עונת 2010/11
אתר האינטרנט של ליגת הנשים בכדורסל
מאת: מנהלת ליגת העל     09/01/2015

גביע המדינה
 
סיבוב ראשון (2.12.10)
 
אליצור נתניה – בנות השרון 58-80
הפועל ת"א – אליצור חולון76-63
 
רבע גמר (17.12.10)
 
מכבי אשדוד – אליצור נתניה 70-77
הפועל ראשל"צ – אליצור ראשל"צ 61-65
מכבי רמת חן – אליצור חולון 66-76
רמת השרון – אליצור רמלה 81-75
 
חצי גמר (בית מכבי, 10.3.11)
 
אליצור רמלה – הפועל ראשל"צ 62-82
מכבי רמת חן – מכבי אשדוד 72-80
 
גמר (בית מכבי, 13.3.11)
 
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 68-81
 
ליגה
 
מחזור 1 (18.10.10)
 
אליצור נתניה – הפועל ראשל"צ 100-67
בנות השרון – מכבי אשדוד 61-67
אליצור חולון – מכבי רמת חן 70-65
אליצור רמלה – הפועל ת"א 41-85
רמת השרון – אליצור ראשל"צ 48-72
 
מחזור 2 (25.10.10)
 
אליצור ראשל"צ – אליצור חולון 73-57
הפועל ראשל"צ – הפועל ת"א 55-72
מכבי רמת חן – אליצור רמלה 65-72
מכבי אשדוד – רמת השרון 64-59
אליצור נתניה – בנות השרון 76-77
 
מחזור 3 (1.11.10)
 
בנות השרון – הפועל ראשל"צ 71-63
רמת השרון – אליצור נתניה 63-66
אליצור חולון – מכבי אשדוד 76-68
הפועל ת"א – מכבי רמת חן 86-58
אליצור רמלה – אליצור ראשל"צ 58-87
 
מחזור 4 (8.11.10)
 
אליצור ראשל"צ – הפועל ת"א 0-20
הפועל ראשל"צ – מכבי רמת חן 77-58
מכבי אשדוד – אליצור רמלה 73-65
אליצור נתניה – אליצור חולון 67-87
בנות השרון – רמת השרון 81-63
 
מחזור 5 (15.11.10)
 
רמת השרון – הפועל ראשל"צ 53-57
אליצור חולון – בנות השרון 72-69
אליצור רמלה – אליצור נתניה 68-86
הפועל ת"א – מכבי אשדוד 20-0
מכבי רמת חן – אליצור ראשל"צ 68-80
 
מחזור 6 (22.11.10)
 
הפועל ראשל"צ – אליצור ראשל"צ 51-58
מכבי אשדוד – מכבי רמת חן 84-97
אליצור נתניה – הפועל ת"א 66-80
בנות השרון – אליצור רמלה 85-54
רמת השרון – אליצור חולון 65-78
 
מחזור 7 (29.11.10)
 
אליצור חולון – הפועל ראשל"צ 83-80
אליצור רמלה – רמת השרון 50-74
הפועל ת"א – בנות השרון 74-47
מכבי רמת חן – אליצור נתניה 68-59
אליצור ראשל"צ – מכבי אשדוד 89-68
 
מחזור 8 (6.12.10)
 
אליצור נתניה – אליצור ראשל"צ 86-76
הפועל ראשל"צ – מכבי אשדוד 72-59
בנות השרון – מכבי רמת חן 64-56
רמת השרון – הפועל ת"א 62-94
אליצור חולון – אליצור רמלה 84-59
 
מחזור 9 (9.12.10)
 
אליצור רמלה – הפועל ראשל"צ 48-91
הפועל ת"א – אליצור חולון 114-61
מכבי רמת חן – רמת השרון 67-61
מכבי אשדוד – אליצור נתניה 76-77
אליצור ראשל"צ -  בנות השרון 85-79
 
מחזור 10 (13.12.10)
 
אליצור ראשל"צ – רמת השרון 85-69
הפועל ראשל"צ – אליצור נתניה 74-91
מכבי אשדוד – בנות השרון 69-83
מכבי רמת חן – אליצור חולון 63-73
הפועל ת"א – אליצור רמלה 111-62
 
מחזור 11 (20.12.10)
 
הפועל ת"א – הפועל ראשל"צ 88-46
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 74-90
רמת השרון – מכבי אשדוד 60-72
בנות השרון – אליצור נתניה 81-85
אליצור חולון – אליצור ראשל"צ 60-62
 
מחזור 12 (6.1.11)
 
אליצור ראשל"צ – אליצור רמלה 86-66
הפועל ראשל"צ – בנות השרון 64-55
אליצור נתניה – רמת השרון 70-78
מכבי אשדוד – אליצור חולון 87-89 (הארכה)
מכבי רמת חן – הפועל ת"א 28-94
 
מחזור 13 (10.1.11)
 
מכבי רמת חן – הפועל ראשל"צ 54-71
אליצור רמלה – מכבי אשדוד 66-68
אליצור חולון – אליצור נתניה 82-78
רמת השרון – בנות השרון 69-57
הפועל ת"א – אליצור ראשל"צ 100-47
 
מחזור 14 (17.1.11)
 
אליצור ראשל"צ – מכבי רמת חן 88-68
הפועל ראשל"צ -  רמת השרון 57-69
בנות השרון – אליצור חולון 72-86
אליצור נתניה – אליצור רמלה 86-62
מכבי אשדוד – הפועל ת"א 55-93
 
מחזור 15 (24.1.11)
 
מכבי רמת חן – מכבי אשדוד 84-79
הפועל ת"א – אליצור נתניה 20-0
אליצור רמלה – בנות השרון 86-89 (הארכה)
אליצור חולון – רמת השרון 70-60
אליצור ראשל"צ – הפועל ראשל"צ 73-66
 
מחזור 16 (27.1.11)
 
מכבי אשדוד – אליצור ראשל"צ 83-88
הפועל ראשל"צ – אליצור חולון 65-76
רמת השרון – אליצור רמלה 87-60
בנות השרון – הפועל ת"א 43-83
אליצור נתניה – מכבי רמת חן 89-87
 
מחזור 17 (31.1.11)
 
מכבי אשדוד – הפועל ראשל"צ 74-69
מכבי רמת חן – בנות השרון 53-65
הפועל ת"א – רמת השרון 117-56
אליצור רמלה – אליצור חולון 69-110
אליצור ראשל"צ – אליצור נתניה 83-68
 
מחזור 18 (7.2.11)
 
בנות השרון – אליצור ראשל"צ 55-81
הפועל ראשל"צ – אליצור רמלה 103-67
אליצור חולון – הפועל ת"א 62-100
רמת השרון – מכבי רמת חן 74-81
אליצור נתניה – מכבי אשדוד 88-77
 
טבלה
 
  1. אליצור רמלה 1-17 1126-1560 35
  2. רמת השרון 5-13 1170-1298 31
  3. מכבי אשדוד 6-12 1223-1337 30
  4. מכבי רמת חן 6-12 1220-1370 30
  5. הפועל ראשל"צ 7-11 1229-1249 29
  6. בנות השרון 8-10 1234-1286 28
  7. אליצור נתניה 10-8 1338-1306 26
  8. אליצור חולון 14-4 1386-1326 22
  9. אליצור ראשל"צ 15-3 1313-1169 21
  10. הפועל ת"א 18-0 1451-789 18
 
בתום העונה אליצור ראשל"צ התפרקה, הפועל ת"א נשארה בשל הויתור של ירושלים, פ"ת והבקעה עלו
 
פלייאוף
 
נגד הירידה
 
אליצור ראשל"צ – הפועל ת"א 0-3
 
הפועל ת"א – אליצור ראשל"צ 98-57 (12.2.11)
אליצור ראשל"צ – הפועל ת"א 49-93 (14.2.11)
 
רבע גמר
 
אליצור רמלה – אליצור חולון 0-3
 
אליצור רמלה – אליצור חולון 66-81 (14.2.11)
אליצור חולון – אליצור רמלה 85-71 (21.2.11)
אליצור רמלה – אליצור חולון 53-88 (26.2.11)
 
רמת השרון – אליצור נתניה 0-3
 
רמת השרון – אליצור נתניה 60-70 (14.2.11)
אליצור נתניה – רמת השרון 93-80 (21.2.11)
רמת השרון – אליצור נתניה 68-76 (28.2.11)
 
מכבי אשדוד – בנות השרון 2-3
 
מכבי אשדוד – בנות השרון 73-59 (14.2.11)
בנות השרון – מכבי אשדוד 65-60 (21.2.11)
מכבי אשדוד – בנות השרון 64-75 (28.2.11)
בנות השרון – מכבי אשדוד 66-72 (7.3.11)
מכבי אשדוד – בנות השרון 55-81 (16.3.11)
 
מכבי רמת חן – הפועל ראשל"צ 0-3
 
מכבי רמת חן – הפועל ראשל"צ 50-59 (14.2.11)
הפועל ראשל"צ – מכבי רמת חן 86-66 (21.2.11)
מכבי רמת חן – הפועל ראשל"צ 67-80 (28.2.11)
 
חצי גמר
 
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 0-3
 
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 85-87 (21.3.11)
מכבי רמת חן – אליצור רמלה 93-85 (28.3.11)
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 83-92 (31.3.11)
 
רמת השרון – מכבי אשדוד 3-0
 
רמת השרון – מכבי אשדוד 78-65 (21.3.11)
מכבי אשדוד – רמת השרון 72-80 (27.3.11)
רמת השרון – מכבי אשדוד 77-66 (31.3.11)
 
גמר
 
אליצור רמלה – מכבי אשדוד 0-3
 
אליצור רמלה – מכבי אשדוד 64-73 (4.4.11)
מכבי אשדוד – אליצור רמלה 82-78 (7.4.11)
אליצור רמלה – מכבי אשדוד 58-76 (10.4.11)