יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

מאני טיים

אשדוד ורמת גן ישחזרו את המפגש ממחזור הנעילה כבר במחזור הראשון של הבית העליון # ראשל"צ ורמה"ש נפגשות כשהן במאזן זהה אבל במומנטום הפוך # בתחתית תנסה הרצליה לנצח שוב ולגרור את חולון למאבקי ההישרדות # הבית העליון והבית התחתון בליגת העל יוצאים מחר לדרך
08/03/2023
מאני טיים
משחקי הבית העליון והתחתון בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ייצאו מחר (חמישי, 19:00 שעה ראשית) לדרך במסגרת המחזור ה-19, כאשר לכל הקבוצות יש הרבה על מה לשחק מול יריבות ישירות – בצמרת ובתחתית.
מכבי בנות V-JEZ אשדוד, שניצחה רק במחזור האחרון את מכבי רמת גן ביטוח בטאצ', תפגוש שוב את אותה יריבה, הפעם בעיר הנמל, במפגש בין הראשונה לשישית (17:00, שידור ישיר ב-sport 5). אליצור לנדקו רמלה – הקבוצה היחידה שעוד יכולה לחלום על המקום הראשון ערב הפלייאוף – תארח את מכבי הפניקס חיפה בציפייה למשחק קשה במיוחד. הפועל ראשל"צ וא.ס רמה"ש ייפגשו בעיר היין כיוון שהראשל"ציות סיימו את העונה הסדירה במקום השלישי. אלא שבשעה שהמאזנים זהים לחלוטין, רמה"ש מעודדת מאוד מהקמאבק הגדול מול רמלה ביום שני – ובראשל"צ עדיין מלקקים את הפצעים מההפסד להרצליה, שעשוי להתגלות בשבועות הבאים כקריטי במיוחד.
בבית התחתון צפוי לא פחות מתח, כשאס"א בנק יהב ירושלים תארח את הפועל בני פ"ת למשחק שאותו היא ניצחה בסיבוב השני של העונה, אבל כעת צפוי להיות קשה אף יותר, בהתחשב בשיפור המסוים של פ"ת במשחקים האחרונים. בנות הרצליה, שלא רק השתפרה על הפרקט אלא גם ניצחה את ראשל"צ במחזור האחרון, תתארח אצל אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון בניסיון ליצור רצף ניצחונות, ולא פחות חשוב מכך – לגרור את חולון לקרבות התחתית.