יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי חיפה מכבי אשדוד אליצור חולון נווה דוד רמלה מכבי עירוני רמת גן הפועל פ"ת בנות הרצליה הפועל ראשל"צ מכבי רעננה לכן רמה"ש

שובל אור-שלום מצטרפת לבנות הרצליה

שובל אור-שלום מצטרפת לבנות הרצליה. אור-שלום (20, 1.67 מ') גדלה בבני יהודה ולאחר מספר שנים עברה להתאמן באקדמיה אצל נמרוד מיטל וויטו גיליץ. את שנתה הראשונה בליגת העל עשתה שובל באליצור חולון ובעונה שעברה שיחקה בבני יהודה.
16/06/2019
שובל אור-שלום מצטרפת לבנות הרצליה
שובל אור-שלום מצטרפת לבנות הרצליה. אור-שלום (20, 1.67 מ')  גדלה בבני יהודה ולאחר מספר שנים עברה להתאמן באקדמיה אצל נמרוד מיטל וויטו גיליץ. את שנתה הראשונה בליגת העל עשתה שובל באליצור חולון ובעונה שעברה שיחקה בבני יהודה.
 

שובל אור-שלום. מצטרפת חדשה

המנהל המקצועי ,עמית הלמן, אמר לאחר ההחתמה: "אנחנו שמחים לצרף את שובל אלינו. מדובר בשחקנית רעבה מאוד וחרוצה וזו תכונה שאנחנו מחפשים אצל כל שחקנית צעירה. שובל קלעית מוכשרת, פייטרית ויכולה לשחק בשתי עמדות הגארד במגרש, 1 ו-2. יש לה יכולות שעדיין לא פרצו ואנחנו מאמינים שבעבודה קשה ובזכות החריצות והדבקות במטרה שלה נוכל לראות יותר מזה בשנה הקרובה."

קורי קאר, מאמן הקבוצה אמר לאחר ההחתמה: "שובל מצטרפת לבנות הרצליה אחרי ששיחקה בבני יהודה בעונה החולפת. היא רכזת בעלת יכולת קליעה, מה שמשפר את היכולת שלה לשחק גם בעמדה 2. אנו מתרגשים מהמחויבות וההתלהבות של שובל שרוצה להשתפר כשחקנית והיא תעמיק בצורה משמעותית את הסגל שלנו ותשפר את היכולת של הספסל לתרום למשחק."