יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

משחקי קצוות

מוליכת הטבלה וסגניתה, ביחד עם מכבי בנות אשדוד יפגשו מחר (שני) שלוש קבוצות מתחתית הליגה, בשעה שראשון לציון ולב ירושלים הרותחות ייפגשו לקרב על המקום השלישי
29/01/2024
משחקי קצוות
המחזור העשירי של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, שנדחה מהשבוע שעבר, ייערך ביום שני הקרוב כשהקבוצות כבר מתחילות להתרגל לחיים החדשים שאחרי הצטרפות הזרות.
המשחקים ייפתחו עם המשחק ברמת גן (17:30, שידור ישיר בספורט 5+), שם תארח הקבוצה המקומית שממוקמת שנייה בטבלה את אליצור חולון, שעדיין מחפשת ניצחון שני העונה. רמת גן מגיעה אחרי הפסד בראשון לציון והתאוששות בירושלים מול אס"א, כשגם המקום השני שלה כבר בסכנה, אבל היא עדיין נחשבת לפייבוריטית גדולה מול קבוצת התחתית.
זמן קצר לאחר מכן ייפתח ב-18:00 משחק שעשוי להתגלות כצמוד במיוחד, כשמכבי הפניקס חיפה תארח את א.ס רמה"ש. שתי הקבוצות יצרו מותחן של ממש במשחק הפתיחה של העונה, וההתחזקות של חיפה עם הזרות החדשות מבטיחה שהפערים בטבלה משקפים פחות ואף תוצאה לא תהווה הפתעה.ב-19:00 ייצאו לדרך שלושת המשחקים הנוספים כשביניהם הקרב בין שתי הקבוצות הכי חמות של הליגה, פרט למוליכה. הפועל ראשל"צ, שניצחה בחמשת המחזורים האחרונים, תארח את הפועל לב ירושלים על ארבעת הניצחונות הרצופים שלה. ניצחון של ראשל"צ ביותר מ-12 נקודות (שבהן הפסידה לירושלמיות במשחק הפתיחה במלחה) יעלה אותן על חשבון היריבה למקום השלישי בטבלה. במקביל תנסה מכבי בנות אשדוד לחזור למסלול הניצחונות כשתארח את סוגרת הטבלה, אס"א בנק יהב ירושלים. אליצור לנדקו רמלה, שטרם הפסידה העונה בכל מסגרת, תארח את בנות "בני" פתח תקווה, שמנסה להמשיך את הבריחה מהתחתית אחרי הניצחון בחולון ביום חמישי.