עונת 1999/00
אתר האינטרנט של ליגת הנשים בכדורסל
מאת: מנהלת ליגת העל     28/12/2014

 
 
גביע המדינה
 
סיבוב ראשון
 
הפועל גבעתיים – אליצור ראשל"צ 59-53 (6.9.99)
אליצור ראשל"צ – הפועל גבעתיים 41-77 (9.9.99)
 
גבעת נשר – אליצור חולון 76-34 (6.9.99)
אליצור חולון – גבעת נשר 35-84 (9.9.99)
 
מכבי אשדוד – תל כביר 53-60 (6.9.99)
תל כביר – מכבי אשדוד 79-70 (9.9.99)
 
בני הרצליה – גליל תחתון 43-77 (6.9.99)
גליל תחתון – בני הרצליה 62-56 (9.9.99)
 
שמינית גמר
 
הפועל קישון - מכבי רעננה 81-59 (24.10.99)
מכבי רעננה – הפועל קישון 56-97 (1.11.99)
 
בני הרצליה – מכבי רמת חן 60-63 (24.10.99)
מכבי רמת חן – בני הרצליה 70-72 (30.10.99)
 
אליצור ראשל"צ – רמת השרון 98-34 (25.10.99)
רמת השרון – אליצור ראשל"צ 39-90 (31.10.99)
 
גליל עליון – אליצור חולון 69-74 (25.10.99)
אליצור חולון – גליל עליון 76-78 (1.11.99)
 
אס"א ירושלים – אליצור רמלה 77-63 (25.10.99)
אליצור רמלה – אס"א ירושלים 58-91 (1.11.99)
 
נירוסופט כרמיאל – מכבי ת"א 60-71 (25.10.99)
מכבי ת"א – נירוסופט כרמיאל 61-58 (1.11.99)
 
מכבי אשדוד – בני יהודה 78-68 (24.10.99)
בני יהודה – מכבי אשדוד 33-98 (31.10.99)
 
רבע גמר
 
מכבי רעננה – גליל עליון 38-44 (20.12.99)
גליל עליון – מכבי רעננה 67-57 (23.12.99)
 
הפועל פ"ת – בני יהודה 77-43 (20.12.99)
בני יהודה – הפועל פ"ת 57-79 (23.12.99)
 
רמת השרון – נירוסופט כרמיאל 80-81 (20.12.99)
נירוסופט כרמיאל – רמת השרון 63-71 (23.12.99)
 
בני הרצליה – אליצור רמלה 84-64 (16.12.99)
אליצור רמלה – בני הרצליה 55-115 (18.12.99)
 
חצי גמר (אוסישקין, 10.4.00)
 
מכבי רעננה – נירוסופט כרמיאל 69-75
בני יהודה – אליצור רמלה 66-74
 
גמר (מלחה, 13.4.00)
 
מכבי רעננה – בני יהודה 57-69
 
ליגה
 
מחזור 1 (13.9.99)
 
אליצור חולון – בני יהודה 74-78 (הארכה)
מכבי רמת חן – רמת השרון 78-58
אליצור רמלה – מכבי רעננה 66-75
נירוסופט כרמיאל – מכבי ת"א 74-82
גליל עליון – אס"א ירושלים 56-82
 
מחזור 2 (27.9.99)
 
בני יהודה – אליצור רמלה 61-67
רמת השרון – גליל עליון 55-83
מכבי רעננה – מכבי רמת חן 65-63
נירוסופט כרמיאל – אליצור חולון 80-87
מכבי ת"א – אס"א ירושלים 57-66
 
מחזור 3 (4.10.99)
 
אס"א ירושלים – רמת השרון 77-71
אליצור חולון – מכבי ת"א 58-70
מכבי רמת חן – בני יהודה 89-68
אליצור רמלה – נירוסופט כרמיאל 62-81
גליל עליון – מכבי רעננה 69-64
 
מחזור 4 (11.10.99)
 
מכבי ת"א - רמת השרון 60-55 (10.10.99)
אליצור חולון – אליצור רמלה 67-59
מכבי רעננה – אס"א ירושלים 49-78
נירוסופט כרמיאל – מכבי רמת חן 59-88
בני יהודה – גליל עליון 71-70
 
מחזור 5 (18.10.99)
 
גליל עליון – נירוסופט כרמיאל 80-75
רמת השרון – מכבי רעננה 63-74
אליצור רמלה – מכבי ת"א 55-54
מכבי רמת חן – אליצור חולון 83-55
אס"א ירושלים – בני יהודה 91-81
 
מחזור 6 (8.11.99)
 
בני יהודה – רמת השרון 64-79
מכבי ת"א – מכבי רעננה 52-59
אליצור חולון – גליל עליון 75-79
נירוסופט כרמיאל – אס"א ירושלים 69-94
אליצור רמלה – מכבי רמת חן 60-85
 
מחזור 7 (15.11.99)
 
רמת השרון – נירוסופט כרמיאל 64-78 (6.11.99)
מכבי רעננה – בני יהודה 78-71
גליל עליון – אליצור רמלה 60-74
אס"א ירושלים – אליצור חולון 86-74
מכבי רמת חן – מכבי ת"א 81-66
 
מחזור 8 (6.12.99)
 
אליצור חולון – רמת השרון 83-68
נירוסופט כרמיאל – מכבי רעננה 54-60
מכבי ת"א – בני יהודה 67-74
מכבי רמת חן – גליל עליון 87-70
אליצור רמלה – אס"א ירושלים 61-88
 
מחזור 9 (13.12.99)
 
בני יהודה – נירוסופט כרמיאל 71-64
אס"א ירושלים – מכבי רמת חן 54-58
מכבי רעננה – אליצור חולון 63-75
רמת השרון – אליצור רמלה 50-54
גליל עליון – מכבי ת"א 77-80
 
מחזור 10 (3.1.00)
 
מכבי רעננה – אליצור רמלה 64-56
אס"א ירושלים – גליל עליון 89-74
רמת השרון – מכבי רמת חן 63-86
בני יהודה – אליצור חולון 74-92
מכבי ת"א – נירוסופט כרמיאל 68-59
 
מחזור 11 (6.1.00)
 
אס"א ירושלים – מכבי ת"א 65-73 (הארכה)
גליל עליון – רמת השרון 77-73
מכבי רמת חן – מכבי רעננה 77-68
אליצור רמלה – בני יהודה 72-56
אליצור חולון – נירוסופט כרמיאל 83-65
 
מחזור 12 (10.1.00)
 
בני יהודה – מכבי רמת חן 57-86 (9.1.00)
מכבי ת"א – אליצור חולון 54-56
נירוסופט כרמיאל – אליצור רמלה 54-76
מכבי רעננה – גליל עליון 43-66
רמת השרון – אס"א ירושלים 65-80
 
מחזור 13 (17.1.00)
 
רמת השרון – מכבי ת"א 57-73
אס"א ירושלים – מכבי רעננה 54-57
גליל עליון – בני יהודה 81-80 (הארכה)
מכבי רמת חן – נירוסופט כרמיאל 74-75 (הארכה)
אליצור רמלה – אליצור חולון 77-91
 
מחזור 14 (24.1.00)
 
מכבי ת"א – אליצור רמלה 81-61
אליצור חולון – מכבי רמת חן 69-79
נירוסופט כרמיאל – גליל עליון 55-83
בני יהודה – אס"א ירושלים 60-73
מכבי רעננה – רמת השרון 58-73
 
מחזור 15 (27.1.00)
 
מכבי רעננה – מכבי ת"א 55-35
רמת השרון – בני יהודה59-67
גליל עליון – אליצור חולון 91-96 (הארכה)
מכבי רמת חן – אליצור רמלה 84-57
אס"א ירושלים – נירוסופט כרמיאל 80-75 (10.2.00)
 
מחזור 16 (31.1.00)
 
מכבי ת"א – מכבי רמת חן 55-57
אליצור רמלה – גליל עליון 67-77
אליצור חולון – אס"א ירושלים 63-72
נירוסופט כרמיאל – רמת השרון 74-93
בני יהודה – מכבי רעננה 62-60
 
מחזור 17 (3.2.00)
 
בני יהודה – מכבי ת"א 65-86
מכבי רעננה – נירוסופט כרמיאל 55-59
רמת השרון – אליצור חולון 66-62
אס"א ירושלים – אליצור רמלה 77-63
גליל עליון – מכבי רמת חן 62-86
 
מחזור 18 (7.2.00)
 
נירוסופט כרמיאל – בני יהודה 65-74
אליצור רמלה – רמת השרון 56-67
מכבי ת"א – גליל עליון 81-76
אליצור חולון – מכבי רעננה 64-83
מכבי רמת חן – אס"א ירושלים 73-76
 
בית תחתון
 
מחזור 19 (14.2.00)
 
אליצור חולון – אס"א ירושלים 52-58
מכבי ת"א – מכבי רמת חן 59-94
מכבי רעננה חופשית
 
מחזור 20 (21.2.00)
 
אליצור חולון - מכבי רמת חן 68-78
מכבי רעננה – מכבי ת"א 42-51
אס"א ירושלים חופשית
 
מחזור 21 (28.2.00)
 
מכבי ת"א - אס"א ירושלים 54-76
מכבי רמת חן – מכבי רעננה 68-65
אליצור חולון חופשית
 
מחזור 22 (6.3.00)
 
מכבי ת"א – אליצור חולון 62-64
מכבי רעננה – אס"א ירושלים 56-54
מכבי רמת חן חופשית
 
מחזור 23 (13.3.00)
 
אליצור חולון – מכבי רעננה 65-85
אס"א ירושלים – מכבי רמת חן 82-84
מכבי ת"א חופשית
 
מחזור 24 (16.3.00)
 
אס"א ירושלים – אליצור חולון 108-69
מכבי רמת חן – מכבי ת"א 69-91
מכבי רעננה חופשית
 
מחזור 25 (19.3.00)
 
מכבי ת"א – מכבי רעננה 65-62
מכבי רמת חן - אליצור חולון 72-54
אס"א ירושלים חופשית
 
מחזור 26 (23.3.00)
 
מכבי רעננה – מכבי רמת חן 62-65
אס"א ירושלים - מכבי ת"א 81-52
אליצור חולון חופשית
 
מחזור 27 (27.3.00)
 
אליצור חולון – מכבי ת"א 58-77
אס"א ירושלים – מכבי רעננה 98-76
מכבי רמת חן חופשית
 
מחזור 28 (30.3.00)
 
מכבי רעננה – אליצור חולון81-66
מכבי רמת חן – אס"א ירושלים 57-69
מכבי ת"א חופשית
 
בית עליון
 
מחזור 19 (14.2.00)
 
רמת השרון – גליל עליון 59-78
נירוסופט כרמיאל – בני יהודה 73-83
אליצור רמלה חופשית
 
מחזור 20 (21.2.00)
 
אליצור רמלה – רמת השרון 58-72
נירוסופט כרמיאל – גליל עליון 74-69
בני יהודה חופשית
 
מחזור 21 (28.2.00)
 
רמת השרון – בני יהודה 74-68
גליל עליון – אליצור רמלה 60-66
נירוסופט כרמיאל חופשית
 
מחזור 22 (6.3.00)
 
רמת השרון – נירוסופט כרמיאל 73-81
אליצור רמלה – בני יהודה 62-74
גליל עליון חופשית
 
מחזור 23 (13.3.00)
 
נירוסופט כרמיאל – אליצור רמלה 70-76
בני יהודה – גליל עליון 82-79 (הארכה)
רמת השרון חופשית
 
מחזור 24 (16.3.00)
 
בני יהודה – נירוסופט כרמיאל 59-89
גליל עליון – רמת השרון 78-74
אליצור רמלה חופשית
 
מחזור 25 (20.3.00)
 
רמת השרון – אליצור רמלה 92-89
גליל עליון – נירוסופט כרמיאל 79-50
בני יהודה חופשית
 
מחזור 26 (23.3.00)
 
בני יהודה – רמת השרון 68-73
אליצור רמלה – גליל עליון 57-64
נירוסופט כרמיאל חופשית
 
מחזור 27 (27.3.00)
נירוסופט כרמיאל – רמת השרון 84-94
בני יהודה – אליצור רמלה 70-68
גליל עליון חופשית
 
מחזור 28 (30.3.00)
 
אליצור רמלה – נירוסופט כרמיאל 63-75
גליל עליון – בני יהודה 62-78
רמת השרון חופשית
 
טבלה
 
  1. אליצור רמלה 8-18 1682-1849 44
  2. נירוסופט כרמיאל 8-18 1801-1960 44
  3. רמת השרון 10-16 1790-1878 42
  4. בני יהודה 12-14 1816-1933 40
  5. גליל עליון 13-13 1900-1873 39
  6. אליצור חולון 10-16 1820-1948 42
  7. מכבי רעננה 13-13 1659-1669 39
  8. מכבי ת"א 14-12 1705-1696 38
  9. מכבי רמת חן 21-5 2001-1695 31
  10. אס"א ירושלים 21-5 2008-1679 31
 
בתום העונה רמת חן וירושלים ירדו, הרצליה וראשל"צ עלו
 
גמר הפלייאוף
 
אליצור רמלה – נירוסופט כרמיאל 1-3
 
אליצור רמלה – נירוסופט כרמיאל 77-78 (הארכה, 3.4.00)
נירוסופט כרמיאל – אליצור רמלה 80-72 (17.4.00)
אליצור רמלה – נירוסופט כרמיאל 75-72 (24.4.00)
נירוסופט כרמיאל – אליצור רמלה 86-76 (27.4.00)