יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ מכבי אשדוד לכן רמה"ש מכבי בוני בניין רעננה אליצור חולון מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה הפועל בני פתח תקווה

בית עליון: אליצור חולון - אליצור נווה דוד רמלה

משחקי ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתחדשו מחר (יום שני, 25.2.2019, שעה ראשית 19:00) עם משחקי הפליי אוף בבית העליון שיפגישו בין אליצור חולון לאליצור נווה דוד רמלה ובין מכבי רמת חן/בליך לבנות הרצליה
24/02/2019
בית עליון: אליצור חולון - אליצור נווה דוד רמלה

משחקי ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתחדשו מחר (יום שני, 25.2.2019, שעה ראשית 19:00) עם משחקי הפליי אוף בבית העליון שיפגישו בין אליצור חולון לאליצור נווה דוד רמלה ובין מכבי רמת חן/בליך לבנות הרצליה.
בבית התחתון: בני יהודה ציונטרוניקס תארח את מכבי רעננה ולכן רמת השרון את הפועל ראשל"צ.
 
המשחק המרכזי יתקיים ביום שלישי 26.2 בו תארח מכבי בן בנות אשדוד את הפועל רוני פ"ת  (18:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס).  
בבית העליון: 
 
אליצור חולון – אליצור נווה דוד רמלה 

מפגש מסקרן בין חולון של שי קלי לרמלה של ג'יימי נארד. כל אחת מהקבוצות מעוניינת להמשיך במומנטום החיובי. לרמלה רצף של חמישה ניצחונות בליגה ויש לה את ג'יימי נארד, טיפאני מיטצ'ל ואליסון הייטאוור בכושר מצוין לצד דניאל רבר, דניאל דיאמנט, אלכס כהן ושירן צעירי שחזרה לפעילות לאחר היעדרות בשל פציעה.


שי קלי. אליצור חולון
 
בצד של חולון, בונים, כרגיל, על שי קלי, ג'ורדן הופר ואלכס בנטלי, אך אופטימיים מאד בעקבות התפוקה ההולכת ועולה מצדן לימור פלג, אמילי ספקטור ונופר שלום.
 
 
מכבי רמת חן/בליך – בנות הרצליה 

הקבוצה של שירה העליון ניצחה את הקבוצה של קורי קאר פעמיים במסגרת הליגה הסדירה. כעת הן נפגשות בפלייאוף העליון כשהיתרון למכבי רמת חן/בליך עם אלכס הארדן, אדוט בולג'אק, נעמה שפיר, קטיה לויצקי וטל לב.


טיארה לוין. בנות הרצליה

מהצד של הרצליה מקווים להפתיע עם קריסטל ברדפורד, שוונטה זאלוס, תמרה יאנג, מרים חנון, טיארה לוין, הדר חדד ועדן כהן.
 

שהד עבוד. הפועל רוני פ"ת
 
מכבי בן בנות אשדוד – הפועל רוני פ"ת (יום שלישי, 26.2, 18:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס)

הקבוצה של גלעד כץ ניצחה בשני המחזורים האחרונים ולעומתה הקבוצה של גיל סלע עדיין לא ניצחה בבית העליון. הזדמנות למוניק ריד, קאדיג'ה קייב, צליל וטורי, אלכסיס פטרסון, ארון צימרמן ושהד עבוד להפתיע ולרשום ניצחון ראשון העונה על דניאל אדאמס, ויקטוריה ויויאנס, שי דורון, צ'לסי הופקינס, אליסה בארון וירדן גוט.
  
בבית התחתון: 
 
בני יהודה ציונטרוניקס – מכבי רעננה 

הקבוצה הצעירה והנמרצת של עדני דגן מתארחת אצל בני יהודה. הזדמנות לצפות בשחקניות הצעירות של רעננה, הנמצאות במומנטום חיובי.
 
לכן רמת השרון – הפועל ראשל"צ 

משחק פתוח בין שתי הקבוצות שהבטיחו את הישארותן בליגה אך מעוניינות לסיים את העונה עם טעם טוב.