יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

אלכס כהן מצטרפת להפועל לב ירושלים

שחקנית הפנים של נבחרת ישראל עוברת גם היא לקבוצה מהבירה, שמתחמשת בשחקנית רביעית עם ניסיון רב בליגת העל
10/07/2023
אלכס כהן מצטרפת להפועל לב ירושלים
אלכס כהן חתמה הבוקר בהפועל לב ירושלים. שחקנית מכבי בנות אשדוד בעונה שעברה ונבחרת ישראל מגיעה עם ניסיון ורשימת הישגים מפוארת, שכוללת שתי זכיות באליפות המדינה ושתי זכיות בגביע.
כהן (30, 1.95) היא מהשחקניות המוכשרות בליגת העל בשמונה השנים האחרונות, כאשר  רק בעונה האחרונה זכתה בגביע המדינה עם אשדוד והגיעה איתה עד גמר הפלייאוף. היא תחזק את עמדות הפנים בקבוצה ותביא הרבה מניסיונה המגוון. כהן היא גם כאמור מהשחקניות הבולטות בסגל נבחרת ישראל, שם היא משתפת פעולה עם אליסה בארון. היא גם משחקת בנבחרת ישראל 3X3, במטרה להעפיל עמה למשחקים האולימפיים.זו ההחתמה הרביעית של הפועל לב ירושלים, לאחר שבימים האחרונים התבשרנו על החתמת אליסה בארון, שיר תירוש ונור כיוף - החתמות שמסמנות את כוונת הקבוצה להיות משמעותיות ביותר בעונה הקרובה. "החתמתה של אלכס מרגשת במיוחד", אמרה יו"ר קבוצת הפועל לב ירושלים נטע אבוגוב, "אלכס היא לא רק שחקנית מובילה ומנוסה, היא גם אישה חזקה ואמיצה, שמבינה את החשיבות שיש לכדורסל נשים בהיבט המקצועי והערכי כאחד. אלכס, תודה שהלכת עם הלב שלך והצטרפת למועדון הפועל לב ירושלים. ברוכה הבאה!".
אלכס כהן: "אני כל כך גאה ונרגשת להיות חלק מעונת הבכורה של הפועל לב ירושלים בליגת העל.  המועדון הזה בונה משהו מיוחד באמת ואני לא יכול לחכות עד שהעונה תתחיל. תודה לנטע, רבקה ולימור שהאמינו בי. אני כבר מצפה לעונה נהדרת ומוצלחת".