יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

מי מספר 1?

אליצור רמלה ומכבי רמת גן יתמודדו מחר (שני, 16:30) על המקום הראשון בטבלה, אחרי ששתיהן הגיעו אל המחזור השמיני ללא הפסד ליגה # לב ירושלים ורמה"ש ייפגשו למשחק צמרת מסקרן נוסף
07/01/2024
מי מספר 1?
שבעה מחזורים עברו בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, ושתי קבוצות נותרו עדיין ללא הפסדים: אליצור לנדקו רמלה ומכבי רמת גן נראו לפרקים גדולים מאז נפתחה עונת 23/24 כקבוצות שגדולות על הליגה. המפגש הישיר ביניהן ברבע גמר הגביע הוכרע בדקה האחרונה לטובת האלופה מרמלה, אבל השחזור שלו - מחר (שני) ב-16:30, שידור ישיר בספורט 5+, יבטיח למנצחת את ראשות הטבלה בסיום הסיבוב הראשון ויעניק לה דחיפה מוראלית חשובה לקראת החלק השני של העונה.שעה קלה אחרי שיסתיים קרב המוליכות, ייערכו ארבעת המשחקים הנוספים של המחזור השמיני (19:00), כשבמוקד יעמוד משחק הצמרת בין הפועל לב ירושלים לא.ס רמה"ש. המארחות מהבירה הפסידו במחזור האחרון לרמלה אחרי שמשכו אותה לקרב ארוך ועיקש שהוסיף המון כבוד לשני הצדדים, רמת השרון ניצחה בקלילות את הירושלמית השנייה אבל יודעת שמחר מצפה לה אתגר אחר לחלוטין וניצחון בו יבסס אותה במקום השלישי בטבלה.
בנות "בני" פתח תקווה, שהפסידו בשבוע שעבר לראשון לציון רוצות לחזור למסלול הניצחונות כדי לפלס את הדרך אל החלק העליון של הטבלה, אבל המפגש שלהן מול מכבי בנות אשדוד צפוי להיות קשה במיוחד, מאחר וגם הקבוצה של שירה העליון תגיע נחושה אחרי שני הפסדי ליגה לשתי המוליכות, ובהבנה שהיא חייבת לחזור למסלול הניצחונות כדי לא לאבד גובה.
אחרי הניצחון על פ"ת ב-41 הפרש, בהפועל ראשל"צ ינסו להמשיך את המומנטום גם בחולון, כשיפגשו שם את אליצור המקומית, אחרי שזו שבה מחיפה עם הפסד שסיבך אותה עמוק בתחתית. אותה חיפה תנסה לרשום לזכותה ניצחון שני ברציפות, כשתפגוש בבירה עוד יריבה לתחתית – אס"א בנק יהב ירושלים.