יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

נור כיוף מצטרפת להפועל לב ירושלים

השחקנית בת ה-22, שזכתה אשתקד עם רמלה באליפות וסייעה לירושלים להעפיל לליגת העל, תשחק העונה בבירה
09/07/2023
נור כיוף מצטרפת להפועל לב ירושלים
הפועל לב ירושלים הודיעה היום על החתמה שלישית לקראת עונת 23/24 – נור כיוף מאליצור רמלה.
כיוף (22, 1.70), אלופת ליגת העל (עם רמלה) והלאומית (עם ירושלים) מהעונה שעברה הייתה חלק משמעותי בהעפלת הפועל לב ירושלים לליגת העל ובזכייה בגביע האיגוד. בימים אלה היא אף משחקת עם נבחרת ישראל 3×3. לכיוף זו תהיה העונה השלישית בליגת העל, אחרי עונה מוצלחת באליצור רמלה. היא עשתה היסטוריה השנה, כשבפברואר שיחקה בניצחון נבחרת ישראל על שבדיה והפכה לדרוזית הראשונה ששיחקה אי פעם בנבחרות ישראל. זו ההחתמה השלישית של הפועל לב ירושלים, לאחר שבסוף השבוע שעבר התבשרנו על החתמת אליסה בארון, ועוד לפני כן על הישארותה של שיר תירוש - שחקנית העונה שעברה בליגה הלאומית בשלוש השנים האחרונות - החתמות שלגמרי מראות את כוונת הקבוצה להיות משמעותיות ביותר בעונה הקרובה.
"החתמתה של נור, שהייתה שותפה להעפלתנו לליגת העל ולזכייה בגביע האיגוד, ממחישה  את הרצון שלנו להיות בית ראוי ויציב לשחקניות הישראליות", התגאתה יו"ר קבוצת הפועל לב ירושלים נטע אבוגוב, "אני שמחה שנור, כמו שחקניות נוספות, מאמינה בחזון שלנו וממשיכה עם הפועל לב ירושלים גם השנה".
"אני נרגשת ומחכה להתחיל את העונה", שיתפה כיוף, "נבנה במועדון משהו שונה וטוב. חוויתי את זה עם הקבוצה בפלייאוף הליגה הלאומית, ועכשיו, אחרי שהעפלנו יחד לליגת העל, אני מחכה להביא רוח חדשה גם לליגה הבכירה. זה המשך טבעי בשבילי. נשאף לעשות את המיטב ולהשיג תארים. יאללה הפועל לב ירושלים".