קרובות לצלחת
קרובות לצלחת
מכבי בן/בנות אשדוד קרובה לזכייה באליפות חמישית ברציפות ומחר היא תוכל לגזור רשתות בביתה, במידה ותשלים סוויפ של 0:3 על אליצור נווה דוד רמלה. קידום משחק מס 3 בסדרת גמר הפלייאוף, בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל
מאת: עורך האתר     08/04/2018


מכבי בן/בנות אשדוד - אליצור נווה דוד רמלה (יום שני, 9.4.18, באשדוד, 18:00, שידור ישיר הערוץ 5 פלוס)
(0:2 לאשדוד בסדרה של הטוב מ-5 משחקים)
 
מכבי בן/בנות אשדוד קרובה לזכייה באליפות חמישית ברציפות ומחר (יום שני, 9.4.18) היא תוכל לגזור רשתות בביתה, במידה ותשלים סוויפ של  0:3 על אליצור נווה דוד רמלה, במסגרת סדרת גמר הפלייאוף של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל.


 עדן ענבר. מאמן אשדוד 


שני המשחקים הראשונים בסדרה הסתיימו בניצחונות חלקים לאלופה ומחזיקת הגביע הנוכחית, עם 66:88 במשחק הראשון באשדוד ו-49:68 במשחק השני שנערך ברמלה.


 לוויצקי, ג'קסון והאטיס. בדרך לתואר 

עד כה, בכדורסל הנשים בישראל, לא הצליחה קבוצה לחזור מפיגור של 2:0 בסדרת גמר ונראה
כי הדרך של קטיה לוויצקי קפטן אשדוד, וחברותיה לצלחת האליפות, הששית בתולדות המועדון קרובה מתמיד ונמצאת במרחק 40 דקות בלבד.
 
לרשות עדן ענבר, מאמן אשדוד, עומדת קבוצה איכותית, סגל רחב ושלישיית זרות מהטובות בישראל, בעוד שלמאמן אלי רבי, סגל קצר ו-שתי זרות בלבד המתקשות להחזיק את הקבוצה לאורך 40 דקות.


 אליצור נווה דוד רמלה. מעבר לציפיות

רבי הצליח להפיק העונה מאליצור נווה דוד רמלה את המקסימום והעלה את העולה החדשה לגמר הפלייאוף, הרבה מעבר לציפיות והערכות שהיו בתחילת העונה.  רמלה של רבי, הפיקה מעצמה את המקסימום בסדרת חצי גמר הפלייאוף, מול מכבי רמת חן/בליך ונאלצה להגיע לגמר ללא איפי איבקואה ששינתה את הקבוצה.
 
באשדוד, הכל מוכן וערוך לחגיגות האליפות ולזכייה שלישית בתולדות המועדון בדאבל היסטורי, בעונה שתיזכר כאחת הגדולות והאיכותיות של המועדון, אבל גם עדן ענבר וגם הבנות שלו יודעים כי רמלה לא תוותר ותילחם עד לשנייה האחרונה.
 
המשחק מחר מהווה הזדמנות מצוינת להגיע לאולם באשדוד (הכניסה ללא תשלום), ליהנות ולכבד אירוע שיא בכדורסל הנשים בישראל.