״ פתח תקווה. הכחולות נמצאות גם הן באזור התחתית ובוודאי בונות על ניצחון ביתי כדי לשוב לאזור החלק העליון של הטבלה.