עונת 2003/04
אתר האינטרנט של ליגת הנשים בכדורסל
מאת: מנהלת ליגת העל     28/12/2014

גביע המדינה
 
סיבוב ראשון
 
אס"א ירושלים – מכבי רמת חן 85-46 (13.10.03)
מכבי רמת חן – אס"א ירושלים 50-102 (16.10.03)
 
הפועל פ"ת – חיפה/מוצקין 83-57 (30.10.03)
חיפה/מוצקין – הפועל פ"ת 83-80 (13.11.03)
 
רבע גמר
 
מכבי רעננה – אליצור רמלה 69-47 (5.1.04)
אליצור רמלה – מכבי רעננה 43-66 (8.1.04)
 
אליצור חולון – מכבי אשדוד 93-79 (5.1.04)
מכבי אשדוד – אליצור חולון 67-84 (8.1.04)
 
רמת השרון – חיפה/מוצקין 59-66 (5.1.04)
חיפה/מוצקין – רמת השרון 62-80 (8.1.04)
 
מכבי רמת חן – בני יהודה 75-93 (5.1.04)
בני יהודה – מכבי רמת חן 77-82 (8.1.04)
 
חצי גמר (מטרווסט רעננה, 15.3.04)
 
אליצור רמלה – מכבי אשדוד 64-84
חיפה/מוצקין – מכבי רמת חן 84-87 (2 הארכות)
 
גמר (מטרווסט רעננה, 17.3.04)
 
אליצור רמלה – חיפה/מוצקין 81-84 (2 הארכות)
 
ליגה
 
מחזור 1 (23.10.03)
 
מכבי רעננה – בני יהודה 82-80 (3 הארכות)
חיפה/מוצקין – הפועל פ"ת 72-101
אליצור רמלה – מכבי אשדוד 68-85
מכבי רמת חן – אליצור חולון 63-96
רמת השרון – אס"א ירושלים 69-74 (25.10.03)
 
מחזור 2 (27.10.03)
 
מכבי רמת חן – אליצור רמלה 76-56
בני יהודה – חיפה/מוצקין 82-65
הפועל פ"ת – רמת השרון 76-65
אליצור חולון – אס"א ירושלים 83-76
מכבי אשדוד -  מכבי רעננה 80-68
 
מחזור 3 (3.11.03)
 
רמת השרון – בני יהודה 77-72
מכבי רעננה – מכבי רמת חן 63-58
אס"א ירושלים – הפועל פ"ת 94-74
חיפה/מוצקין – מכבי אשדוד 64-85
אליצור רמלה – אליצור חולון 46-103
 
מחזור 4 (10.11.03)
 
מכבי רמת חן – חיפה/מוצקין 88-99
מכבי אשדוד – רמת השרון 85-83
אליצור חולון – הפועל פ"ת 88-75
בני יהודה – אס"א ירושלים 52-97
אליצור רמלה – מכבי רעננה 39-82
 
מחזור 5 (17.11.03)
 
רמת השרון – מכבי רמת חן 79-89
חיפה/מוצקין – אליצור רמלה 77-72
אס"א ירושלים – מכבי אשדוד 80-76
הפועל פ"ת – בני יהודה 76-71
מכבי רעננה – אליצור חולון 66-74
 
מחזור 6 (24.11.03)
 
אליצור רמלה – רמת השרון 79-106
מכבי אשדוד – הפועל פ"ת 76-63
מכבי רעננה – חיפה/מוצקין 82-76
אליצור חולון – בני יהודה 73-67
מכבי רמת חן – אס"א ירושלים 62-96
 
מחזור 7 (1.12.03)
 
הפועל פ"ת – מכבי רמת חן 82-78
בני יהודה – מכבי אשדוד 60-78
רמת השרון – מכבי רעננה 74-82
חיפה/מוצקין – אליצור חולון 58-101
אס"א ירושלים – אליצור רמלה 91-64
 
מחזור 8 (4.12.03)
 
אליצור חולון – מכבי אשדוד 80-73
מכבי רעננה – אס"א ירושלים 66-80
אליצור רמלה – הפועל פ"ת 77-95
מכבי רמת חן – בני יהודה 60-83
חיפה/מוצקין – רמת השרון 77-75
 
מחזור 9 (8.12.03)
 
בני יהודה – אליצור רמלה 80-55
הפועל פ"ת – מכבי רעננה 66-73
רמת השרון – אליצור חולון 59-100
מכבי אשדוד – מכבי רמת חן 106-70
אס"א ירושלים – חיפה/מוצקין 88-72
 
מחזור 10 (15.12.03)
 
בני יהודה – מכבי רעננה 92-90 (הארכה)
הפועל פ"ת – חיפה/מוצקין 86-82
מכבי אשדוד – אליצור רמלה 85-60
אליצור חולון – מכבי רמת חן 103-59
אס"א ירושלים – רמת השרון 68-74
 
מחזור 11 (22.12.03)
 
חיפה/מוצקין – בני יהודה 48-79 (21.12.03)
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 60-76
רמת השרון – הפועל פ"ת 75-77
אס"א ירושלים – אליצור חולון 68-78
מכבי רעננה – מכבי אשדוד 60-67
 
מחזור 12 (12.1.04)
 
בני יהודה – רמת השרון 77-57
מכבי רמת חן – מכבי רעננה 74-79
הפועל פ"ת – אס"א ירושלים 64-91
מכבי אשדוד – חיפה/מוצקין 84-62
אליצור חולון – אליצור רמלה 87-65
 
מחזור 13 (19.1.04)
 
רמת השרון – מכבי אשדוד 81-88 (18.1.04)
חיפה/מוצקין – מכבי רמת חן 82-89
הפועל פ"ת – אליצור חולון 58-68
אס"א ירושלים – בני יהודה 75-72
מכבי רעננה – אליצור רמלה 76-65
 
מחזור 14 (26.1.04)
 
מכבי רמת חן – רמת השרון 73-88
אליצור רמלה – חיפה/מוצקין 64-76
מכבי אשדוד – אס"א ירושלים 79-84
בני יהודה – הפועל פ"ת 68-88
אליצור חולון – מכבי רעננה73-43
 
מחזור 15 (2.2.04)
 
רמת השרון – אליצור רמלה 102-71
הפועל פ"ת – מכבי אשדוד 73-84
חיפה/מוצקין – מכבי רעננה 64-77
בני יהודה – אליצור חולון 56-81
אס"א ירושלים – מכבי רמת חן 96-59
 
מחזור 16 (9.2.04)
 
מכבי רמת חן – הפועל פ"ת 75-96
מכבי אשדוד – בני יהודה 70-65
מכבי רעננה – רמת השרון 60-48
אליצור חולון – חיפה/מוצקין 89-49
אליצור רמלה – אס"א ירושלים 58-91
 
מחזור 17 (16.2.04)
 
מכבי אשדוד – אליצור חולון 59-82
אס"א ירושלים – מכבי רעננה 84-86 (הארכה)
הפועל פ"ת – אליצור רמלה 80-83
בני יהודה – מכבי רמת חן 90-59
רמת השרון – חיפה/מוצקין 72-67
 
מחזור 18 (23.2.04)
 
אליצור רמלה – בני יהודה 55-66
מכבי רעננה – הפועל פ"ת 64-66
אליצור חולון – רמת השרון 65-43
מכבי רמת חן – מכבי אשדוד 78-107
חיפה/מוצקין – אס"א ירושלים 52-84
 
בית תחתון
 
מחזור 19 (1.3.04)
 
מכבי אשדוד – אליצור חולון 75-95
מכבי רעננה – אס"א ירושלים 65-83
 
מחזור 20 (8.3.04)
 
מכבי רעננה – מכבי אשדוד 64-83
אס"א ירושלים – אליצור חולון 0-20
 
מחזור 21 (11.3.04)
 
מכבי אשדוד – אס"א ירושלים 82-76
אליצור חולון – מכבי רעננה 20-0
 
בית עליון
 
מחזור 19 (26.2.04)
 
אליצור רמלה – רמת השרון 57-72
מכבי רמת חן – הפועל פ"ת 91-97 (הארכה)
חיפה/מוצקין – בני יהודה 85-78
 
מחזור 20 (1.3.04)
 
הפועל פ"ת – חיפה/מוצקין 56-78
רמת השרון – בני יהודה 62-64
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 74-87
 
מחזור 21 (4.3.04)
 
מכבי רמת חן – רמת השרון 74-76
חיפה/מוצקין – אליצור רמלה 75-65
בני יהודה – הפועל פ"ת 76-69
 
מחזור 22 (8.3.04)
 
רמת השרון – הפועל פ"ת 74-85
אליצור רמלה – בני יהודה 60-77
מכבי רמת חן – חיפה/מוצקין 71-84
 
מחזור 23 (11.3.04)
 
חיפה/מוצקין – רמת השרון 69-74
בני יהודה – מכבי רמת חן 72-73
הפועל פ"ת – אליצור רמלה 68-64
 
טבלה
 
  1. אליצור רמלה 1-22 1461-1919 45
  2. מכבי רמת חן 6-17 1682-1968 40
  3. חיפה/מוצקין 8-15 1643-1843 38
  4. רמת השרון 9-14 1685-1730 37
  5. בני יהודה 11-12 1689-1642 35
  6. הפועל פ"ת 13-10 1771-1767 33
  7. מכבי רעננה 11-10 1424-1440 31
  8. אס"א ירושלים 15-6 1677-1416 27
  9. מכבי אשדוד 16-5 1713-1521 26
  10. אליצור חולון 21-0 1668-1167 19
 
בתום העונה חולון ירדה, פ"ת התפרקה, תל כביר עלתה
 
פלייאוף
 
חצי גמר
 
אליצור רמלה – רמת השרון 2-3
 
אליצור רמלה – רמת השרון 61-63 (22.3.04)
רמת השרון – אליצור רמלה 58-70 (25.3.04)
אליצור רמלה – רמת השרון 58-73 (29.3.04)
רמת השרון – אליצור רמלה 58-66 (1.4.04)
אליצור רמלה – רמת השרון 44-70 (4.4.04)
 
מכבי רמת חן – חיפה/מוצקין 0-3
 
מכבי רמת חן – חיפה/מוצקין 57-87 (22.3.04)
חיפה/מוצקין – מכבי רמת חן 89-88 (25.3.04)
מכבי רמת חן – חיפה/מוצקין 65-67 (29.3.04)
 
גמר
 
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 1-3
 
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 77-82 (8.4.04)
מכבי רמת חן – אליצור רמלה 74-66 (12.4.04)
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 84-78 (15.4.04)
מכבי רמת חן – אליצור רמלה 90-81 (20.4.04)