יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה

דניאל רבר חוזרת לחולון

שחקנית נבחרת ישראל תשוב לקבוצה שבשורותיה פתחה את שתי העונות האחרונות, אחרי שבמהלך העונה הקודמת עברה לרומניה וזכתה בדאבל המקומי
24/06/2022
דניאל רבר חוזרת לחולון
קפטנית אליצור חולון בשתי העונות האחרונות, דניאל רבר (26, 1.84), חתמה בקבוצה מחדש ושבה אליה אחרי חצי עונה שבה שיחקה בשורות אלופת רומניה, ספאנטו ג'אורג'ה. למעשה רבר חוזרת לעונה שלישית במדי הסגולות שמכוונות גבוה מאוד לקראת העונה הקרובה.
רבר פתחה כאמור את העונה שעברה במדי חולון והעמידה בשורותיה מספרים מפלצתיים של 13.7 נקודות ו-12 ריבאונדים בממוצע למשחק - מה שסייע לה לקבל הצעה מאלופת רומניה,  ושם עזרה לקבוצה לזכות בדאבל המקומי.
בעונת 2020/21 שיחקה גם כן במדי חולון והעמידה ממוצעים של 8.6 נקודות ו-4.5 ריבאונדים לערב ועזרה לקבוצה לסיים במקום השלישי את אותה עונה. "אני שמחה ומתרגשת לחזור לאליצור חולון ולהתחיל שנה שלישית במועדון", אמרה רבר, "אני מאמינה ששיתוף הפעולה עם עדן ענבר כמאמן יוביל את אליצור חולון להישגים באירופה ובליגה ויחזיר את הקבוצה למקום אליו היא שייכת!".יו״ר הקבוצה, מנחם וידהורן, הוסיף: ״אני שמח על חזרתה של דניאל לאליצור חולון אחרי עונה וחצי של שיתוף פעולה מוצלח. העובדה שרבר בחרה בנו למרות שעמדו בפניה הצעות גבוהות יותר מקבוצות אחרות ראויה להערכה".
יש לציין כי חזרתה של רבר היא רק חלק מהפאזל המרשים שנבנה בחולון וייקח בעונה הקרובה גם חלק במשחקי היורוקאפ, לאחר שהמועדון כבר צירף את שחקנית העונה שעברה, ג׳ני סימס ואת אלכס הארדן וקורטני הארט.