עונת 2000/01
אתר האינטרנט של ליגת הנשים בכדורסל
מאת: מנהלת ליגת העל     28/12/2014

גביע המדינה
 
סיבוב ראשון
 
הפועל קישון – גבעת נשר 67-62 (28.9.00)
גבעת נשר – הפועל קישון 70-90 (2.10.00)
 
הפועל חיפה – אליצור נתניה 55-105 (28.9.00)
אליצור נתניה – הפועל חיפה 95-40 (2.10.00)
 
הפועל ת"א – תל כביר 49-74 (28.9.00)
תל כביר – הפועל ת"א 92-69 (2.10.00)
 
הפועל פ"ת – מכבי אשדוד 64-66 (28.9.00)
מכבי אשדוד – הפועל פ"ת 77-69 (2.10.00)
 
שמינית גמר
 
אליצור רמלה – מכבי ת"א 61-87 (5.10.00)
מכבי ת"א – אליצור רמלה 69-74 (12.10.00)
 
אס"א ירושלים – אליצור ראשל"צ 65-62 (5.10.00)
אליצור ראשל"צ – אס"א ירושלים 78-80 (12.10.00)
 
גליל עליון – הפועל ת"א 47-111 (5.10.00)
הפועל ת"א – גליל עליון 75-45 (12.10.00)
 
הפועל פ"ת – בני הרצליה 74-64 (5.10.00)
בני הרצליה – הפועל פ"ת 58-69 (12.10.00)
 
הפועל חיפה – בני יהודה 95-60 (5.10.00)
בני יהודה – הפועל חיפה 38-94 (12.10.00)
 
גבעת נשר – אליצור חולון 103-68 (5.10.00)
אליצור חולון – גבעת נשר 43-115 (12.10.00)
 
רמת השרון – נירוסופט כרמיאל 66-70 (7.10.00)
נירוסופט כרמיאל – רמת השרון 81-83 (12.10.00)
 
מכבי רמת חן – מכבי רעננה 85-45 (5.10.00)
מכבי רעננה – מכבי רמת חן 61-83 (12.10.00)
 
רבע גמר
 
בני יהודה – אליצור רמלה 56-71 (28.12.00)
אליצור רמלה – בני יהודה 79-74 (31.12.00)
 
אליצור ראשל"צ – אליצור חולון 99-72 (28.12.00)
אליצור חולון – אליצור ראשל"צ 69-97 (31.12.00)
 
גליל עליון – רמת השרון 69-66 (28.12.00)
רמת השרון – גליל עליון 57-73 (31.12.00)
 
בני הרצליה – מכבי רעננה 71-57 (28.12.00)
מכבי רעננה – בני הרצליה 61-76 (31.12.00)
 
חצי גמר (יד אליהו, 2.4.00)
 
מכבי רעננה – אליצור חולון 70-82
רמת השרון – בני יהודה 72-88
 
גמר (יד אליהו, 4.4.00)
 
מכבי רעננה – רמת השרון 79-80
 
ליגה
 
מחזור 1 (16.10.00)
                                                    
גליל עליון – אליצור רמלה 78-63
מכבי ת"א – בני יהודה 76-68
מכבי רעננה – נירוסופט כרמיאל 71-72
אליצור חולון – בני הרצליה 53-101
אליצור ראשל"צ – רמת השרון 94-55
 
מחזור 2 (23.10.00)
 
רמת השרון – מכבי ת"א 65-93
בני הרצליה – בני יהודה 63-57
נירוסופט כרמיאל – אליצור ראשל"צ 60-111
אליצור רמלה – מכבי רעננה 79-95
אליצור חולון – גליל עליון 67-78
 
מחזור 3 (1.11.00)
 
אליצור ראשל"צ – אליצור רמלה 100-58 (30.10.00)
גליל עליון – בני הרצליה 65-73
מכבי רעננה – אליצור חולון 73-79
מכבי ת"א – נירוסופט כרמיאל 86-60
בני יהודה – רמת השרון 70-64
 
מחזור 4 (6.11.00)
 
בני הרצליה – רמת השרון 79-48
נירוסופט כרמיאל – בני יהודה 84-74
אליצור רמלה – מכבי ת"א 66-74
אליצור חולון – אליצור ראשל"צ 44-109
גליל עליון – מכבי רעננה 69-75
 
מחזור 5 (13.11.00)
 
מכבי רעננה – בני הרצליה 59-79
אליצור ראשל"צ – גליל עליון 91-74
מכבי ת"א – אליצור חולון 65-63
בני יהודה – אליצור רמלה  78-77
רמת השרון – נירוסופט כרמיאל 78-85 (הארכה)
 
מחזור 6 (4.12.00)
 
בני הרצליה – נירוסופט כרמיאל 92-67
אליצור רמלה – רמת השרון 78-62
גליל עליון – מכבי ת"א 76-89
אליצור חולון – בני יהודה 80-81
מכבי רעננה – אליצור ראשל"צ 66-98
 
מחזור 7 (11.12.00)
 
רמת השרון – אליצור חולון 73-84 (10.12.00)
אליצור ראשל"צ – בני הרצליה 86-75
מכבי ת"א – מכבי רעננה 74-60
בני יהודה – גליל עליון 68-80
נירוסופט כרמיאל – אליצור רמלה 54-63
 
מחזור 8 (18.12.00)
 
בני הרצליה – אליצור רמלה 71-58
אליצור חולון – נירוסופט כרמיאל 69-63
גליל עליון – רמת השרון 74-70
מכבי רעננה – בני יהודה 81-82
אליצור ראשל"צ – מכבי ת"א 99-60
 
מחזור 9 (25.12.00)
 
מכבי ת"א – בני הרצליה 64-74
בני יהודה – אליצור ראשל"צ 71-106
רמת השרון – מכבי רעננה 66-71
נירוסופט כרמיאל – גליל עליון 68-87
אליצור רמלה – אליצור חולון 69-73
 
מחזור 10 (4.1.01)
 
אליצור רמלה – גליל עליון 75-80
בני יהודה – מכבי ת"א 68-72
נירוסופט כרמיאל – מכבי רעננה 67-85
בני הרצליה – אליצור חולון 75-61
רמת השרון – אליצור ראשל"צ 72-103
 
מחזור 11 (8.1.01)
 
מכבי ת"א – רמת השרון 78-63
בני יהודה – בני הרצליה 65-101
אליצור ראשל"צ – נירוסופט כרמיאל 113-68
מכבי רעננה – אליצור רמלה 69-82
גליל עליון – אליצור חולון 72-63
 
מחזור 12 (15.1.01)
 
בני הרצליה – גליל עליון 61-64
אליצור חולון – מכבי רעננה 88-74
אליצור רמלה – אליצור ראשל"צ 75-84
נירוסופט כרמיאל – מכבי ת"א 77-78
רמת השרון – בני יהודה 90-100
 
מחזור 13 (22.1.01)
 
רמת השרון – בני הרצליה 53-85
בני יהודה – נירוסופט כרמיאל 79-70
מכבי ת"א – אליצור רמלה 75-66
אליצור ראשל"צ – אליצור חולון 77-54
מכבי רעננה – גליל עליון 53-66
 
מחזור 14 (25.1.01)
 
בני הרצליה – מכבי רעננה 85-65
גליל עליון – אליצור ראשל"צ 62-84
אליצור חולון – מכבי ת"א 69-79
אליצור רמלה – בני יהודה 107-66
נירוסופט כרמיאל – רמת השרון 69-84
 
מחזור 15 (29.1.01)
 
רמת השרון – אליצור רמלה 61-86 (28.1.01)
נירוסופט כרמיאל – בני הרצליה 56-68 (28.1.01)
מכבי ת"א – גליל עליון 66-64
בני יהודה – אליצור חולון 86-81
אליצור ראשל"צ – מכבי רעננה 89-59
 
מחזור 16 (5.2.01)
 
בני הרצליה – אליצור ראשל"צ 66-76
מכבי רעננה – מכבי ת"א 54-87
גליל עליון – בני יהודה 91-75
אליצור חולון – רמת השרון 79-80
אליצור רמלה – נירוסופט כרמיאל 82-71
 
מחזור 17 (12.2.01)
 
אליצור רמלה – בני הרצליה 59-76
נירוסופט כרמיאל – אליצור חולון 64-80
רמת השרון – גליל עליון 87-91
בני יהודה – מכבי רעננה 72-82
מכבי ת"א – אליצור ראשל"צ 63-87
 
מחזור 18 (15.2.01)
 
בני הרצליה – מכבי ת"א 67-74
אליצור ראשל"צ – בני יהודה 98-69
מכבי רעננה – רמת השרון 86-92
גליל עליון – נירוסופט כרמיאל 89-78
אליצור חולון – אליצור רמלה 61-74
 
בית תחתון
 
מחזור 19 (19.2.01)
 
אליצור רמלה – מכבי ת"א 69-73
גליל עליון – אליצור ראשל"צ 52-120
בני הרצליה חופשית
 
מחזור 20 (22.2.01)
 
בני הרצליה – גליל עליון 65-75
אליצור רמלה – אליצור ראשל"צ 62-70
מכבי ת"א חופשית
 
מחזור 21 (26.2.01)
 
אליצור ראשל"צ – בני הרצליה 73-53
גליל עליון – מכבי ת"א 82-80
אליצור רמלה חופשית
 
מחזור 22
 
בני הרצליה – מכבי ת"א 68-58 (4.3.01)
גליל עליון – אליצור רמלה 64-72 (5.3.01)
אליצור ראשל"צ חופשית
 
מחזור 23 (12.3.01)
 
אליצור רמלה – בני הרצליה 60-91
מכבי ת"א – אליצור ראשל"צ 58-94
גליל עליון חופשית
 
מחזור 24 (15.3.01)
 
מכבי ת"א – אליצור רמלה 76-85
אליצור ראשל"צ – גליל עליון 95-65
בני הרצליה חופשית
 
מחזור 25 (19.3.01)
 
גליל עליון - בני הרצליה 59-76
אליצור ראשל"צ – אליצור רמלה 102-64
מכבי ת"א חופשית
 
מחזור 26 (22.3.01)
 
בני הרצליה - אליצור ראשל"צ 49-90
מכבי ת"א - גליל עליון 61-75
אליצור רמלה חופשית
 
מחזור 27 (26.3.01)
 
מכבי ת"א - בני הרצליה 63-85
אליצור רמלה - גליל עליון 74-82
אליצור ראשל"צ חופשית
 
מחזור 28 (29.3.01)
 
בני הרצליה - אליצור רמלה 69-80
אליצור ראשל"צ - מכבי ת"א 20-0
גליל עליון חופשית
 
בית עליון
 
מחזור 19 (19.2.01)
 
נירוסופט כרמיאל – אליצור חולון 71-93
רמת השרון – בני יהודה 73-78
מכבי רעננה חופשית
 
מחזור 20 (22.2.01)
 
מכבי רעננה – רמת השרון 95-92 (הארכה)
נירוסופט כרמיאל – בני יהודה 73-83
אליצור חולון חופשית
 
מחזור 21
 
רמת השרון – אליצור חולון 75-84 (25.2.01)
בני יהודה – מכבי רעננה 96-94 (26.2.01)
נירוסופט כרמיאל חופשית
 
מחזור 22
 
מכבי רעננה – אליצור חולון 71-67 (4.3.01)
רמת השרון – נירוסופט כרמיאל 86-93 (5.3.01)
בני יהודה חופשית
 
מחזור 23 (12.3.01)
 
נירוסופט כרמיאל – מכבי רעננה 69-71
אליצור חולון – בני יהודה 67-85
רמת השרון חופשית
 
מחזור 24 (15.3.01)
 
אליצור חולון – נירוסופט כרמיאל 96-84
בני יהודה - רמת השרון 111-92
מכבי רעננה חופשית
 
מחזור 25
 
רמת השרון - מכבי רעננה 75-95 (18.3.01)
בני יהודה - נירוסופט כרמיאל 99-84 (19.3.01)
אליצור חולון חופשית
 
מחזור 26
 
מכבי רעננה - בני יהודה 59-88 (22.3.01)
אליצור חולון - רמת השרון 80-78 (23.3.01)
נירוסופט כרמיאל חופשית
 
מחזור 27
 
אליצור חולון - מכבי רעננה 82-68 (26.3.01)
נירוסופט כרמיאל - רמת השרון 94-87 (9.4.01)
בני יהודה חופשית
 
מחזור 28 (29.3.01)
 
מכבי רעננה - נירוסופט כרמיאל 80-54
בני יהודה - אליצור חולון 72-89
רמת השרון חופשית
 
טבלה
 
  1. רמת השרון 3-23 1921-2235 49
  2. נירוסופט כרמיאל 5-21 1855-2184 47
  3. מכבי רעננה 10-16 1907-2049 42
  4. אליצור חולון 12-14 1906-1997 40
  5. בני יהודה 14-12 2041-2134 38
  6. אליצור רמלה 10-16 1883-1955 42
  7. מכבי ת"א 16-10 1824-1824 36
  8. גליל עליון 16-10 1914-1949 36
  9. בני הרצליה 18-8 1947-1690 34
  10. אליצור ראשל"צ 26-0 2369-1550 25
 
בתום העונה הרצליה וראשל"צ ירדו, רמת חן וירושלים עלו
 
גמר פלייאוף
 
רמת השרון – נירוסופט כרמיאל 2-3
 
רמת השרון – נירוסופט כרמיאל 79-83 (12.4.01)
נירוסופט כרמיאל – רמת השרון 72-81 (16.4.01)
רמת השרון – נירוסופט כרמיאל 66-75 (19.4.01)
נירוסופט כרמיאל – רמת השרון 64-92 (23.4.01)
רמת השרון – נירוסופט כרמיאל 54-66 (26.4.01)
 
2001/02
 
גביע המדינה
 
סיבוב ראשון
 
נירוסופט כרמיאל – מכבי רמת חן 71-75 (3.10.01)
מכבי רמת חן – נירוסופט כרמיאל 63-76 (10.10.01)
 
מכבי ת"א – אס"א ירושלים 46-79 (3.10.01)
אס"א ירושלים – מכבי ת"א 90-65 (10.10.01)
 
רבע גמר
 
מכבי ת"א – מכבי רעננה 72-74 (29.10.01)
מכבי רעננה – מכבי ת"א 59-72 (3.12.01)
 
מכבי רמת חן – אליצור חולון 75-75 (29.10.01)
אליצור חולון – מכבי רמת חן 64-86 (3.12.01)
 
בני יהודה – אליצור רמלה 70-85 (29.10.01)
אליצור רמלה – בני יהודה 77-72 (3.12.01)
 
גליל עליון – רמת השרון 75-76 (29.10.01)
רמת השרון – גליל עליון 65-84 (3.12.01)
 
חצי גמר (אור יהודה, 31.12.01)
 
רמת השרון – אליצור חולון 73-81
בני יהודה – מכבי רעננה 66-76
 
גמר (אור יהודה, 3.1.02)
 
רמת השרון – בני יהודה 56-64