עונת 1990/91
אתר האינטרנט של ליגת הנשים בכדורסל
מאת: מנהלת ליגת העל     11/12/2014

 
גביע המדינה
 
שמינית גמר (12.11.90)
 
מכבי רמת חן – הפועל אילת 10-135 (10.11.90)
קרית אתא – אליצור חולון 89-13
מכבי ת"א – הפועל חיפה 66-72
אליצור ראשל"צ – הפועל קישון 60-55
הפועל נהריה – אליצור קרית אונו 59-48
הפועל שפיים – רמת השרון 64-36
אורתדוכסים נצרת – בני יהודה 61-66
הפועל גלבוע – הפועל ירושלים (כנראה 0-2 טכני)
 
רבע גמר (17.12.90)
 
רמת השרון – אורתודוכסים נצרת 47-62 (16.12.90)
אליצור קרית אונו – הפועל גלבוע 54-59
מכבי ת"א – מכבי רמת חן 55-54 (הארכה)
הפועל קישון – אליצור חולון 85-65
 
חצי גמר (חולון, 21.3.91)
 
אליצור חולון – מכבי רמת חן 59-64
רמת השרון – אליצור קרית אונו 41-68
 
גמר (חולון, 12.5.91)
 
אליצור חולון – רמת השרון 57-74
 
ליגה
 
מחזור 1 (24.9.90)
 
הפועל גלבוע – אליצור חולון 59-49
הפועל חיפה – מכבי ת"א 70-43
הפועל ירושלים – הפועל קישון 74-71
אורתדוכסים נצרת – מכבי רמת חן 84-61
אליצור ראשל"צ – רמת השרון 54-60
אליצור קרית אונו – בני יהודה 66-59 (18.10.90)
 
מחזור 2 (1.10.90)
 
מכבי ת"א – הפועל ירושלים 37-94
הפועל גלבוע – הפועל חיפה 61-52
בני יהודה – אליצור ראשל"צ 52-54
הפועל קישון – אורתודוכסים נצרת 70-72
מכבי רמת חן – אליצור קרית אונו 52-80
אליצור חולון – רמת השרון 51-65 (18.10.90)
 
מחזור 3 (8.10.90)
 
הפועל חיפה – אליצור חולון 73-55
הפועל ירושלים – הפועל גלבוע 69-55
אורתודוכסים נצרת – מכבי ת"א 68-49
אליצור ראשל"צ – מכבי רמת חן 68-53
אליצור קרית אונו – הפועל קישון 59-55
רמת השרון – בני יהודה 68-85
 
מחזור 4 (15.10.90)
 
מכבי רמת חן – רמת השרון 60-57
אליצור חולון – בני יהודה 53-72
הפועל קישון – אליצור ראשל"צ 72-76
מכבי ת"א – אליצור קרית אונו 34-70
הפועל גלבוע – אורתודוכסים נצרת 45-51
הפועל חיפה – הפועל ירושלים 53-60
 
מחזור 5 (22.10.90)
 
בני יהודה – מכבי רמת חן 81-82
אליצור ראשל"צ – מכבי ת"א 72-58
רמת השרון – הפועל קישון 50-59
אורתודוכסים נצרת – הפועל חיפה 51-50
אליצור קרית אונו – הפועל גלבוע 48-63
הפועל ירושלים – אליצור חולון 92-56
 
מחזור 6 (29.10.90)
 
אליצור חולון – מכבי רמת חן 63-69
מכבי ת"א – רמת השרון 56-55
הפועל קישון – בני יהודה 80-71 (הארכה)
הפועל גלבוע – אליצור ראשל"צ 53-42
הפועל חיפה – אליצור קרית אונו 38-44
הפועל ירושלים – אורתודוכסים נצרת 64-71
 
מחזור 7 (5.11.90)
 
בני יהודה – מכבי ת"א 68-58
מכבי רמת חן – הפועל קישון 50-73
אליצור קרית אונו – הפועל ירושלים 42-69
אורתודוכסים נצרת – אליצור חולון 82-45
רמת השרון – הפועל גלבוע 43-58
אליצור ראשל"צ – הפועל חיפה 66-77
 
מחזור 8 (19.11.90)
 
מכבי ת"א – מכבי רמת חן 48-62
אליצור חולון – הפועל קישון 40-81
הפועל גלבוע – בני יהודה 73-60
הפועל חיפה – רמת השרון 62-59
הפועל ירושלים – אליצור ראשל"צ 67-55
אורתודוכסים נצרת – אליצור קרית אונו 53-59 (הארכה)
 
מחזור 9 (26.11.90)
 
אליצור קרית אונו – אליצור חולון 64-40
אליצור ראשל"צ – אורתודוכסים נצרת 50-68
רמת השרון – הפועל ירושלים 52-57
בני יהודה – הפועל חיפה 47-72
מכבי רמת חן – הפועל גלבוע 57-85
הפועל קישון – מכבי ת"א 78-70
 
מחזור 10 (3.12.90)
 
אליצור חולון – מכבי ת"א 56-80
הפועל גלבוע – הפועל קישון 46-61
הפועל חיפה – מכבי רמת חן 58-45
אליצור קרית אונו – אליצור ראשל"צ 54-63
אורתודוכסים נצרת – רמת השרון 54-45
הפועל ירושלים – בני יהודה 76-67
 
מחזור 11 (10.12.90)
 
אליצור ראשל"צ – אליצור חולון 74-41 (8.12.90)
רמת השרון – אליצור קרית אונו 46-58
בני יהודה – אורתודוכסים נצרת 58-70
מכבי רמת חן – הפועל ירושלים 64-77
מכבי ת"א – הפועל גלבוע 56-78
הפועל קישון – הפועל חיפה 64-65
 
מחזור 12 (7.1.91)
 
אליצור ראשל"צ – רמת השרון 72-57
מכבי רמת חן – אורתודוכסים נצרת 61-69
אליצור חולון – הפועל גלבוע 34-73
מכבי ת"א – הפועל חיפה 33-67
הפועל קישון – הפועל ירושלים 60-61
בני יהודה – אליצור קרית אונו 0-2
 
מחזור 13 (14.1.91)
 
אליצור קרית אונו – מכבי רמת חן 65-77
הפועל ירושלים - מכבי ת"א 85-54
אליצור ראשל"צ – בני יהודה 75-71
אורתודוכסים נצרת – הפועל קישון 69-52
הפועל חיפה – הפועל גלבוע 53-65
רמת השרון – אליצור חולון 56-47
 
מחזור 14 (4.3.91)
 
אליצור חולון – הפועל חיפה 39-89
הפועל גלבוע – הפועל ירושלים 44-54
מכבי ת"א – אורתודוכסים נצרת 45-83
הפועל קישון – אליצור קרית אונו 50-63
בני יהודה – רמת השרון 59-73
מכבי רמת חן – אליצור ראשל"צ 64-58
 
מחזור 15 (7.3.91)
 
בני יהודה – אליצור חולון 68-51
אליצור קרית אונו – מכבי ת"א 2-0
רמת השרון – מכבי רמת חן 54-64
אורתודוכסים נצרת – הפועל גלבוע 54-45
אליצור ראשל"צ – הפועל קישון 67-72
הפועל ירושלים – הפועל חיפה 69-79
 
מחזור 16 (11.3.91)
 
מכבי רמת חן – בני יהודה 65-72 (הארכה)
אליצור חולון – הפועל ירושלים 32-65
הפועל חיפה – אורתודוכסים נצרת 46-58
הפועל גלבוע – אליצור קרית אונו 50-87
מכבי ת"א – אליצור ראשל"צ 61-63
הפועל קישון – רמת השרון 70-67 (הארכה)
 
מחזור 17 (14.3.91)
 
מכבי רמת חן – אליצור חולון 84-64
בני יהודה – הפועל קישון 69-65
רמת השרון – מכבי ת"א 43-37
אליצור ראשל"צ – הפועל גלבוע 58-60
אליצור קרית אונו – הפועל חיפה 80-51
אורתודוכסים נצרת – הפועל ירושלים 59-58 (הארכה)
 
מחזור 18 (18.3.91)
 
מכבי ת"א – בני יהודה 70-88
הפועל קישון – מכבי רמת חן 57-45
אליצור חולון – אורתודוכסים נצרת 44-80
הפועל ירושלים – אליצור קרית אונו 75-70 (הארכה)
הפועל חיפה – אליצור ראשל"צ 58-56
הפועל גלבוע – רמת השרון 55-58
 
מחזור 19 (25.3.91)
 
הפועל קישון – אליצור חולון 84-60
מכבי רמת חן – מכבי ת"א 64-61
בני יהודה – הפועל גלבוע 61-75
רמת השרון – הפועל חיפה 79-84 (הארכה)
אליצור ראשל"צ – הפועל ירושלים 56-82
אליצור קרית אונו – אורתודוכסים נצרת 0-2
 
מחזור 20 (28.3.91)
 
אורתודוכסים נצרת – אליצור ראשל"צ 67-49
הפועל ירושלים – רמת השרון 61-54
הפועל חיפה – בני יהודה 64-68
הפועל גלבוע – מכבי רמת חן 61-52
מכבי ת"א – הפועל קישון 41-79
אליצור חולון – אליצור קרית אונו 0-2
 
מחזור 21 (1.4.91)
 
אליצור חולון – מכבי ת"א 56-62
הפועל קישון – הפועל גלבוע 62-57
מכבי רמת חן – הפועל חיפה 45-77
בני יהודה – הפועל ירושלים 52-83
רמת השרון – אורתודוכסים נצרת 38-72
אליצור ראשל"צ – אליצור קרית אונו 45-77
 
מחזור 22 (8.4.91)
 
אליצור חולון – אליצור ראשל"צ 38-96
הפועל ירושלים – מכבי רמת חן 71-64
הפועל חיפה – הפועל קישון 43-56
הפועל גלבוע – מכבי ת"א 59-56
אליצור קרית אונו – רמת השרון 61-47
אורתודוכסים נצרת – בני יהודה 72-37
 
טבלה
 
  1. אליצור חולון 0-22 1014-1570 44
  2. מכבי ת"א 3-19 1109-1460 41
  3. רמת השרון 6-16 1226-1336 38
  4. מכבי רמת חן 8-14 1340-1483 36
  5. בני יהודה 8-14 1365-1447 36
  6. אליצור ראשל"צ 10-12 1369-1362 34
  7. הפועל חיפה 13-9 1381-1243 31
  8. הפועל קישון 13-9 1471-1315 31
  9. הפועל גלבוע 14-8 1320-1217 30
  10. קרית אונו 16-6 1153-969 25
  11. הפועל ירושלים 20-2 1563-1247 24
  12. אורתודוכסים נצרת 21-1 1409-1071 22
 
בתום העונה קרית אונו, הפועל ירושלים ונצרת ירדו. גבעת חיים, גליל תחתון ואס"א ירושלים עלו
 
פלייאוף
 
חצי גמר
 
אליצור חולון – מכבי רמת חן 0-2
 
אליצור חולון – מכבי רמת חן 61-62 (15.4.91)
מכבי רמת חן – אליצור חולון 81-56 (22.4.91)
 
מכבי ת"א – רמת השרון 0-2
 
מכבי ת"א – רמת השרון 49-60 (15.4.91)
רמת השרון – מכבי ת"א 65-55 (22.4.91)
 
גמר
 
אליצור חולון – מכבי ת"א 0-2
 
אליצור חולון – מכבי ת"א 42-59 (25.4.91)
מכבי ת"א – אליצור חולון 60-56 (29.4.91)