יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ מכבי אשדוד לכן רמה"ש מכבי בוני בניין רעננה אליצור חולון מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה הפועל בני פתח תקווה

בית עליון: מכבי רמת חן/בליך מארחת את הפועל פ"ת

ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל תתחדש מחר (יום שני, 18.2.2019, שעה ראשית 19:00) עם משחקי הפליי אוף בבית העליון ובבית התחתון. המשחק המרכזי: מכבי רמת חן/בליך - הפועל רוני פ"ת
17/02/2019
בית עליון: מכבי רמת חן/בליך מארחת את הפועל פ"ת

ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל תתחדש מחר (יום שני, 18.2.2019, שעה ראשית 19:00) עם משחקי הפליי אוף בבית העליון ובבית התחתון, כאשר כל הקבוצות גוררות עמן את כל הנקודות והתוצאות שהשיגו בליגה הסדירה.  במשחק המרכזי תארח מכבי רמת חן/בליך את הפועל רוני פ"ת  (18:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס).


 שירה העליון. מאמנת מכבי רמת חן/בליך

בבית העליון: 
 
מכבי רמת חן/בליך – הפועל רוני פ"ת

הקבוצה של גיל סלע ניצחה את הקבוצה מכבי רמת חן/בליך. פעמיים העונה, במסגרת הליגה הסדירה. הניצחון הראשון הושג במסגרת המחזור ה-9 של הליגה (77:80 לפתח תקווה) ערב החתמתה של שירה העליון למאמנת רמת חן/בליך.

הניצחון הנוסף הושג בשבוע שעבר, במסגרת המחזור האחרון של הליגה הסדירה, כשקבוצתה של שירה העליון נוצחה 81:71 לאחר הארכה.
 
כעת, עם פתיחת משחקי הבית העליון, נפגשות שוב שתי הקבוצות למשחק חשוב ויוקרתי בין קאדיג'ה קייב, מוניק ריד, אלכסיס פיטרסון, צליל וטורי, ארון צימרמן ושהד עבוד לבין אלכס הארדן,  אדוט בולג'ק, קטיה לויצקי, רוני בן נון,  טל לב, טיירה ראפין-פראט ונעמה שפיר.
 
מניתוח הסטטיסטי בין שתי הקבוצות עולה כי פ"ת קלעה 6.5 נקודות יותר במשחק וקלטה 11.5 יותר כדורים חוזרים מאשר רמת חן, אך הקבוצה של שירה העליון מסרה 6 אסיסטים יותר וגם קלעה באחוזים טובים יותר ל-3 נקודות (42.9% לעומת 27.5%).


 אלי רבי. מאמן אליצור נווה דוד רמלה
 
אליצור נווה דוד רמלה – בנות הרצליה 

מוליכת הטבלה, אליצור נווה דוד רמלה, תארח את בנות הרצליה המעודדת מהזכייה בכרטיס האחרון למשחקי הבית העליון. בשני המפגשים שנערכו העונה ניצחה הקבוצה של אלי רבי את הקבוצה של קורי קאר (74:82 ו-66:79 בחוץ) ועד כה, במפגשים בין שתי הקבוצות, היא עלתה על הרצליה הודות לאחוזי קליעה עדיפים מקו העונשין, ל-2 נקודות ול-3 נקודות ובזכות יתרון במספר האסיסטים.
 
מפגש מעניין צפוי בין ג'יימי נארד, טיפאני מיטצ'ל, אליסון הייטאוור, דניאל רבר, דניאל דיאמנט ויעל גלילי לבין קריסטל ברדפורד, תמרה יאנג, שוונטה זאלוס, מרים חנון, הדר חדד וטיארה לוין.
 

 רועי אייזנברג. מאמן אליצור חולון

אליצור חולון – מכבי בן בנות אשדוד

שתי הקבוצות יפתחו את הבית העליון עם 12 ניצחונות ו-6 הפסדים, בסיכום הליגה הסדירה. בשבוע שעבר התמודדות הקבוצות של רועי אייזנברג וגלעד כץ, במסגרת המחזור ה-18, הסתיימה בניצחון 73:80 לחולון במשחק חוץ.

מחר, תארח חולון את האלופה ומחזיקת הגביע, לראשונה העונה באולמה החדש, בהיכל אריאל שרון (רחוב פנחס אילון 22 חולון) והחולוניות מעוניינות לעשות היסטוריה עם אלכס בנטלי, ג'ורדן הופר, שי קלי, נופר שלום ולימור פלג מול דניאל אדאמס, ויקטוריה ויויאנס, שי דורון, צ'לסי הופקינס, אליסה בארון וירדן גוט.
 
בית תחתון: 
 
הפועל ראשל"צ – מכבי רעננה

הקבוצה של עדני דגן ניצחה בשני המפגשים בין השתיים, שנערכו במסגרת הליגה הסדירה, את הקבוצה של רועי לזר (57:69 במשחק חוץ במחזור 5 ו-56:71 במשחק ביתי במחזור ה-14).  


 רועי לזר. מאמן הפועל ראשל"צ

ראשון לציון עם ג'ליאן אלין, אשלי פונטנט, בריאנה ריצ'ארדסון, גאיה סלס, גילי אייזנר ועדי לוקס מעוניינת לרשות ניצחון על בריה גוס, טיאנה מולדרו, אמבר אורנג', מאי דיין וליאור גרזון.

לכן רמת השרון – בני יהודה ציונטרוניקס (18:00)

רק בשבוע שעבר נפגשו שתי הקבוצות, במסגרת המחזור ה-18, במשחק בן ניצחה רמת השרון את בני יהודה 66:79 בחוץ אבל אז שיחקה בני יהודה ללא שיילה קופר הפצועה בקרסול ושיתופה במשחק מחר עדיין מוטל בספק.

מחר הן נפגשות למשחק נוסף כשהעדיפות לרמת השרון עם אלכסיס ג'ונס, דרו אדלמן, נוף קדם, אמנדה תומפסון, עדן רוטברג, סידני וויז, אביטל צוובנר ויעל אהרונוב.