יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

שלוש עכשיו

המחזור השלישי בליגת אתנה ווינר ייערך מחר, כשבמוקד תארח רמה"ש את אשדוד (18:00, שידור ישיר בערוץ הספורט) # ב-19:00 ייפתחו ארבעת המשחקים הנוספים, כולל זה במלחה בין לב ירושלים למוליכה מרמת גן
03/12/2023
שלוש עכשיו
מכבי בנות אשדוד תנסה לשמור מחר על המאזן המושלם שלה בתום שני המחזורים הראשונים של עונת 23/24 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, כשתצא להתארח ברמת השרון במסגרת המשחק המרכזי של המחזור השלישי (18:00, שידור ישיר בערוץ הספורט).
השחקניות מאשדוד, שיצאו כמנצחות הגדולות ממשחק לא פשוט במחזור הקודם מול הפועל לב ירושלים, התבשרו בשבוע שעבר שרמה"ש היא גם היריבה שלהן ברבע גמר הגביע. כעת, הן יפגשו קבוצה שעדיין מחפשת ליצור לעצמה מומנטום העונה, אחרי שגברה על מכבי הפניקס חיפה במחזור הראשון והפסידה להפועל ראשל"צ במחזור השני.
שתי הקבוצות האלה, חיפה וראשל"צ, ייפגשו ביניהן בשעה 19:00, כשכל ארבעת המשחקים הנוספים של המחזור השלישי ייצאו לדרך. ראשון לציון, מעודדת מהניצחון ברמה"ש ומהעלייה לגמר טורניר ההכנה של הליגה, מקווה לניצחון שלישי ברציפות בכל המסגרות, בשעה שחיפה רוצה לשקם את הביטחון מההפסד ברמלה בשבוע שעבר.אותה רמלה תצא לחולון ותפגוש שם קבוצה שנראתה טוב בפתיחת המשחק שלה בפתח תקווה - אבל נקלעה למחצית שנייה רעה מבחינה התקפית ותקווה לשפר את האחוזים דווקא מול האלופה מרמלה, שפתחה את העונה בסערה. פתח תקווה, לעומת זאת, רוצה להמשיך את המומנטום ולרשום ניצחון נוסף – הפעם על אס"א בנק יהב ירושלים, שממוקמת בינתיים אחרונה בטבלה. בתוך כך, המשחק שעשוי  להיות המרתק ביותר מבין אלה שנפתחים בשעה 19:00 ייערך במלחה, שם הפועל לב ירושלים הסוערת תארח את מוליכת הטבלה, מכבי רמת גן.