בנות הרצליה והמאמן  גלעד כ"ץ הודיעו על פרידה
בנות הרצליה והמאמן גלעד כ"ץ הודיעו על פרידה
בתום ארבע עונות, מהמוצלחות בתולדות כדורסל הנשים בהרצליה, הודיעו היום (ראשון) מועדון בנות הרצליה ומאמן הקבוצה גלעד כ"ץ על פרידה בהחלטה משותפת.
מאת: עורך האתר     22/04/2018

בתום ארבע עונות, מהמוצלחות בתולדות כדורסל הנשים בהרצליה, הודיעו היום (ראשון) מועדון בנות הרצליה ומאמן הקבוצה גלעד כ"ץ על פרידה בהחלטה משותפת.

כ"ץ החל את עבודתו בהרצליה בעונת 2014/15, וכבר בעונתו הראשונה על הקווים הוביל את הקבוצה לזכייה היסטורית בגביע המדינה . את העונה הזאת סיימה הקבוצה במאזן חיובי עם 12 נצחונות ו-11 הפסדים וחזרה למעמד הפיינל-פור מהמקום הרביעי בליגה, לאחר 20 שנה בהן לא הצליחה לעשות זאת.

גם בשתי לאחר מכן תחת שרביטו של כ"ץ, העפילה בנות הרצליה לחצי-גמר הפלייאוף, כשהיא עושה זאת במשך 3 עונות רצופות, וכן העפילה לחצי גמר גביע המדינה, וייצבה את מעמדה כקבוצה חזקה ומשמעותית בכדורסל הנשים בישראל.את עונת 2017/18 סיימה הרצליה במקום השמיני עם מאזן של 10 נצחונות ו-11 הפסדים, ושיחקה בחצי גמר גביע המדינה.

"ברצוני להודות לבנות הרצליה עבור ההזדמנות לאמן  בשורותיה  4 שנים בהן הגענו להישגים מרשימים, חסרי תקדים עבור הקבוצה והכדורסל בעיר.הייתי גאה לייצג את קבוצת עיר מגוריי, ומאחל לה הצלחה בהמשך הדרך."

מנכ"ל המועדון איזי צ'יניאו אמר: "לפני 4 עונות בחרנו לצרף את גלעד כ"ץ כמאמן לקבוצת בנות הרצליה בליגת העל. זו היתה הפעם הראשונה שבה כ"ץ, שכבר אימן קבוצות גברים בליגות הבכירות, עבר לאמן קבוצת נשים. כ"ץ  הוביל את הקבוצה לזכייה היסטורית בגביע המדינה ולשלוש הופעות רצופות בפיינל-פור של הליגה הישראלית ובכך עזר לבסס את מעמדה של בנות הרצליה בצמרת הכדורסל הישראלי. אנו גאים בכך שכץ , תושב העיר, אימן את בנות הרצליה במשך 4 עונות רצופות. אני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו ומקווה שדרכינו יצטלבו שוב בעתיד."