יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

רק רבע

רבע גמר גביע המדינה יפגיש מחר (חמישי) כבר בשלב מוקדם יחסית את שתי הקבוצות היחידות בליגת העל שטרם הפסידו העונה # גם שלושת המשחקים הנוספים צפויים להיות צמודים במיוחד
27/12/2023
רק רבע
רצה הגורל ורצתה הגרלת שלב רבע גמר גביה המדינה שישוחק מחר (חמישי), שייפגשו בו שמונה קבוצות, שכל אחת מהן תתמודד מול יריבה שהיא פחות או יותר שוות כוחות לה.
עיקר תשומת הלב תופנה מן הסתם למפגש הפסגה בין מכבי רמת גן לאליצור לנדקו רמלה (שידור ישיר ב-17:20 בספורט5+). שתי הקבוצות היחידות שניצחו בכל ששת המחזורים הראשונים של העונה ייפגשו בפעם הראשונה זו מול זו ויבחנו את כוחה של מי שעשויה להיות היריבה העיקרית שלהן לתואר האליפות. המנצחת במשחק לא רק תתקדם לחצי הגמר אלא גם תכרות את חלום הדאבל ליריבתה. במקרה של רמלה, שעלתה בינתיים גם לגמר טורניר ההכנה של העונה, עוד חולמים על טרבל היסטורי.
גם המשחק המאוחר של היום (20:00) יפגיש שתי קבוצות צמרת – א.ס רמה"ש תארח את מכבי בנות אשדוד. שלושה שבועות אחרי שגברה עליה באופן די מפתיע, ינסו האדומות לחזור על ההישג מול סגנית האלופה, שנראתה נהדר במחצית הראשונה מול רמלה השבוע, אבל נכנעה לבסוף ובוודאי תרצה לשוב למסלול הניצחונות, בטח כשמדובר במשחק נוק-אאוט.בין לבין, בשעה 19:00 יתקיימו שני המשחקים הנוספים ברבע הגמר, וגם בהם צפוי קרב מסקרן. אליצור חולון, שעדיין מתקשה למצוא את עצמה העונה אבל מוכיחה התקדמות מדי שבוע, תפגוש את הפועל ראשל"צ, שעל הנייר נחשבת איכותית יותר (בטח אחרי שקיבלה בחזרה את עדן ציפל), אבל גם היא מגיעה אחרי כמה הפסדים ותחושת פספוס מסוימת.
במקביל תארח העולה החדשה והמסקרנת, הפועל לב ירושלים, את מכבי הפניקס חיפה, שטרם רשמה ניצחון ליגה העונה, אבל הציגה בכל משחק רוח לחימה שהותירה את המשחקים צמודים כמעט לכל אורך 40 הדקות. זה עומד להיות יום מרתק של כדורסל, שבו אף אחת משמונה הקבוצות לא יכולה לבנות מראש על מקום בחצי הגמר.