יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

רמת גן: אייזנר ואדלמן חתמו בקבוצה

הגארדית מחיפה עוברת למכבי רמת גן, שצירפה גם את שחקנית הפנים של אשדוד # היו"ר, אורה גלזר: "מאמינה ביכולותיהן"
12/07/2023
רמת גן: אייזנר ואדלמן חתמו בקבוצה
גילי אייזנר ודרו אדלמן מצטרפות למכבי רמת גן.
אייזנר (22, 1.78 מ'), שחקנית נבחרת ישראל, גדלה בהפועל ראשל"צ ועברה בכל הנבחרות הצעירות, כשבין היתר שימשה כקפטנית נבחרת הנערות של ישראל כשזו שיחקה בדרג א'. בקריירת הבוגרות עברה בהפועל ראשל"צ, אליצור רמלה (עמה זכתה באליפות) ובעונה החולפת לבשה את המדים הירוקים של מכבי חיפה, שם קלעה 7.7 נק' למשחק לצד 4.1 אס'.
כעת היא חתמה בקבוצה של המאמן רועי לזר, כמו דרו אדלמן (28, 1.92 ס"מ), שתחזק משמעותית את הקבוצה מתחת לסל. אדלמן, מתאזרחת יהודייה מארה"ב, מגיעה ממכבי בנות אשדוד, במדיה זכתה בעונה האחרונה בגביע המדינה ותרמה 7.4 נק' בממוצע למשחק לצד 4.8 ריב'. בעברה שיחקה אדלמן גם בא.ס רמת השרון ובאליצור רמלה, וב- 2017 הובילה את נבחרת ארה"ב לזכייה במדליית זהב במשחקי המכביה.גילי אייזנר: "אני שמחה ומתרגשת להצטרף למכבי רמת גן! מחכה כבר לפגוש את השחקניות והצוות ולהתחיל את הדרך שלנו ביחד ואני בטוחה שתהיה עונה טובה ומוצלחת!".
דרו אדלמן: "אני כל כך נרגשת להמשיך את הקריירה שלי ולשחק עבור מכבי עירוני רמת גן! לא ידעתי אם אמשיך לשחק לפני שנה, אבל עכשיו יש לי הזדמנות לשחק במועדון דומיננטי בכדורסל הישראלי ועבור מאמן שאני סומכת עליו לחלוטין. תודה לרועי ולאורה על האמון בי ויאללה רמת גן".
יו"ר המועדון, אורה גלזר: "אני מברכת על הצטרפותן של גילי ודרו לקבוצה, מאמינה ביכולותיהן וכישורן לתרום לחיזוק הקבוצה. ברוכות הבאות!".