יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ מכבי אשדוד לכן רמה"ש מכבי בוני בניין רעננה אליצור חולון מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה הפועל בני פתח תקווה

מכבי רמת חן/בליך מארחת את אליצור נווה דוד רמלה

משחקי המחזור ה-15 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתקיימו מחר (חמישי, 24.1.2019), שעה ראשית 19:00). במשחק המרכזי, תארח מכבי רמת חן/בליך את אליצור נווה דוד רמלה, 18:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס
23/01/2019
מכבי רמת חן/בליך מארחת את אליצור נווה דוד רמלה

משחקי המחזור ה-15 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתקיימו מחר (חמישי, 24.1.2019), שעה ראשית 19:00). במשחק המרכזי, תארח מכבי רמת חן/בליך את אליצור נווה דוד רמלה (18:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס). המשחקים הנוספים: לכן רמת השרון – מכבי רעננה, אליצור חולון – בנות הרצליה, הפועל ראשל"צ – הפועל רוני פ"ת, בני יהודה ציונטרוניקס – מכבי בן בנות אשדוד.


 נעמה שפיר. 

מכבי רמת חן/בליך - אליצור נווה דוד רמלה (18:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס)

שתי הקבוצות, שהפסידו במחזור האחרון וקטעו שרשרת ניצחונות, יפגשו למשחק רב משמעות לקראת השלבים המתקדמים של הליגה. ועוד מפגש מעניין בין שירה העליון לאלי רבי.


אלישיה גריי ואליסון הייטאוור. 

רמת חן/בליך תמשיך להתבסס על אלכס הארדן, טיירה ראפין-פראט ואדוט בולג'ק ועל הישראליות נעמה שפיר , רוני בן נון, קטיה לויצקי, טל לב ואופיר לביא.

ברמלה ימשיכו להפיק תועלת מאלישיה גריי, ג'יימי נארד, אליסון הייטאוור, דניאל רבר ודניאל דיאמנט.


ליאור גרזון. מכבי רעננה

לכן רמת השרון – מכבי רעננה 

מכבי רעננה, עם שני ניצחונות רצופים, יוצאת למשחק חוץ קשה מול לכן רמת השרון, המעוניינת לסיים רצף הפסדים.
 
על מנת לעמוד במטרה זקוקה רמת השרון לנוכחות משמעותית יותר של סידני וויז, דרו אדלמן, יעל אהרונוב ונוף קדם לצד הנקודות והמנהיגות של עדן רוטברג, קיילה דייויס ואמנדה תומפסון.
 
בשורות רעננה, אחרי הניצחון הקליל על הפועל ראשל"צ במחזור הקודם, יודעים שמצפה משחק הרבה יותר קשה וזקוקים לאנרגיות הטובות של בריה גוס, אמבר אורנג', שלי סירקיס, טיאנה מולדרו, ליאור גרזון וחברותיהן.


נופר שלום. אליצור חולון
 
אליצור חולון – בנות הרצליה 

שתי הקבוצות שפתחו את השבוע עם ניצחונות על מכבי רמת חן/בליך ולכן רמת השרון (בהתאמה), מעוניינות לסיים את השבוע עם ניצחון מתוק. לשתי הקבוצות הצטרפו זרות איכותיות, בשורות חולון הצטרפה אלכס בנטלי, המהווה כוח עזר רציני לשיי קלי וג'ורדן הופר, ובשורות הרצליה זו שוונטה זאלוס, העושה את ההבדל לצד תמרה יאנג וקריסטל ברדפורד.
 
הפועל ראשל"צ – הפועל רוני פ"ת 

הפועל ראשל"צ, שהפסידה במחזור האחרון למכבי רעננה ב-15 נקודות הפרש, תארח את הפועל רוני פ"ת, שניצחה בקלילות וב-23 נקודות הפרש את בני יהודה. על הנייר לפתח תקווה עדיפות ברורה עם קאדיג'ה קייב, מוניק ריד ואלכסיס פטרסון.
 
בני יהודה ציונטרוניקס – מכבי בן בנות אשדוד 

מפגש קצוות בין שתי קבוצות שעשוי להסתיים עם עוד ניצחון לאלופה ומחזיקת הגביע. באשדוד מקווים לחלק את הדקות בין השחקניות ולהמשיך במומנטום החיובי עם דניאל אדאמס, ויקטוריה ויויאנס, שי דורון וצ'לסי הופקינס.