יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

שתי זרות חדשות להפועל לב ירושלים

העולה החדשה הודיעה על החתמתן של שחקנית הפנים אנג'לה טומפקינס והגארדית דלישיה וושינגטון
31/07/2023
שתי זרות חדשות להפועל לב ירושלים
הפועל לב ירושלים הודיעה על החתמת שתי שחקניות זרות חדשות: אנג'לה טומפקינס ודלישיה וושינגטון.
טומפקינס (31, 1.89) שיחקה עד לפני כשבוע בפלייאוף הליגה המקסיקנית ובעונה האירופית האחרונה שיחקה בפאנאתליטיקוס מהליגה הראשונה ביוון, ובאנטליה מהליגה הראשונה בטורקיה. בטורקיה סיימה עם ממוצעים מרשימים של 27.1 נק' ו-12.4 ריב' בממוצע למשחק. לטומפקינס ניסיון רב בליגות המקצועניות באירופה ובעולם והיא מתאפיינת בטכניקה ובפיזיות במשחק הפנים שלה. "אני כבר מצפה לפגישה עם הצוות וחברותיי לקבוצה", אמרה השחקנית, "אני נרגשת לשחק בשביל המועדון ומקווה לעשות את העבודה שלי על הצד הטוב ביותר ולנצח כמה שיותר משחקים. נתראה בקרוב".הזרה השנייה שמצטרפת כאמור לקבוצה הירושלמית היא דלישיה וושינגטון (26, 1.78), שמשחקת גם היא במקסיקו בימים אלה ומובילה את קבוצתה בשלב חצי הגמר של הפלייאוף. וושינגטון שיחקה העונה בליגה האיטלקית הראשונה עם סן מרטינו די לופרי והעמידה ממוצעים של 14.4 נק' ו-6.4 ריב' למשחק. "אני סופר נרגשת לפגוש את כולן", אמרה וושינגטון, "וכמובן שאני מוכנה כבר לעבודה. אני אסירת תודה על ההזדמנות להיות חלק מקבוצה הזאת ולא יכולה כבר לחכות להתחיל. יאללה הפועל לב ירושלים!"
יו"ר הקבוצה, ד"ר נטע אבוגוב, ציינה: "לשמחתי הצלחנו להחתים את אנג'לה ודלישיה - שתי שחקניות שהוכיחו את עצמן ויהוו כוח משפיע ומסייע לשחקניות הישראליות שלנו. סגל השחקניות לעונה הקרובה משלב בין שחקניות זרות לשחקניות הבכירות ביותר בליגת העל ולנערות הירושלמיות המוכשרות שגדלות אצלנו במועדון. אני מאמינה שההרכב הזה יוביל אותנו למקומה הראוי של ירושלים בפסגת ליגת העל  בכדורסל".

צילום: פרטי