עונת 1998/99
אתר האינטרנט של ליגת הנשים בכדורסל
מאת: מנהלת ליגת העל     11/12/2014

גביע המדינה
 
שלב ראשון
 
אליצור בני ברק – בני יהודה 105-46 (7.9.98)
בני יהודה – אליצור בני ברק 35-85 (10.9.98)
 
אליצור יבנה – גליל עליון 84-45 (7.9.98)
גליל עליון – אליצור יבנה 43-108 (10.9.98)
 
תל כביר – מכבי רעננה 88-53 (7.9.98)
מכבי רעננה – תל כביר 57-87 (10.9.98)
 
נירוסופט כרמיאל – בני הרצליה 57-95 (27.10.97)
בני הרצליה – נירוסופט כרמיאל 92-64 (23.11.97)
 
גליל תחתון – הפועל אילת 63-68 (7.9.98)
הפועל אילת – גליל תחתון 64-76 (10.9.98)
 
אבן יהודה – הפועל קישון 60-81 (7.9.98)
הפועל קישון – אבן יהודה 52-34 (10.9.98)
 
הפועל חיפה – קרית טבעון 67-64 (6.9.98)
קרית טבעון – הפועל חיפה 69-75 (7.9.98)
 
שמינית גמר
 
מכבי ת"א – רמת השרון 77-64 (5.10.98)
רמת השרון – מכבי ת"א 65-78 (10.10.98)
 
גבעת נשר – אליצור רמלה 100-44 (5.10.98)
אליצור רמלה – גבעת נשר 59-104 (12.10.98)
 
בני יהודה – גליל עליון 79-67 (5.10.98)
גליל עליון – בני יהודה 91-71 (12.10.98)
 
מכבי אשדוד – אס"א ירושלים 72-58 (5.10.98)
אס"א ירושלים – מכבי אשדוד 70-96 (10.10.98)
 
הפועל אילת – הפועל פ"ת 83-68 (5.10.98)
הפועל פ"ת – הפועל אילת 47-66 (12.10.98)
 
אליצור חולון – מכבי רעננה 51-51 (5.10.98)
מכבי רעננה – אליצור חולון 51-57 (12.10.98)
 
אבן יהודה – נירוסופט כרמיאל 100-72 (5.10.98)
נירוסופט כרמיאל – אבן יהודה 67-70 (12.10.98)
 
קרית טבעון – מכבי רמת חן 84-76 (5.10.98)
מכבי רמת חן – קרית טבעון 60-65 (12.10.98)
 
רבע גמר
 
רמת השרון – הפועל פ"ת 50-94 (22.11.98)
הפועל פ"ת – רמת השרון 97-46 (24.11.98)
 
אליצור רמלה – מכבי רעננה 47-54 (22.11.98)
מכבי רעננה – אליצור רמלה 84-72 (24.11.98)
 
נירוסופט כרמיאל – בני יהודה 64-79 (22.11.98)
בני יהודה – נירוסופט כרמיאל 41-65 (24.11.98)
 
מכבי רמת חן – אס"א ירושלים 72-82 (22.11.98)
אס"א ירושלים – מכבי רמת חן 72-84 (24.11.98)
 
חצי גמר (אוסישקין, 27.1.99)
 
רמת השרון – בני יהודה 69-82
אליצור רמלה – אס"א ירושלים 57-75
 
גמר (מלחה, 15.4.99)
 
רמת השרון – אליצור רמלה 89-96
 
ליגה
 
מחזור 1 (14.9.98)
 
נירוסופט כרמיאל – בני יהודה 67-82 (13.9.98)
רמת השרון – מכבי רמת חן 68-83
אס"א ירושלים – הפועל פ"ת 76-94
מכבי רעננה – אליצור רמלה 72-77
גליל עליון – אליצור חולון 54-38
                            
מחזור 2 (17.9.98)
 
מכבי רמת חן – אליצור חולון 70-62
אליצור רמלה – נירוסופט כרמיאל 64-77
הפועל פ"ת – מכבי רעננה 86-65
רמת השרון – אס"א ירושלים 76-73 (19.9.98)
בני יהודה – גליל עליון 63-74 (19.9.98)
 
מחזור 3 (28.9.98)
 
אס"א ירושלים – מכבי רמת חן 61-64
מכבי רעננה – רמת השרון 76-67
נירוסופט כרמיאל – הפועל פ"ת 72-117
גליל עליון – אליצור רמלה 70-63
אליצור חולון – בני יהודה 68-56
 
מחזור 4 (19.10.98)
 
מכבי רמת חן – בני יהודה 83-75
אליצור רמלה – אליצור חולון 90-72
הפועל פ"ת – גליל עליון 67-49
רמת השרון – נירוסופט כרמיאל 53-70
אס"א ירושלים – מכבי רעננה 70-65
 
מחזור 5 (26.10.98)
 
מכבי רעננה – מכבי רמת חן 62-82
נירוסופט כרמיאל – אס"א ירושלים 76-68
גליל עליון – רמת השרון 71-74
אליצור חולון – הפועל פ"ת 43-86
בני יהודה – אליצור רמלה 72-77 (27.10.98)
 
מחזור 6 (2.11.98)
 
מכבי רמת חן – אליצור רמלה 80-78
הפועל פ"ת – בני יהודה 97-67
רמת השרון – אליצור חולון 62-72
אס"א ירושלים – גליל עליון 76-64
מכבי רעננה – נירוסופט כרמיאל 71-88
 
מחזור 7 (9.11.98)
 
נירוסופט כרמיאל – מכבי רמת חן 84-89
גליל עליון – מכבי רעננה 86-89 (הארכה)
אליצור חולון – אס"א ירושלים 61-70
בני יהודה – רמת השרון 81-76
אליצור רמלה – הפועל פ"ת 63-103
 
מחזור 8 (16.11.98)
 
מכבי רמת חן – הפועל פ"ת 77-95
רמת השרון – אליצור רמלה 52-60
אס"א ירושלים – בני יהודה 72-80
מכבי רעננה – אליצור חולון 66-64
נירוסופט כרמיאל – גליל עליון 85-81
 
מחזור 9 (30.11.98)
 
גליל עליון – מכבי רמת חן 88-95
אליצור חולון – נירוסופט כרמיאל 69-72 (הארכה)
בני יהודה – מכבי רעננה 74-78
אליצור רמלה – אס"א ירושלים 68-75
הפועל פ"ת – רמת השרון 83-45
 
מחזור 10 (3.12.98)
 
מכבי רמת חן - רמת השרון 91-89
הפועל פ"ת - אס"א ירושלים 101-77
אליצור רמלה - מכבי רעננה 83-87 (הארכה)
בני יהודה - נירוסופט כרמיאל 63-65
אליצור חולון - גליל עליון 59-69
                            
מחזור 11 (7.12.98)
 
אס"א ירושלים - רמת השרון 78-61 (6.12.98)
אליצור חולון - מכבי רמת חן 70-73
גליל עליון - בני יהודה 65-85
נירוסופט כרמיאל – אליצור רמלה 81-83
מכבי רעננה - הפועל פ"ת 66-99
 
מחזור 12 (14.12.98)
 
מכבי רמת חן - אס"א ירושלים 61-77
רמת השרון - מכבי רעננה 73-76
הפועל פ"ת - נירוסופט כרמיאל 88-58
אליצור רמלה - גליל עליון 59-71
בני יהודה - אליצור חולון 81-95
 
מחזור 13 (21.12.98)
 
בני יהודה - מכבי רמת חן 66-57
אליצור חולון - אליצור רמלה 61-53
גליל עליון - הפועל פ"ת 53-76
נירוסופט כרמיאל - רמת השרון 74-77
מכבי רעננה - אס"א ירושלים 59-57
 
מחזור 14 (4.1.99)
 
מכבי רמת חן – מכבי רעננה 70-68 (הארכה)
אס"א ירושלים - נירוסופט כרמיאל 69-82
רמת השרון - גליל עליון 55-72
הפועל פ"ת - אליצור חולון 87-54
אליצור רמלה - בני יהודה 69-76
 
מחזור 15 (7.1.99)
 
אליצור רמלה - מכבי רמת חן 76-94
בני יהודה - הפועל פ"ת 62-102
אליצור חולון - רמת השרון 57-64
גליל עליון - אס"א ירושלים 63-67
נירוסופט כרמיאל - מכבי רעננה 50-75
 
מחזור 16 (11.1.99)
 
רמת השרון - בני יהודה 48-62 (10.1.99)
מכבי רמת חן - נירוסופט כרמיאל 68-73
מכבי רעננה - גליל עליון 56-63
אס"א ירושלים - אליצור חולון 59-81
הפועל פ"ת - אליצור רמלה 101-49
 
מחזור 17 (18.1.99)
 
הפועל פ"ת - מכבי רמת חן 90-44
אליצור רמלה - רמת השרון 80-73
בני יהודה - אס"א ירושלים 54-60
אליצור חולון - מכבי רעננה 59-63
גליל עליון – נירוסופט כרמיאל 51-69
 
מחזור 18 (25.1.99)
 
מכבי רמת חן – גליל עליון 67-78
נירוסופט כרמיאל – אליצור חולון 64-56
מכבי רעננה – בני יהודה 59-57
אס"א ירושלים – אליצור רמלה 83-80
רמת השרון – הפועל פ"ת 57-88
 
בית תחתון
 
מחזור 19 (1.2.99)
 
אס"א ירושלים – מכבי רמת חן 85-74
מכבי רעננה – הפועל פ"ת 56-87
נירוסופט כרמיאל חופשית
 
מחזור 20 (4.2.99)
 
נירוסופט כרמיאל – מכבי רעננה 59-67
אס"א ירושלים – הפועל פ"ת 70-105
מכבי רמת חן חופשית
 
מחזור 21 (8.2.99)
 
הפועל פ"ת – נירוסופט כרמיאל 84-54
מכבי רעננה – מכבי רמת חן 71-76
אס"א ירושלים חופשית
 
מחזור 22 (15.2.99)
 
נירוסופט כרמיאל – מכבי רמת חן 66-64
מכבי רעננה – אס"א ירושלים 79-68
הפועל פ"ת חופשית
 
מחזור 23 (25.2.99)
 
אס"א ירושלים – נירוסופט כרמיאל 67-74
מכבי רמת חן – הפועל פ"ת 63-108
מכבי רעננה חופשית
 
מחזור 24 (1.3.99)
 
מכבי רמת חן – אס"א ירושלים 93-94 (2 הארכות)
הפועל פ"ת – מכבי רעננה 74-57
נירוסופט כרמיאל חופשית
 
מחזור 25 (4.3.99)
 
מכבי רעננה - נירוסופט כרמיאל 57-59
הפועל פ"ת - אס"א ירושלים 88-70
מכבי רמת חן חופשית
 
מחזור 26 (8.3.99)
 
נירוסופט כרמיאל - הפועל פ"ת 72-99
מכבי רמת חן - מכבי רעננה 60-100
אס"א ירושלים חופשית
 
מחזור 27 (11.3.99)
 
מכבי רמת חן – נירוסופט כרמיאל 69-74
אס"א ירושלים – מכבי רעננה 70-81
הפועל פ"ת חופשית
 
מחזור 28
 
הפועל פ"ת – מכבי רמת חן 83-77
נירוסופט כרמיאל – אס"א ירושלים 81-87
מכבי רעננה חופשית
 
בית עליון
 
מחזור 19 (1.2.99)
 
רמת השרון – בני יהודה 66-73
אליצור חולון – גליל עליון 63-61
אליצור רמלה חופשית
 
מחזור 20 (4.2.99)
 
אליצור רמלה – אליצור חולון 78-65
רמת השרון – גליל עליון 68-72
בני יהודה חופשית
 
מחזור 21 (8.2.99)
 
אליצור חולון – בני יהודה 66-73 (2 הארכות)
גליל עליון – אליצור רמלה 57-69
רמת השרון חופשית
 
מחזור 22 (15.2.99)
 
אליצור חולון – רמת השרון 76-65
אליצור רמלה – בני יהודה 64-61
גליל עליון חופשית
 
מחזור 23 (25.2.99)
 
רמת השרון – אליצור רמלה 62-65
בני יהודה – גליל עליון 56-71
אליצור חולון חופשית
 
מחזור 24
 
בני יהודה – רמת השרון 73-82 (28.2.99)
גליל עליון – אליצור חולון 87-84 (11.3.99)
אליצור רמלה חופשית
 
מחזור 25
 
אליצור חולון – אליצור רמלה 39-52 (4.3.99)
גליל עליון – רמת השרון 64-75 (6.3.99)
בני יהודה חופשית
 
מחזור 26 (8.3.99)
 
בני יהודה - אליצור חולון 50-87
אליצור רמלה - גליל עליון 78-76
רמת השרון חופשית
 
מחזור 27
 
בני יהודה – אליצור רמלה 76-87 (11.3.99)
רמת השרון – אליצור חולון 55-69 (18.3.99)
גליל עליון חופשית
 
מחזור 28 (15.3.99)
 
אליצור רמלה – רמת השרון 75-83
גליל עליון – בני יהודה 72-57
אליצור חולון חופשית
 
טבלה
 
  1. רמת השרון 7-19 1726-1914 45
  2. בני יהודה 9-17 1775-1907 43
  3. אליצור חולון 9-17 1690-1760 43
  4. גליל עליון 12-14 1782-1793 40
  5. אליצור רמלה 13-13 1840-1919 39
  6. אס"א ירושלים 12-14 1879-1965 40
  7. מכבי רמת חן 13-13 1924-2041 39
  8. מכבי רעננה 14-12 1821-1858 38
  9. נירוסופט כרמיאל 15-11 1846-1918 37
  10. הפועל פ"ת 26-0 2388-1596 26
 
בתום העונה פ"ת ירדה, מכבי ת"א עלתה. כרמיאל נשארה בזכות הויתור של העולה מכבי אשדוד
 
מקומות 6-5
 
אליצור רמלה – אס"א ירושלים 0-2
 
אליצור רמלה – אס"א ירושלים 79-86 (22.3.99)
אס"א ירושלים – אליצור רמלה 78-59 (25.3.99)
 
גמר פלייאוף
 
רמת השרון – בני יהודה 0-3
 
רמת השרון – בני יהודה 59-75 (28.3.99)
בני יהודה – רמת השרון 82-66 (5.4.99)
רמת השרון – בני יהודה 61-79 (8.4.99)