יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

מחזור 2: אליצור נווה דוד רמלה מארחת את אליצור חולון

אליצור נווה דוד רמלה תארח את אליצור חולון מחר (יום, ראשון, 19:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס), במשחק המרכזי במחזור ה-2 של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל. יתר המשחקים יתקיימו ביום שני שעה ראשית 19:00).
02/11/2019
מחזור 2: אליצור נווה דוד רמלה מארחת את אליצור חולון
אליצור נווה דוד רמלה תארח את אליצור חולון מחר (יום, ראשון, 19:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס), במשחק המרכזי במחזור ה-2 של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל. יתר המשחקים יתקיימו ביום שני שעה ראשית 19:00).  לכן רמת השרון – הפועל פ"ת בני,  מכבי רעננה – בנות הרצליה, מכבי חיפה – מכבי עירוני רמת גן. המשחק בין הפועל ראשל"צ למכבי בן בנות אשדוד נדחה ל-5.12.2019.
 
אליצור נווה דוד רמלה – אליצור חולון (יום ראשון, 19:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס)
אחרי ניצחון 63:80 על ברנו הצ'כית, במסגרת היורוקאפ, וניצחון ליגה ראשון 72:80 על מכבי רעננה, מצפה לקבוצה של אלי רבי משחק מרתק מול אליצור חולון.

את האלופה ומחזיקת הגביע מובילות העונה טיפאני מיטשל ובריטני בויד, הנעזרות בעדן רוטברג, טיאנה קריבצ'ביץ, אלכס גיטצ'נקו ולימור פלג.


טיפאני מיטשל
 
בחולון, בנה המאמן רועי אייזנברג קבוצה חדשה  ומעניין יהיה לבחון את השילוב בין קאנישה בל, ג'סיקה ג'קסון וקריסמה פן לאמילי ספקטור, קורטני דאגלס, ליה פרביס, אמילי ספקטור, שני לוין  וחברותיהן.
 
לכן רמת השרון – הפועל פ"ת בני (יום שני 4.11.2019)
הקבוצה של נעמי קולודני מארחת לראשונה העונה בביתה את הפועל פתח תקווה בני, ומקווה לניצחון ראשון אחרי שבמחזור הפתיחה הפסידה 90:71 מכבי עירוני רמת גן.


 פיונה פיצגרלד. רמת השרון 
 
רמת השרון הציגה דקות יפות במשחקה הראשון העונה עם קאדיג'ה קייב, ג'ורדן הופר ופיונה פיצגרלד וזקוקה ליכולות גבוהות יותר של כל הסגל ובעיקר של שהד עבוד, יעל אהרונוב ומרים חנון.
פתח תקווה תערוך את משחקה הראשון העונה ותציג פנים חדשות לצד מוניק ריד המצוינת.

 
עדני דגן ומכבי רעננה. 
 
מכבי רעננה – בנות הרצליה (יום שני 4.11.2019)
הקבוצה של המאמן עדני דגן הפסידה במחזור הפתיחה לאלופה ומחזיקת הגביע, אליצור נווה דוד רמלה 80:72 אך הוכיחה כי יש לה סגל כשרוני הכולל את טיאנה מולדרו, ירדן גרזון, מייגן סימונס, קריסטין סימון, אילה רוט ואופיר קסטן.
הרצליה, בהובלת המאמן קורי קאר, בנתה קבוצה חדשה סביב הגארדית לקסי בראון והסנטרית ג'מריס דיוויס, שייהנו מהכישרון והניסיון של הפורוורדית רבקה גארדנר, המכירה היטב את הליגה הישראלית וחוזרת לקדנציה רביעית בארץ. את הסגל של הרצליה משלימות טיארה לוין, מאי דיין, הדר חדד, אופיר בנט, שובל אור שלום, עדן כהן, אלה פינצ'י וליעד אורבך.

 שניס ג'ונסון. מכבי עירוני רמת גן
 
מכבי חיפה – מכבי עירוני רמת גן (יום שני 4.11.2019, שעה 20:30)
העולה החדשה, מכבי חיפה, בהדרכת המאמן עומרי צירלין, שתארח בביתה את מכבי עירוני רמת גן הספיקה להוכיח ניצוצות של פוטנציאל, אחרי שבמחזור הפתיחה הפסידה למכבי בן בנות אשדוד 52:49.
את חיפה מובילות העונה אלכס הארדן, קיילה הילסמן וקריסטי בלוק לצד שי אלון, דניאל חג'ג' וספיר תירוש.
הקבוצה הרמת גנית של עדן ענבר תשאף לרשום ניצחון ליגה שני הודות לסגל המצוין שבנתה סביב אליסון הייטאואר, אדוט בולג'אק,  שניס ג'ונסון, יערה יצחקי, טל לב,  דניאל רבר, מדיסון איירין שה ואלכס כהן.