משחק מס' 2 גמר הפלייאוף: אליצור רמלה מארחת אשדוד
משחק מס' 2 גמר הפלייאוף: אליצור רמלה מארחת אשדוד
אליצור נווה דוד רמלה תארח מחר את מכבי בן/בנות אשדוד, למשחק מספר 2 בסדרת גמר הפלייאוף, בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, הנערכת בשיטת הטוב מ-5 משחקים.
מאת: עורך האתר     03/04/2018

אליצור נווה דוד רמלה תארח מחר (יום רביעי, 4.4.18 בשעה 17:30 ברמלה, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס, כניסה חופשית ללא תשלום) את מכבי בן/בנות אשדוד, למשחק מספר 2 בסדרת גמר הפלייאוף, בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, הנערכת בשיטת הטוב מ-5 משחקים.
 
רמלה תעשה הכל כדי להשוות את הסדרה ותנסה להשכיח את ההפסד 88:66 (במשחק החוץ), במפגש הראשון שפתח את סדרת הגמר.


 נעמה שפיר. 

רמלה, למרות הסגל הקצר וחסרונה של איפי איבקואה, תצטרך למצוא פתרונות יצירתיים להתמודדות מול הלחץ והאגרסיביות של אשדוד, שעצרה אותה על 66 נקודות במשחק הראשון בסדרה וגרמה לה 21 איבודי כדור שתורגמו ל-26 נקודות, תוך שהיא עוצרת את נעמה שפיר ואלכסיס ג'ונס על 11 נקודות בלבד. נראה שגם מחר לא תספיק יכולת שיא של אדוט בולג'ק ללא תרומה משמעותית יותר של חברותיה לקבוצה.
 

דייזי פדר מול שי דורון

מפתח חשוב נוסף מבחינתה של רמלה – התרומה של הספסל. לאשדוד ספסל עדיף שתרם במפגש הראשון בסדרה 19 נקודות לעומת 0 של רמלה ונראה שהקבוצה של אלי רבי זקוקה יותר מתמיד לתפוקה ולנקודות של דייזי פדר, אופיר קסטן ושיראל ברמן.
 
מפתחות נוספים מבחינתה של רמלה הם אחוזי הקליעה ל-3 נקודות (25% לעומת 47% של אשדוד), מניעת אפשרות לסלים קלים במתפרצות (13:19 לאשדוד) וצמצום השגת נקודות מהזדמנות שנייה (11:13 לאשדוד), בהתבסס על הנתונים ממשחק מספר 1.


 עדיפות בספסל. מכבי בן/בנות אשדוד

מהצד השני, האלופה ומחזיקת הגביע, מכבי בן-בנות אשדוד, תנסה להמשיך בשיטת המשחק של עדן ענבר. היא תתבסס על הסגל הרחב ועל העובדה כי ביום נתון כל שחקנית יכולה לקלוע בספרות כפולות ולהיות המצטיינת. אשדוד תמשיך להנות מהיתרון האיכותי של רוני בן נון וטיאה פרסלי המוסיפות רעננות וכשרון ומהעובדה שבשורותיה משחקות שלשות שחקניות זרות מהמשובחות שהגיעו לישראל – טיפאני הייז, טיפאני ג'קסון וצ'לסי הופקינס.