יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

ג'ני סימס עוברת לאליצור רמלה

המתאזרחת של נבחרת ישראל, שהייתה שחקנית העונה ב-21/22 במדי ראשל"צ, חוזרת לרמלה אחרי חמש עונות # גם מכבי חיפה מתחזקת והחתימה שחקנית בוסמן חדשה – תרזה פלניקובה הסלובקית
06/06/2023
ג'ני סימס עוברת לאליצור רמלה
אלופת המדינה, אליצור לנדקו רמלה, ממשיכה לבנות את הסגל שלה לקראת העונה הבאה. הערב הודיעה הקבוצה על החתמה משמעותית במיוחד, כשבישרה על כך שג'ני סימס תצטרף למועדון בעונת 23/24.
סימס, בת 29 שמתנשאת לגובה של 1.83 ס"מ ומשחקת במספר עמדות במגרש, השלימה העונה את הליך התאזרחותה ומשחקת בנבחרת ישראל. היא תשוב לרמלה חמש עונות אחרי שעזבה אותה, ותביא עמה ניסיון מחמש קבוצות שונות. לפני מעט יותר משנה אף זכתה בתואר שחקנית העונה, כשכיכבה במדי הפועל ראשל"צ בעונת 21/22.
"ג'ני מכירה את הליגה כמו כפפה ליד, יש לה הרבה ניסיון וכולנו מכירים את היכולות שלה", אמר המנהל המקצועי של רמלה, ניסים רון.במקביל, גם מכבי הפניקס חיפה ממשיכה להתחמש לקראת עונת 23/24. במועדון הירוק הודיעו הערב על החתמתה של שחקנית הבוסמן החדשה של המועדון - תרזה פלניקובה הסלובקית (27, 1.80), ששיחקה בעונה החולפת בטנריפה הספרדית בתפקיד גארדית ופורוורדית.
בצמד משחקי ההכנה של הנבחרת הסלובקית נגד ישראל השבוע (לקראת משחקי היורובסקט) קלעה פלניקובה פעמיים 17 נק'.