עונת 2004/05
אתר האינטרנט של ליגת הנשים בכדורסל
מאת: מנהלת ליגת העל     28/12/2014

גביע המדינה
 
סיבוב ראשון
 
תל כביר – רמת השרון 85-67 (18.10.04)
רמת השרון – תל כביר 72-79 (21.10.04)
 
רעננה/הרצליה – הפועל ת"א 53-72 (18.10.04)
הפועל ת"א – רעננה/הרצליה 54-66 (21.10.04)
 
רבע גמר
 
מכבי רמת חן – אליצור רמלה 67-63 (3.1.05)
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 71-72 (6.1.05)
 
רעננה/הרצליה – מכבי אשדוד 65-94 (3.1.05)
מכבי אשדוד – רעננה/הרצליה 67-64 (6.1.05)
 
בני יהודה – חיפה/מוצקין 80-73 (3.1.05)
חיפה/מוצקין – בני יהודה 79-70 (6.1.05)
 
חצי גמר (מטרווסט, 28.2.05)
 
רמת השרון – רעננה/הרצליה 58-69
אליצור רמלה – בני יהודה 49-62
 
גמר (מטרווסט, 7.3.05)
 
רמת השרון – אליצור רמלה 64-70
 
ליגה
 
מחזור 1 (25.10.04)
 
תל כביר – אליצור רמלה 86-74
חיפה/מוצקין – בני יהודה 61-73
הפועל ת"א – מכבי רמת חן 81-86 (הארכה)
אס"א ירושלים – רעננה/הרצליה 84-55
מכבי אשדוד – רמת השרון 84-63
 
מחזור 2 (1.11.04)
 
רעננה/הרצליה – חיפה/מוצקין 58-76
הפועל ת"א – תל כביר 69-64
מכבי רמת חן – רמת השרון 73-60
בני יהודה – מכבי אשדוד 68-83
אליצור רמלה – אס"א ירושלים 55-99
 
מחזור 3 (8.11.04)
 
אס"א ירושלים – הפועל ת"א 98-59
מכבי אשדוד – רעננה/הרצליה 74-60
תל כביר – מכבי רמת חן 65-64
חיפה/מוצקין – אליצור רמלה 88-90
רמת השרון – בני יהודה 54-85
 
מחזור 4 (15.11.04)
 
מכבי רמת חן – בני יהודה 76-71
אליצור רמלה – מכבי אשדוד 43-79
הפועל ת"א – חיפה/מוצקין 82-84
תל כביר – אס"א ירושלים 60-86
רעננה/הרצליה – רמת השרון 67-62
 
מחזור 5 (22.11.04)
 
אס"א ירושלים – מכבי רמת חן 69-68
חיפה/מוצקין – תל כביר 79-83
מכבי אשדוד – הפועל ת"א 96-56
רמת השרון – אליצור רמלה 49-71
בני יהודה – רעננה/הרצליה 74-79
 
מחזור 6 (29.11.04)
 
מכבי רמת חן – רעננה/הרצליה 74-76
אליצור רמלה – בני יהודה 57-72
הפועל ת"א – רמת השרון 77-66
תל כביר – מכבי אשדוד 51-67
אס"א ירושלים – חיפה/מוצקין 81-63
 
מחזור 7 (6.12.04)
 
מכבי אשדוד – אס"א ירושלים 90-83
רמת השרון – תל כביר 62-60
בני יהודה – הפועל ת"א 67-85
אליצור רמלה – רעננה/הרצליה 56-76
חיפה/מוצקין – מכבי רמת חן 87-80
 
מחזור 8 (13.12.04)
 
מכבי רמת חן – אליצור רמלה 99-103 (הארכה)
רעננה/הרצליה – הפועל ת"א 53-62
תל כביר – בני יהודה 69-66
אס"א ירושלים – רמת השרון 83-56
חיפה/מוצקין – מכבי אשדוד 64-69
 
מחזור 9 (16.12.04)
 
מכבי אשדוד – מכבי רמת חן 76-62
רמת השרון – חיפה/מוצקין 54-75
בני יהודה – אס"א ירושלים 59-72
רעננה/הרצליה – תל כביר 49-61
הפועל ת"א – אליצור רמלה 52-46
 
מחזור 10 (20.12.04)
 
רעננה/הרצליה – אס"א ירושלים 64-82
בני יהודה – חיפה/מוצקין 81-95
רמת השרון – מכבי אשדוד 69-95
מכבי רמת חן – הפועל ת"א 63-73
אליצור רמלה – תל כביר 66-72
 
מחזור 11 (10.1.05)
 
מכבי אשדוד – בני יהודה 77-69
אס"א ירושלים – אליצור רמלה 72-52
רמת השרון – מכבי רמת חן 86-89
חיפה/מוצקין – רעננה/הרצליה 81-84
תל כביר – הפועל ת"א 68-70
 
מחזור 12 (17.1.05)
 
הפועל ת"א – אס"א ירושלים 49-83
רעננה/הרצליה – מכבי אשדוד 61-66
מכבי רמת חן – תל כביר 61-87
אליצור רמלה – חיפה/מוצקין 61-78
בני יהודה – רמת השרון 90-79
 
מחזור 13 (24.1.05)
 
רמת השרון – רעננה/הרצליה 70-68
חיפה/מוצקין – הפועל ת"א 82-91
בני יהודה – מכבי רמת חן 90-81
אס"א ירושלים – תל כביר 71-66 (הארכה)
מכבי אשדוד – אליצור רמלה 82-71
 
מחזור 14 (27.1.05)
 
אליצור רמלה – רמת השרון 66-83
מכבי רמת חן – אס"א ירושלים 79-90
רעננה/הרצליה – בני יהודה 63-80
הפועל ת"א – מכבי אשדוד 76-79
תל כביר – חיפה/מוצקין 74-72
 
מחזור 15 (31.1.05)
 
רעננה/הרצליה – מכבי רמת חן 67-82
בני יהודה – אליצור רמלה 72-58
רמת השרון – הפועל ת"א 84-88
מכבי אשדוד – תל כביר 57-61
חיפה/מוצקין – אס"א ירושלים 77-99
 
מחזור 16 (3.2.05)
 
מכבי רמת חן – חיפה/מוצקין 74-86
אס"א ירושלים – מכבי אשדוד 91-65
תל כביר – רמת השרון 82-76
הפועל ת"א – בני יהודה 72-52
רעננה/הרצליה – אליצור רמלה 67-56
 
מחזור 17 (7.2.05)
 
רמת השרון – אס"א ירושלים 55-84 (6.2.05)
מכבי אשדוד – חיפה/מוצקין 80-82
בני יהודה – תל כביר 68-74
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 79-62
הפועל ת"א – רעננה/הרצליה 59-72 (9.2.05)
 
מחזור 18 (14.2.05)
 
מכבי רמת חן – מכבי אשדוד 50-92
חיפה/מוצקין – רמת השרון 99-77
אס"א ירושלים – בני יהודה 90-68
תל כביר – רעננה/הרצליה 66-65
אליצור רמלה – הפועל ת"א 63-72
 
בית תחתון
 
מחזור 19 (21.2.05)
 
הפועל ת"א – מכבי אשדוד 90-71
תל כביר – אס"א ירושלים 77-80
 
מחזור 20 (1.3.05)
 
מכבי אשדוד – אס"א ירושלים 70-74
הפועל ת"א – תל כביר 63-72
 
מחזור 21
 
אס"א ירושלים – הפועל ת"א 74-71 (6.3.05)
תל כביר – מכבי אשדוד 79-81 (10.3.05)
 
בית עליון
 
מחזור 19 (21.2.05)
 
רמת השרון – בני יהודה 64-81 (20.2.05)
אליצור רמלה – חיפה/מוצקין 58-77
מכבי רמת חן – רעננה/הרצליה 41-76
 
מחזור 20 (24.2.05)
 
בני יהודה – רעננה/הרצליה 62-69
חיפה/מוצקין – מכבי רמת חן 78-60
רמת השרון – אליצור רמלה 84-73 (21.3.05)
 
מחזור 21 (10.3.05)
 
אליצור רמלה - בני יהודה 70-77
מכבי רמת חן – רמת השרון 76-71
רעננה/הרצליה – חיפה/מוצקין 64-67
 
מחזור 22 (14.3.05)
 
בני יהודה – חיפה/מוצקין 85-107
רמת השרון – רעננה/הרצליה 60-84
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 70-75
 
מחזור 23 (17.3.05)
 
חיפה/מוצקין – רמת השרון 92-59
רעננה/הרצליה – אליצור רמלה 61-69
מכבי רמת חן – בני יהודה 83-92 (21.3.05)
 
טבלה
 
  1. רמת השרון 3-20 1543-1852 43
  2. אליצור רמלה 5-18 1509-1734 41
  3. מכבי רמת חן 7-16 1641-1815 39
  4. בני יהודה 9-14 1689-1731 37
  5. רעננה/הרצליה 10-13 1538-1564 36
  6. חיפה/מוצקין 15-8 1863-1705 31
  7. הפועל ת"א 12-9 1497-1523 30
  8. תל כביר 14-7 1477-1435 28
  9. מכבי אשדוד 16-5 1633-1423 26
  10. אס"א ירושלים 20-1 1745-1353 22
 
בתום העונה ירושלים ירדה, רמלה התפרקה, חולון עלתה
 
פלייאוף
 
חצי גמר
 
רמת השרון – בני יהודה 1-3
 
רמת השרון – בני יהודה 80-76 (24.3.05)
בני יהודה – רמת השרון 84-82 (27.3.05)
רמת השרון – בני יהודה 53-78 (7.4.05)
בני יהודה – רמת השרון 96-55 (11.4.05)
 
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 1-3
 
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 60-80 (28.3.05)
מכבי רמת חן – אליצור רמלה 64-78 (31.3.05)
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 61-69 (4.4.05)
מכבי רמת חן – אליצור רמלה 66-65 (7.4.05)
 
גמר
 
רמת השרון – אליצור רמלה 3-1
 
רמת השרון – אליצור רמלה 63-84 (14.4.05)
אליצור רמלה – רמת השרון 56-76 (18.4.05)
רמת השרון – אליצור רמלה 90-76 (21.4.05)
אליצור רמלה – רמת השרון 71-80 (25.4.05)