יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

מועד ב'

חמשת משחקי המחזור השני בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ייערכו מחר # במוקד: אשדוד מול הפועל לב ירושלים (18:00)
26/11/2023
מועד ב'
שבוע אחרי מחזור הפתיחה המוצלח של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, שנערך בצל הלחימה בצפון ובדרום, וארבעה ימים אחרי השלמת שלב חצי הגמר של טורניר ההכנה לעונה – יתקיים מחר (שני) המחזור השני של העונה.
במוקד המשחקים יעמוד המפגש בין מכבי בנות אשדוד להפועל לב ירושלים (18:00, שידור בערוץ הספורט). הקבוצה של שירה העליון פתחה את העונה מצוין עם ניצחון קליל יחסית מול הירושלמית השנייה, בשעה שהפועל לב ירושלים נאלצה לעבוד קשה השבוע – ראשית בניצחון הנהדר על הפועל ראשל"צ במחזור הראשון ולאחר מכן בהפסד לאליצור לנדקו רמלה בחצי גמר טורניר ההכנה. כך או כך, זה מסתמן כמפגש בין שתי קבוצות שעתידות להיאבק העונה בחלק העליון של הטבלה.עוד בטרם יסתיים המשחק, ייפתחו ב-19:00 גם ארבעת המשחקים האחרים של המחזור: א.ס רמה"ש, שגברה על מכבי הפניקס חיפה בשניות האחרונות של מחזור הפתיחה, תפגוש את ראשל"צ, שעלתה באמצע השבוע לגמר טורניר ההכנה. האלופה מרמלה, שנראתה לפחות השבוע כמו קבוצה ברמה אחרת מהשאר, תפגוש את הירוקות מחיפה.
מכבי רמת גן, שרואה את עצמה כאחת הפייבוריטיות לחזור העונה לצמרת הגבוהה ולהתמודד על אליפות, תתמודד מול אס"א בנק יהב ירושלים, שזכתה כאמור לפתיחת עונה קשה במיוחד אחרי ששיחקה בשבוע שעבר מול אשדוד. שתי מפסידות מהשבוע שעבר – הפועל בני פ"ת ואליצור חולון – ייפגשו וייאבקו ביניהן על ניצחון הבכורה העונה.