יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

אלכס כהן חתמה בהפועל לב ירושלים

העולה החדשה לליגת העל המשיכה במסע ההתחמשות שלה והודיעה בהמשך על צירופן של הודיה קבדה והדר מור יוסף
25/07/2023
אלכס כהן חתמה בהפועל לב ירושלים
שחקנית נבחרת ישראל, אלכס כהן, חתמה הבוקר בהפועל לב ירושלים והפכה להחתמה הרביעית שלה לקראת עונת 23/24.
כהן (30, 1.95), בעברה פעמיים אלופת המדינה ופעמיים מחזיקת גביע המדינה, היא מהשחקניות המוכשרות והמנוסות בליגה, כשרק בעונה האחרונה זכתה בגביע עם מכבי אשדוד. היא תחזק את עמדות הפנים בקבוצה ותביא הרבה מניסיונה וכישוריה המגוונים. בימים אלה היא משתפת פעולה עם אליסה בארון, בנבחרת ישראל 3X3 במטרה להעפיל למשחקים האולימפיים. "אני כל כך גאה ונרגשת להיות חלק מעונת הבכורה של הפועל לב ירושלים בליגת העל!", אמרה כהן, "המועדון הזה בונה משהו מיוחד באמת ואני לא יכול לחכות עד שהעונה תתחיל!".
זמן קצר אחרי ההודעה על החתמתה הודיעו בירושלים על שתי שחקניות נוספות שיצטרפו לסגל המתגבש: הראשונה, הודיה קבדה (17, 1.75) - שחקנית חמישייה בנבחרת הנערות של ישראל, שמגיעה אחרי עונת שיא בה נבחרה לחמישיית העונה בליגת העל לנערות עם ממוצעים של 16.4 נקודות ו-10.2 ריבאונדים למשחק.השנייה, הדר מור יוסף (18, 1.73), שחקנית הפועל לב ירושלים בשנתיים האחרונות, שסיימה עונת שיא עם ממוצעים נהדרים בנערות א' על ונבחרה לתגלית העונה בליגה הלאומית, שם סיימה את העונה הסדירה עם 6 נק', 2.4 חטיפות, 4.2 ריב' ו-1.1 חסימות למשחק.יו"ר קבוצת הפועל לב ירושלים, נטע אבוגוב: "ההחתמה של אלכס מרגשת במיוחד. היא לא רק שחקנית מובילה ומנוסה, אלא גם אישה חזקה ואמיצה שמבינה את החשיבות שיש לכדורסל נשים בהיבט המקצועי והערכי כאחד. אני גם שמחה על הצטרפותה של הודיה קבדה להפועל לב ירושלים ועל  ההחתמה של הדר מור יוסף, שחקנית שגדלה אצלנו ובחרה להמשיך איתנו גם השנה - מה  שמראה שהלב שלנו ושלה במקום הנכון. האידאל שעומד מאחורי ההחתמות של שתי הצעירות הללו הוא מה שעומד בבסיס הערכים והחזון של המועדון שלנו - להוות בית ראוי לשחקניות צעירות ומוכשרות ולגדל דור של ספורטאיות מוכשרות שיובילו את כדורסל הנשים הישראלי להישגים".