יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

שירה העליון חתמה לעונה נוספת ברמלה

המאמנת, שהוליכה את אליצור נווה דוד רמלה לאליפות ה-11 בתולדותיה רק בחודש שעבר, האריכה חוזה במועדון ותפתח עונה שלישית על הקווים של השחורות-צהובות # העליון: "האליפות היא רק עוד שלב בדרך"
21/05/2022
שירה העליון חתמה לעונה נוספת ברמלה
אליצור נווה דוד רמלה האריכה לעונה נוספת את החוזה של המאמנת, שירה העליון. זו תהיה העונה השלישית של העליון במועדון, והיא תפתח אותה בהשראת האליפות אליה הובילה את הקבוצה רק בחודש שעבר לאחר ניצחון דרמטי במשחק החמישי והמכריע בסדרת הגמר מול מכבי בנות אשדוד (2:3).
"אני שמחה להמשיך שנה שלישית בבית שלי, אליצור נווה דוד רמלה. החזרנו השנה את רמלה למקומה הטבעי כאלופת המדינה, אבל מבחינתי זה רק עוד שלב בדרך. יש עוד מטרות גדולות לפניי, לפנינו, לשנה הקרובה - להתקדם בליגה האירופית ולזכות בתארים נוספים בישראל".עוד אמרה המאמנת כי מבחינתה "הכול מתחיל בצביון וב'רוח הרמלאית' - לכן אני שמחה שאליסה בארון החליטה גם היא להישאר ואני מקווה שעוד שחקניות שהיו חלק מההצלחה בעונה האחרונה ימשיכו גם הן, כשבמקביל אני שואפת לצרף שחקניות ישראליות צעירות שרמלה תהפוך גם לבית שלהן. תודה לראש העיר מיכאל וידל ולנשיא המועדון מוסא סאבא".
וידל: "החתימה של העליון לעונה שלישית ברמלה מראה על המשכיות. שירה מכירה את הקבוצה, את המנטליות, את ההנהלה, את ראש העיר, את האוהדים ואת המקום. אני   מאחל לה ולקבוצה הרבה הצלחה. המטרה שלנו היא לזכות בדאבל וגם להתברג כמה שיותר גבוה במפעל האירופי".
יו"ר המועדון, שרית נשר: "אנחנו שמחים שהיא ממשיכה איתנו עונה נוספת וכעת מתמקדים אל עבר העונה הבאה כשהמטרה שלנו היא לזכות בכל התארים".