יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

רגע לפני סיום

מכבי רמת גן ומכבי חיפה ייפגשו מחר (שני) לקרב בין יריבות ישירות על מקום בפלייאוף # ראשל"צ תנסה לנצח ברמלה ולשמור לעצמה סיכוי, אשדוד תקווה לצאת מהמשבר דווקא מול רמה"ש המשתפרת # בתחתית: מאבק ישיר בין ירושלים להרצליה
19/03/2023
רגע לפני סיום
המחזור ה-22 והאחד לפני אחרון של הבית העליון בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ישוחק מחר (שני) ב-19:00, כשכל שש הקבוצות שמרכיבות את הבית העליון עדיין בעלות עניין ונלחמות על מיקומים לקראת הפלייאוף שייפתח ביום שני הבא.
אליצור לנדקו רמלה תארח את הפועל ראשל"צ, שגברה במחזור האחרון על אשדוד אבל זקוקה לשני ניצחונות נוספים בשני המחזורים שנותרו כדי לשמור לעצמה על סיכוי להשתחל לפלייאוף. רמלה תנסה לגנוב ברגע האחרון את המקום הראשון, ולשם כך היא זקוקה לניצחון. במקביל תארח מכבי בנות V-JEZ אשדוד את א.ס רמה"ש. המארחות אומנם מוליכות את הטבלה אבל מגיעות למשחק במומנטום שלילי אחרי שני הפסדים רצופים, בשעה שהקבוצה של אלי רבי ניצחה ביום חמישי האחרון את חיפה וזקוקה לניצחון כדי להתקרב לפלייאוף.
עם אותו מאזן של רמה"ש נמצאות גם מכבי רמת גן ביטוח בטאצ' ומכבי הפניקס חיפה, שייפגשו בשידור הישיר ב-5plus במשחק המקביל, שעשוי לקבוע את גורל המשך העונה של שתיהן.
במקביל לשלושת משחקי הבית העליון ישוחקו גם שני משחקים במסגרת המחזור ה-21 של הבית התחתון: אס"א בנק יהב ירושלים תארח את בנות הרצליה במפגש ישיר בין שתי קבוצות שנלחמות עדיין על חייהן בליגה. הפועל בני פ"ת, שנמצאת גם היא בין שלוש המועמדות לירידה, תארח את אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון ותקווה שהניצחון של יריבתה בשבוע שעבר, שהבטיח לה את ההישארות, יהפוך אותה ליריבה נוחה יותר.