עונת 2009/10
אתר האינטרנט של ליגת הנשים בכדורסל
מאת: מנהלת ליגת העל     09/01/2015

גביע ווינר (יד מרדכי)
 
רבע גמר (11.10.09)
 
מכבי אשדוד – בנות השרון 62-112
אליצור חולון – מכבי רמת חן 68-78
אליצור רמלה – אליצור נתניה 69-75
רמת השרון – הפועל ת"א 0-20
 
חצי גמר (12.10.09)
 
אליצור רמלה – אליצור חולון 77-78
מכבי אשדוד – רמת השרון 86-87
 
מקומות 4/3 (13.10.09)
 
אליצור חולון – רמת השרון 80-86
 
גמר (13.10.09)
 
מכבי אשדוד – אליצור רמלה 82-84
 
גביע המדינה
 
סיבוב ראשון (26.11.09)
 
תל כביר – אס"א ירושלים 88-72
מכבי רמת חן – מכבי אשדוד 71-73
 
רבע גמר (11.2.10)
 
אס"א ירושלים – אליצור רמלה 97-83
רמת השרון – הפועל ת"א 56-92
מכבי רמת חן – אליצור חולון 71-92
בנות השרון – אליצור נתניה 71-63
 
חצי גמר (בית מכבי, 3.3.10)
 
אליצור רמלה – אליצור נתניה 75-76
רמת השרון – מכבי רמת חן 61-79
 
גמר (בית מכבי, 8.3.10)
 
רמת השרון – אליצור רמלה 65-69
 
ליגה
 
מחזור 1 (19.10.09)
 
מכבי אשדוד – בנות השרון 79-76
רמת השרון – אס"א ירושלים 66-84
אליצור רמלה – הפועל ת"א 73-79
אליצור חולון – תל כביר 62-72
מכבי רמת חן – אליצור נתניה 74-80
 
מחזור 2 (26.10.09)
 
בנות השרון – אליצור נתניה 88-84
תל כביר – מכבי רמת חן 88-83
מכבי אשדוד – רמת השרון 76-73
הפועל ת"א – אליצור חולון 87-79
אס"א ירושלים – אליצור רמלה 81-65
 
מחזור 3 (2.11.09)
 
רמת השרון – בנות השרון 68-78
אליצור רמלה – מכבי אשדוד 88-75
מכבי רמת חן – הפועל ת"א 72-81
אליצור נתניה – תל כביר 56-79
אליצור חולון – אס"א ירושלים 74-58 (12.11.09)
 
מחזור 4 (9.11.09)
 
בנות השרון – תל כביר 68-71
הפועל ת"א – אליצור נתניה 86-58
אס"א ירושלים – מכבי רמת חן 66-81
מכבי אשדוד – אליצור חולון 51-83
רמת השרון – אליצור רמלה 74-77
 
מחזור 5 (16.11.09)
 
אליצור רמלה – בנות השרון 83-92
אליצור חולון – רמת השרון 75-70
מכבי רמת חן – מכבי אשדוד 89-56
אליצור נתניה – אס"א ירושלים 77-80
תל כביר – הפועל ת"א 71-80
 
מחזור 6 (23.11.09)
 
בנות השרון – הפועל ת"א 80-82
אס"א ירושלים – תל כביר 42-72
מכבי אשדוד – אליצור נתניה 85-91
רמת השרון – מכבי רמת חן 68-91
אליצור רמלה – אליצור חולון 79-89
 
מחזור 7 (30.11.09)
 
אליצור חולון – בנות השרון 83-80
מכבי רמת חן – אליצור רמלה 94-85 (הארכה)
תל כביר – מכבי אשדוד 78-72
הפועל ת"א – אס"א ירושלים 95-100
אליצור נתניה – רמת השרון 82-70
 
מחזור 8 (7.12.09)
 
בנות השרון – אס"א ירושלים 66-79
מכבי אשדוד – הפועל ת"א 66-86
רמת השרון – תל כביר 55-82
אליצור רמלה – אליצור נתניה 70-67
אליצור חולון – מכבי רמת חן 100-68
 
מחזור 9 (14.12.09)
 
מכבי רמת חן – בנות השרון 79-90
אליצור נתניה – אליצור חולון 83-96
תל כביר – אליצור רמלה 91-67
אס"א ירושלים – מכבי אשדוד 91-69
הפועל ת"א – רמת השרון 87-88 (21.1.10)
 
מחזור 10 (17.12.09)
 
בנות השרון – מכבי אשדוד 86-64
אס"א ירושלים – רמת השרון 85-72
תל כביר – אליצור חולון 69-76
אליצור נתניה – מכבי רמת חן 65-69
הפועל ת"א – אליצור רמלה 93-52 (28.1.10)
 
מחזור 11 (21.12.09)
 
אליצור נתניה – בנות השרון 90-97
מכבי רמת חן – תל כביר 81-88
אליצור חולון – הפועל ת"א 59-82
אליצור רמלה – אס"א ירושלים 49-67
רמת השרון – מכבי אשדוד 60-70
 
מחזור 12 (4.1.10)
 
תל כביר – בנות השרון 107-83
אליצור נתניה – הפועל ת"א 84-92
מכבי רמת חן – אס"א ירושלים 66-79
אליצור חולון – מכבי אשדוד 71-66
אליצור רמלה – רמת השרון 71-78
 
מחזור 13 (7.1.10)
 
בנות השרון – רמת השרון 89-61
אס"א ירושלים – אליצור חולון 73-84
הפועל ת"א – מכבי רמת חן 97-74
תל כביר – אליצור נתניה 83-75
מכבי אשדוד – אליצור רמלה 81-101 (21.1.10)
 
מחזור 14 (11.1.10)
 
בנות השרון – אליצור רמלה 94-86
רמת השרון – אליצור חולון 65-71
מכבי אשדוד – מכבי רמת חן 65-84
אס"א ירושלים – אליצור נתניה 76-69
הפועל ת"א – תל כביר 90-100
 
מחזור 15 (14.1.10)
 
הפועל ת"א – בנות השרון 95-86
תל כביר – אס"א ירושלים 93-63
אליצור נתניה – מכבי אשדוד 80-70
מכבי רמת חן – רמת השרון 87-76
אליצור חולון – אליצור רמלה 87-76
 
מחזור 16 (18.1.10)
 
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 72-71
רמת השרון – אליצור נתניה 74-81
מכבי אשדוד – תל כביר 78-99
אס"א ירושלים – הפועל ת"א 86-110
בנות השרון – אליצור חולון 87-73
 
מחזור 17 (25.1.10)
 
אס"א ירושלים – בנות השרון 87-106
הפועל ת"א – מכבי אשדוד 102-78
תל כביר – רמת השרון 94-74
אליצור נתניה – אליצור רמלה 75-72
מכבי רמת חן – אליצור חולון 76-62
 
מחזור 18 (1.2.10)
 
בנות השרון – מכבי רמת חן 89-83
אליצור חולון – אליצור נתניה 74-78
אליצור רמלה – תל כביר 54-103
רמת השרון – הפועל ת"א 77-105
מכבי אשדוד – אס"א ירושלים 76-78
 
טבלה
 
  1. רמת השרון 2-16 1269-1485 34
  2. מכבי אשדוד 3-15 1277-1516 33
  3. אליצור רמלה 5-13 1324-1496 31
  4. אליצור נתניה 7-11 1375-1435 29
  5. מכבי רמת חן 8-10 1423-1408 28
  6. אס"א ירושלים 11-7 1375-1390 25
  7. בנות השרון 11-7 1535-1454 25
  8. אליצור חולון 12-6 1402-1323 24
  9. הפועל ת"א 15-3 1629-1383 21
  10. תל כביר 16-2 1540-1259 20
 
בתום העונה תל כביר ירדה, ירושלים החליטה לרדת ללאומית, מעגן מיכאל ויתרה על העלייה, הפועל ראשל"צ ואליצור ראשל"צ עלו
 
פלייאוף
 
נגד הירידה
 
הפועל ת"א – תל כביר 0-3
 
הפועל ת"א – תל כביר 82-105 (4.2.10)
 
תל כביר – הפועל ת"א 87-75 (8.2.10)
 
הפועל ת"א – תל כביר 69-73 (15.2.10)
 
רבע גמר
 
רמת השרון – אליצור חולון 1-3
 
רמת השרון – אליצור חולון 61-84 (8.2.10)
אליצור חולון – רמת השרון 67-69 (16.2.10)
רמת השרון – אליצור חולון 76-80 (22.2.10)
אליצור חולון – רמת השרון 97-82 (25.2.10)
 
מכבי אשדוד – בנות השרון 0-3
 
מכבי אשדוד – בנות השרון 71-94 (8.2.10)
בנות השרון – מכבי אשדוד 85-78 (17.2.10)
מכבי אשדוד – בנות השרון 69-95 (22.2.10)
 
אליצור רמלה – אס"א ירושלים 1-3
 
אליצור רמלה – אס"א ירושלים 56-54 (8.2.10)
אס"א ירושלים – אליצור רמלה 69-47 (16.2.10)
אליצור רמלה – אס"א ירושלים 60-74 (22.2.10)
אס"א ירושלים – אליצור רמלה 92-69 (25.2.10)
 
אליצור נתניה – מכבי רמת חן 3-2
 
אליצור נתניה – מכבי רמת חן 73-83 (8.2.10)
מכבי רמת חן – אליצור נתניה 61-62 (17.2.10)
אליצור נתניה – מכבי רמת חן 71-83 (22.2.10)
מכבי רמת חן – אליצור נתניה 71-86 (25.2.10)
אליצור נתניה – מכבי רמת חן 78-74 (28.2.10)
 
חצי גמר
 
רמת השרון – מכבי רמת חן 1-3
 
רמת השרון – מכבי רמת חן 62-50 (11.3.10)
מכבי רמת חן – רמת השרון 54-47 (15.3.10)
רמת השרון – מכבי רמת חן 61-86 (18.3.10)
מכבי רמת חן – רמת השרון 71-62 (22.3.10)
 
מכבי אשדוד – אליצור רמלה 1-3
 
מכבי אשדוד – אליצור רמלה 100-95 (11.3.10)
אליצור רמלה – מכבי אשדוד 74-72 (15.3.10)
מכבי אשדוד – אליצור רמלה 72-100 (18.3.10)
אליצור רמלה – מכבי אשדוד 63-54 (22.3.10)
 
גמר
 
רמת השרון – מכבי אשדוד 1-3
 
רמת השרון – מכבי אשדוד 60-78 (25.3.10)
מכבי אשדוד – רמת השרון 82-83 (1.4.10)
רמת השרון – מכבי אשדוד 83-90 (8.4.10)
מכבי אשדוד – רמת השרון 64-63 (12.4.10)