יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

עומרי צירלין יחזור לאמן את חיפה בעונה הבאה

המאמן, שעזב באמצע העונה הנוכחית את תפקידו בקבוצת הבוגרות ועבר להתמקד בתפקידיו עם הקבוצות הצעירות, יחזור לעמוד בראש הפירמידה בעונת 2023/24 # יו"ר המועדון, אילן בק: "חשוב לנו החיבור לשחקניות שגדלות אצלנו"
10/04/2023
עומרי צירלין יחזור לאמן את חיפה בעונה הבאה
מועדון הכדורסל מכבי הפניקס חיפה הודיע היום כי עומרי צירלין יחזור לאמן את הקבוצה בעונת המשחקים 2023/2024. צירלין יאמן גם את קבוצת הנערות של המועדון וימשיך גם בתפקידיו האחרים, מזה כעשור, בקידום ופיתוח מחלקת הנערות והנשים.
"אני שמח מאד לחזור לקבוצת הנשים בין שלל תפקידי במועדון", אמר צירלין, "מכבי חיפה זה הבית שלי ואני מסתכל רק קדימה על המשימות שיש למועדון ולקבוצה".
"נעשתה עבודה מצוינת העונה בגזרת הנשים, הנערות והילדות", ציין יו"ר המועדון אילן בק, "הוספנו אנשי מקצוע איכותיים לצוות האימון, כמות הבנות גדלה בחוגי בתי הספר, והגענו עם שתי קבוצות - הנשים והילדות - לגמר גביע המדינה. יש לנו לא מעט תכניות להמשך קידום ופיתוח המערך כולו. קבוצת הבוגרות היא כמובן בראש הפירמידה, אבל חשוב לנו החיבור לשחקניות שגדלות אצלנו. החלטנו שעומרי יחזור להוביל את קבוצת הנשים בעונה הקרובה וימשיך לעסוק בחיבור החשוב הזה למערך כולו".