אייזנברג ממשיך לעונה חמישית בחולון.
אייזנברג ממשיך לעונה חמישית בחולון.
רועי אייזנברג, מי שאימן בארבע העונות האחרונות את אליצור חולון, ימשיך בקבוצה לעונה חמישית.
מאת: מנהלת הליגה     25/06/2017

אייזנברג וחולון שהעפילו במפתיע לפיינל פור ולגמר גביע המדינה (שם נכנעו לרמת חן), קבעו את ההישג הגדול ביותר של המועדון ב-20 השנים האחרונות, מה שהביא לבחירתו למאמן העונה ע״י מאמני הליגה ואת חולון להפתעת העונה.
אייזנברג יתחיל את עונתו ה 122 בליגת העל לנשים, אחרי שאימן בעבר בהפועל תל אביב, רמת השרון, בני יהודה ואליצור רמלה.
אחרי חתימתו לעונה נוספת אמר המאמן: ״אליצור חולון הפכה לבית עבורי, ועצם העובדה  שאני מתחיל עונה חמישית שם, היא אינו דבר של מה בכך. החיבור שיש לי עם היו״ר, מנחם וידהורן, הוא מאוד מיוחד ומוצלח, ובאופן כללי ההרגשה במועדון היא של משפחה אחת גדולה. בעונה הקודמת הצלחנו לחזור לקידמת הבמה בכדורסל הנשים, ובימים אלו אנחנו עמלים קשה על בניית סגל חזק, איכותי ואטרקטיבי לקראת העונה הקרובה, שהתקווה היא שנצליח לא פחות מהעונה החולפת״.
מי שממשיכה גם היא לעונה נוספת בקבוצה היא נועה זליבנסקי, בת 22, 1.700 שסיימה עונה טובה במועדון עם ממוצע נקודות של 6.7 למשחק והייתה גורם מרכזי בהצלחת הקבוצה. זליבנסקי שנמצאת בימים אלו בסגל של נבחרת ישראל למכבייה, הגיבה על הסיכום בחולון: ״מאוד נרגשת להמשיך לעונה נוספת במועדון עם עבר מפואר כמו חולון. יש לי חיבור נהדר עם המועדון והאנשים בו ומקווה שנצליח גם העונה להגיע להישגים נפלאים, להשתפר ולהמשיך לקדם את המועדון לצמרת הליגה" .