יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

בגובה העיניים

רמלה וראשל"צ יפתחו מחר את המחזור הרביעי בקרב מרתק # רמת גן תנסה להמשיך את הרצף מול רמה"ש, אשדוד רוצה לחזור לנצח בחיפה # בחולון יתקיים מפגש תחתית, ובפתח תקווה ילחמו שתי קבוצות עם שאיפות גבוהות
10/12/2023
בגובה העיניים
האלופה אליצור לנדקו רמלה תפתח מחר, יום שני, את המחזור הרביעי בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל. האלופה, שהתחילה את העונה עם שלושה ניצחונות קלילים למדי בליגה, תפגוש הפעם את הקבוצה העיקשת של זיו ארז מראשון לציון (17:00, שידור ישיר בערוץ הספורט).
זמן קצר אחרי סיום המשחק ייצאו לדרך גם ארבעת המשחקים הנוספים של המחזור. מכבי בנות אשדוד, שהייתה לא מפוקסת בשבוע שעבר כשהפסידה ברמת השרון, תנסה לחזור למסלול הניצחונות מול מכבי הפניקס חיפה. ברמת גן ייערך משחק מסקרן נוסף, שם מכבי רמת גן, שעדיין דבוקה לרמלה בפסגה עם שלושה ניצחונות בשלושה מחזורים, תארח את א.ס רמה"ש.
משחק צמוד צפוי להיות גם בפתח תקווה, שם הקבוצה המקומית תארח את הפועל לב ירושלים. העולה החדשה ניצחה אומנם רק פעם אחת בשלושת מחזורי הפתיחה, אבל בהתחשב בכך שהיא פגשה שלוש מהקבוצות הטובות בליגה – ראשל"צ, אשדוד ורמת גן – יש לה הרבה ממה להתעודד. הפעם תתייצב מולה קבוצה שנמצאת בכושר טוב אחרי שני ניצחונות רצופים.
משחק התחתית שינעל את המחזור יפגיש את אליצור חולון עם אס"א בנק יהב ירושלים. שתי הקבוצות טרם ניצחו העונה, ובהתחשב בעונה שהתקצרה עקב המלחמה, סביר להניח שמפגשים ישירים בין קבוצות התחתית הם אלה שיכריעו את זהות היורדת והשורדות.