יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

שאלה של מיקום

המחזור ה-21 הליגה והשלישי של הבית העליון ייצא מחר לדרך, כשבמוקד יעמוד המשחק בין שתי הקבוצות המשתפרות מרמת השרון ומחיפה # רמלה ורמת גן ינסו לשדרג מיקומים, ראשל"צ ואשדוד לעצור את המפולת
15/03/2023
שאלה של מיקום
המחזור ה-21 של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, שהוא גם המחזור השלישי של הבית העליון, ייצא מחר לדרך (חמישי), כששלושה משחקים חשובים עשויים לחרוץ גורלות לקראת הפלייאוף הבא עלינו לטובה בסוף החודש.
בשעה 20:00 יתקיים ברמת השרון המשחק שעשוי להיות הצמוד מבין השלושה – שם תארח הקבוצה המקומית את מכבי הפניקס חיפה. שתי הקבוצות מגיעות למשחק במומנטום טוב למדי. האורחות נראו נהדר במחזורים האחרונים, המארחות גם כן בתקופה טובה, למרות ההפסד ביום שני האחרון ברמת גן. המשחק ביניהן עשוי לקבוע מי תיכנס לפלייאוף ואולי גם מי תכבוש את המקום השלישי.
זמן קצר לפני כן (19:00) ייפתחו שני המשחקים הראשונים של המחזור: אליצור לנדקו רמלה תארח את מכבי רמת גן ביטוח בטאצ', למשחק שניצחון בו יכול להבטיח לאלופה לפחות את המקום השני. זאת בשעה שעבור רמת גן האירוע קריטי במיוחד, כאשר היא יכולה לסיים את המחזור במכל אחד מהמקומות השני עד החמישי.
במקביל תארח הפועל ראשל"צ את מכבי בנות V-JEZ אשדוד. הקבוצה של זיו ארז מגיעה במומנטום שלילי, אחרי שלושה הפסדים רצופים וכשהיא במקום האחרון (6) של הבית העליון. ניצחון על המוליכה – שנמצאת בעצמה בתקופה פחות טובה – עשוי להיות ההזדמנות האחרונה להיכנס לפלייאוף ובמקביל לגרור את אשדוד למאבקי מיקום, שעד לפני חודש נראו דמיוניים בלבד.
המחזור ה-21 יושלם עם שני משחקים בבית התחתון – בין אס"א בנק יהב ירושלים לבנות הרצליה, ובין הפועל בני פ"ת לאליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון – ביום שני הקרוב.