יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

שעת שיא

עונה צמודה ומלאת תהפוכות תגיע מחר (שני, 17:00) לרגע השיא השלה, כשמכבי בנות אשדוד תארח את אליצור רמלה למשחק הראשון של סדרת גמר הפלייאוף # בעונה שעברה זה נגמר ב-2:3, והשנה?
09/04/2023
שעת שיא
שתי הקבוצות הטובות ביותר העונה בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל הן גם אלה שיתמודדו בימים הקרובים על אליפות עונת 2022/23, שמגיעה כעת לרגע השיא שלה. בשחזור מדויק של הגמר אשתקד תארח מחר (17:00, שידור ב-5 plus) מכבי בנות V-JEZ אשדוד את אליצור לנדקו רמלה. שתי הקבוצות, שסיימו את העונה הסדירה ואת הבית העליון במקום הראשון והשני, הן כנראה גם הראויות ביותר להיפגש בסדרת הגמר. וככל שאשדוד יכולה לזקוף לזכותה את הדומיננטיות העונה בליגה, ברמלה ישאבו ביטחון מהניצחון הכפול על היריבה במסגרת היורוקאפ, משני הניצחונות על אשדוד בשלושת משחקי הליגה שנערכו ביניהן העונה, וגם מהכושר המשתפר בשבועות האחרונים, שסייע לשחקניות של שירה העליון לגבור 0:3 על מכבי רמת גן ביטוח בטאצ' בסדרת חצי הגמר. סיבה נוספת לאופטימיות היא החזרה של הקפטנית עדן רוטברג מפציעה.גם אשדוד העפילה למעמד המחייב אחרי שגברה 0:3 על א.ס רמה"ש בסדרת חצי הגמר, ושם יבנו לא רק על יתרון הביתיות אלא גם על כושר הקליעה המשתבח בתקופה האחרונה, הסגל העמוק והשילוב ההולך והמשתפר של הסנטרית ליז קמבייג', שצפויה למצ'-אפ מרתק מול הכוכבת הדומיננטית של רמלה, שאקירה אוסטין. יש לציין שרמלה תמשיך לסבול מחסרונה של שחקנית הפנים אמה קאנון, ששבה לארה"ב לפני מספר שבועות מסיבות אישיות. בקרוב נגלה אם סדרת הגמר של השנה תייצר מותחן של חמישה משחקים כמו בעונה שעברה, או שמא אחת הקבוצות תצליח לייצר מומנטום שיעניק לה יתרון משמעותי בשבועות האחרונים של העונה, כל הדרך לצלחת.