יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

שי דורון הודיעה על פרישה מכדרוסל

השחקנית בת ה-36 הודיעה על פרישה בחשבון האינסטגרם שלה ושמה קץ לקריירה מפוארת, ששיאה קריירה ב-WNBA
10/03/2022
שי דורון הודיעה על פרישה מכדרוסל
אחת הכדורסלניות הגדולות ביותר בהיסטוריה הישראלית, שי דורון, הודיעה אתמול על פרישה מכדורסל. דורון, ששיחקה ב-WNBA, ברמלה, רמת חן, אשדוד וחולון, הובילה גם את נבחרת ישראל והספיקה לטעום את טעמו של הכדורסל האירופי כששיחקה בטורקיה וברומניה.“כדורסל יקר, בגיל 5 זו הייתה אהבה ממבט ראשון, עבור ילדה שהסתובבה בעולם כל 4 שנים, כדורסל וספורט היו הדברים הקבועים היחידים", כתבה דורון בדף האינסטגרם שלה, "לא בטוח למה העזתי לחלום על להיות טובה אבל היה לי חלום ורדפתי אחריו. מעולם לא מדדתי את עצמי לפי אחרים, רק לפי כמה רחוק יכולתי לדחוף את הגוף והנפש שלי”.
עוד הוסיפה השחקנית בת ה-36: "הייתי מתחת לרדאר, היו לי חלומות גדולים ומשוגעים, בחורה יהודיה, נמוכה שאף אחד לא שמע עליה. אני עוזבת עכשיו את המשחק מתחת לרדאר בלי מסיבות עיתונאים גדולות ותקשורת, רק בחורה יהודיה נמוכה שנפרדת מהחלום שלה לשלום ומוכנה לחלומות חדשים. תודה לכל מי שלקח חלק בקריירה שלי. שחקניות, מאמנים אוהדים וכמובן משפחה. אתם ללא ספק הדבר הכי טוב שהכדורסל נתן לי".