יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

דניאלה ראובן מונתה למאמנת א.ס רמה"ש

המאמנת, שהדריכה העונה את אליצור ויראלי ת"א, תוביל בעונה הבאה את הקבוצה מהשרון ותחזור לשתף פעולה עם מנהל הקבוצה אלי רבי, אחרי ששימשה עוזרת שלו כשהשניים הוליכו את רמלה לזכייה בדאבל
29/03/2022
דניאלה ראובן מונתה למאמנת א.ס רמה"ש
מועדון כדורסל הנשים א.ס. רמת השרון הודיע הבוקר על מינויה של דניאלה ראובן למאמנת הקבוצה בעונת המשחקים הקרובה 2022/2023. זו תהיה עבור ראובן עונה שנייה כמאמנת ראשית בליגת העל לנשים בכדורסל, אחרי שבעונה הנוכחית אימנה את אליצור ויראלי ת"א.
ראובן, בעלת ניסיון אימון בנבחרות הצעירות של ישראל, הובילה לפני שתי עונות את הפועל כפר סבא לגמר הפלייאוף בליגה הלאומית והוכתרה כמאמנת העונה. אל דניאלה ראובן יצטרף עוזר המאמן שלה בשלוש השנים האחרונות שי לב.יהיה זה שיתוף פעולה נוסף של מנהל א.ס. רמת השרון, אלי רבי, עם ראובן. בעבר היא שימשה עוזרת של רבי באליצור נווה דוד רמלה במשך שתי עונות ובעונתם המשותפת (2018/19) זכתה הקבוצה בתואר הכפול: אליפות וגביע המדינה.
אלי רבי, מנהל א.ס. רמת השרון: "אנו שמחים על מינוייה של דניאלה ראובן, שכן חזון המועדון לשנים הקרובות מוכר לה היטב והיא הדמות המתאימה ביותר להגשימו, יחד עם הצוות המקצועי והניהולי במועדון".
עוד הוסיף רבי: "ראובן הוכיחה לא פעם, שהיא משתייכת לרמות הגבוהות של מאמני כדורסל הנשים בישראל ואני בטוח שיחד עם ניסיון העבר המשותף שלנו, נצליח להגשים את מטרות הקבוצה - הן מן ההיבט המקצועי ולא פחות חשוב, כמועדון עם דרך וחזון. מינוי חשוב, הוא צירופו של שי לב לצוות הניהולי מקצועי, אשר יחד עם הידע והניסיון שצבר במשך השנים יהווה נדבך חשוב נוסף בכוח האדם שיוביל את המועדון".
דניאלה ראובן: "אני נרגשת מאד על הבחירה בי כמאמנת א.ס. רמת השרון. זאת ההזדמנות שלי להודות לאליצור ויראלי ת"א על העונה החולפת. אני מאוד רעבה להצליח עם רמת השרון - מועדון הפאר של הכדורסל הישראלי. אין לי ספק שרמת השרון צריכה ויכולה להיאבק על כל התארים. שיתוף הפעולה הקודם שלי עם אלי רבי על הקווים בצוות המקצועי הסתיים בדאבל ועכשיו כמאמנת הראשית אשאף להצעיד את המועדון הזה הכי גבוה שאפשר".